Ух ты какая Я• 19 октября 2022

Зачем Германия даёт паспорт на два года?

Не пойму, ведь все равно война раньше закончится. Зачем дают этот паспорт? Да и если война закончится например зимой, то всех погонят домой, независимо есть ли у них внж на два года да?
Мушля51• 19 октября 2022
Мне больше интересно, что за «круги ада» проходят сейчас наши беженцы в Германии, чтобы ВНЖ получить? Мне правда интересно. Люди приехали имея один паспорт, то что там сложного может быть, кроме как ждать в очереди долго и какую-то анкету заполнить?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляAsasasasa
Мы в Англии муж айти тут работает и налоги тут платит, на все хватает на четверых
Ви свій профіль бачили?
Які податки ви платите в Англії?
Як ви збираєтесь вже в 3 країну за півроку?
Shyn• 19 октября 2022
Ответ дляМушля51
Да нет никаких кругов ада, это все трындеж.
У меня все неудобства выражались в том, что привыкла, что везде меня муж на машине возил, а тут нужно было поездить по ’адским’ автобусам.
Мушля51• 19 октября 2022
Ответ дляShyn
А, понятно. Ну я спрашивала без всяких там подколов, я правда не понимаю, что там сложного может быть)
Slavnaja• 19 октября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ага, беженцы десятилетиями там живут на социале а нашим снимут, то вам так хочется
Наши не беженцы! У наших временная защита и она введена впервые и там совсем другие правила пребывания, чем при беженстве.
Marina_twins• 19 октября 2022
Ответ дляДарьяР.
Саме радіють, тому що здається наче люди дуже не хочуть, щоб українцям тут дозволили жити далі. Почитайте коментарі, є ті, хто зловтішаються, типу да-да, мрійте, вас одразу під зад ногою. Я кажу лише про те, що прямо зараз в джобцентрах питають чи планує людина залишитись в Німеччині і якщо відповідь ’так’, то вони готові цьому сприяти
сприяти, а не делать все за украинцев. Поймите, украинцы сейчас очень разбалованы статусом временной защиты и у многих иллюзия, что так будет всегда. Нет, так не будет всегда. И я писала о том, что если не впахивать, то шансы остаться и жить там нормальной жизнью невелики. Вы же спорите непонятно о чем. Я слишком хорошо знаю каких усилий стоило украинцам до войны обустраивать свою жизнь в той же Германии и как они впахивали, изучая язык. И сколько усилий стоило подтверждение диплома. Ну реально почитаешь порой советчиц, язык учить я особо не хочу, работать смысла нет, так как получать буду как и пособие, еще и ребенок не пристроен, но остаться там хочу.
Luchia80• 19 октября 2022
Мне в Италии дали типа паспорт итальянский на 10 лет , а дочке на 5 лет... Дают и на больше , никто не знает когда закончится война , они расчитывают что когда закончится все сами уедут домой
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляShyn
Слушайте, мой доход намного выше, так что ваши подсчеты вообще неуместны.
Семейная у меня государственная, все покрывает, что нужно.

