Ух ты какая Я• 19 октября 2022
Зачем Германия даёт паспорт на два года?
Не пойму, ведь все равно война раньше закончится. Зачем дают этот паспорт? Да и если война закончится например зимой, то всех погонят домой, независимо есть ли у них внж на два года да?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляAsasasasa
Мы в Англии муж айти тут работает и налоги тут платит, на все хватает на четверых
Ви свій профіль бачили?
Які податки ви платите в Англії?
Як ви збираєтесь вже в 3 країну за півроку?
Які податки ви платите в Англії?
Ответ дляМушля51
Мне больше интересно, что за «круги ада» проходят сейчас наши беженцы в Германии, чтобы ВНЖ получить? Мне правда интересно. Люди приехали имея один паспорт, то что там сложного может быть, кроме как ждать в очереди долго и какую-то анкету заполнить?
Да нет никаких кругов ада, это все трындеж.
У меня все неудобства выражались в том, что привыкла, что везде меня муж на машине возил, а тут нужно было поездить по ’адским’ автобусам.
Ответ дляShyn
А, понятно. Ну я спрашивала без всяких там подколов, я правда не понимаю, что там сложного может быть)
Marina_twins• 19 октября 2022
Ответ дляДарьяР.
Саме радіють, тому що здається наче люди дуже не хочуть, щоб українцям тут дозволили жити далі. Почитайте коментарі, є ті, хто зловтішаються, типу да-да, мрійте, вас одразу під зад ногою. Я кажу лише про те, що прямо зараз в джобцентрах питають чи планує людина залишитись в Німеччині і якщо відповідь ’так’, то вони готові цьому сприяти
сприяти, а не делать все за украинцев. Поймите, украинцы сейчас очень разбалованы статусом временной защиты и у многих иллюзия, что так будет всегда. Нет, так не будет всегда. И я писала о том, что если не впахивать, то шансы остаться и жить там нормальной жизнью невелики. Вы же спорите непонятно о чем. Я слишком хорошо знаю каких усилий стоило украинцам до войны обустраивать свою жизнь в той же Германии и как они впахивали, изучая язык. И сколько усилий стоило подтверждение диплома. Ну реально почитаешь порой советчиц, язык учить я особо не хочу, работать смысла нет, так как получать буду как и пособие, еще и ребенок не пристроен, но остаться там хочу.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляShyn
Слушайте, мой доход намного выше, так что ваши подсчеты вообще неуместны.
Семейная у меня государственная, все покрывает, что нужно.
Почему вас так выворачивает, что у кого-то может быть все сложиться хорошо?
Ясно. Перехід на особистість, бо аргументи закінчились і ви ясно усвідомили, що не аме так шикарно в вас))
Мені глибоко начхати на тих, хто виїхав. Сидіть собі там тихенько і не відсвічуйте.
Дістали кликушнічати : війна на рокииии, потім буде жопа в країні.. . Я супермати і вивезла дітей з Чернівців, а ви всі мачухи
Ответ дляМушля51
Я скажу, что сложно может быть, так это языковый барьер, люди теряются и это может давить на психику.
Я сама говорить могу с глазу на глаз, но если что, то переводчик на телефоне включаю, особенно когда речь о чем то важном.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага, оно и видно как вам начхать)
Ответ дляShyn
Ага, оно и видно как вам начхать)
А ви багато донатите на армію, на наші ЗСУ. Ви ж розумієте що вам так підфортило, як ви говорите самі, і за ций фарт інші громадяни України платять високу ціну. І мені цікаво, для