Почему вас так выворачивает, что у кого-то может быть все сложиться хорошо?
Ясно. Перехід на особистість, бо аргументи закінчились і ви ясно усвідомили, що не аме так шикарно в вас))
Мені глибоко начхати на тих, хто виїхав. Сидіть собі там тихенько і не відсвічуйте.
Дістали кликушнічати : війна на рокииии, потім буде жопа в країні.. . Я супермати і вивезла дітей з Чернівців, а ви всі мачухи
Shyn• 19 октября 2022
Ответ дляМушля51
Я скажу, что сложно может быть, так это языковый барьер, люди теряются и это может давить на психику.
Я сама говорить могу с глазу на глаз, но если что, то переводчик на телефоне включаю, особенно когда речь о чем то важном.
Asasasasa• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви свій профіль бачили?
Які податки ви платите в Англії?
Видела)) в какую третью?)) за Норвегию я спрашивала для родителей своих, откройте прочтите хоть
Shyn• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага, оно и видно как вам начхать)
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляShyn
Ага, оно и видно как вам начхать)
А ви багато донатите на армію, на наші ЗСУ. Ви ж розумієте що вам так підфортило, як ви говорите самі, і за ций фарт інші громадяни України платять високу ціну. І мені цікаво, для розуміння людської сутті, чи багато ви донатите на армію?
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляMarina_twins
Проблема в тому, що статус тимчасовий. Тому всі живуть, як літаки - завжди на вильоті, війна закінчиться, пільги припиняться. А скільки це тимчасове триватиме - три місяці чи десять років - ніхто не знає.
Тому поки що багато українців живуть одним днем, а далі життя покаже.
Cheburaha• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не смішіть. Тих, хто з окупації в Німеччині якраз і не багато. Або сидять по таборам без надії на отримання житла.
А ви самі з яких будете? З під окупації чи без домівки?
Думаете, те, у кого жилье разрушено, едут все в другие страны, не в Германию? (В Германии не была, не в курсе).
По официальным данным на сегодня разрушено/повреждено жилье у 10% украинцев. Плюс около 5% всех украинцев не дома в связи с тем, что выехали из оккупации. Посчитайте, сколько это в целом миллионов людей. Думаете, они все на Западной и немножко в лагерях? Я общалась с теми, кто в странах Балтии - Латвия, Эстония, Литва. 80% - это как раз люди, которым некуда возвращаться или прифронтовой город типа Никополя, который сносят с лица земли.
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
І чого скривати, багато з тих хто виїхав, бояться що війна скінчиться швидко, тому що доведеться бідненьким повертатися на самозабезпечення, чи то в Німеччині, чи то в Україні.
Shyn• 19 октября 2022
Ответ дляJave
Неделю назад 100 евро оправила.
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
Не видумуйте дурниць, всі палко бажають перемоги і прискорюють її, чим можуть, донатять і волонтерять.
Всі розуміють, що рано чи пізно повернуться на самозабезпечення. А поки що ми на такому собі курорті - житло дали, на хліб дали, навколо краса і благополуччя.
Eliva777• 19 октября 2022
А я зараз в Німеччині просто збираю гроші на житло. У мене ж житло, але воно в приграничному місті і я боюся туди повертатися. Моя мета зараз купити хоч якесь житло подалі від тієї проклятої раші. Ми з дітьми живемо на 1/3 пособія, а все інше я збираю. Перезимуємо тут, а літом буду шукати хату і поїдемо в Україну.
Brichka_04• 19 октября 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
А чем вам не нравится мой вопрос?
Тем, что он не имеет ничего общего с моим комментарием. Я где-то написала, что после 24 г. смогут остаться у кого дом разрушен???? Что за бред?
mariya59• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво, а без аноніма ви теж такі зухвалі?
Чекаєте, щоб війна безкінечно в Україні була, щоб з теплих місц закордоном не виперли?
Ну, почему же - могу и без анонима.) Я реалистка и прекрасно понимаю, что нашу страну ждёт в перспективе... Я в Киеве, и мне уже на себя пофиг, но молодёжи - да, рекомендую уезжать. И Англия сразу начала выдавать нашим беженцам BRP на 3 года - что не так?
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
Я не видумую, чим більше читаю ТУТ, тим більше переконуюсь що серед виїхавших є на жаль такі особи, які бажають не так щоб війна тривала довше, як те щоб довше вони могли отримувати виплати і залишатися там, а це можливо лише при тривалій війні.
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
А ті, хто залишилися в Україні, не бажають виплат? Так влаштована людська психіка : дають -бери, бьють - тікай.
І не треба сюди приплутувати війну і перемогу.
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляmariya59
А що так звана реалістка має в бекграунді у себе щоб не виглядати смішною говорячи про перспективу цієї країни. Я до того, що за досвід у вас. Ви історик? Політолог? Чи маєте відношення до органів держ управління і маєте більше інформації?
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
Ви таку херню написали зараз, що далі нема про що говорити. Ще від жодної людини, яка в Україні зараз не почула що вони хочуть виплат..
olshe11• 19 октября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Да каждые 6мес. Надо продлевать
Но через 6мес никого ещё не выгнали
не выгнали, но пособие не выплачивается пока статус не продлен.
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
І не треба робити вигляд, що не зрозуміли про що я писала.. Не оплачувала б нашим Німеччина житло, не давала б пільги то майбуть менше було б фраз на кшталт війна буде до 24 чи 25 року.. тому що адекватній людині, яка розуміє кількість жертв в Україні від цієї війни навіть страшно таке писати
Jave• 19 октября 2022
Ответ дляShyn
Неделю назад 100 евро оправила.
Дякую за відповідь!
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
Це якась свіжа фіча москалів - щоб Німеччина припинила витрачати гроші на українців-бвженців.
Ви справді вірите, що ці виплати направлять на зброю, щоб Україна перемогла швидше?
Поряд бігають ті самі москалі ’Не постачайте зброю в Україну’.
Тому ваші бажання зрозумілі, але нереальні.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Shyn
🤣🤣🤣🤣

Аргументи закінчились))) Шо ви робите в розпал робочого часу на порадниці?
А як же робота завелику зарплату.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляCheburaha
5%? І інші 5 де ділись, з тих в кого будинки зруйновані?
5% при статистиці виїхавших- 10 млн? У нас населення під 100 млн було? Не знала. Дякую, що просвітили 🤣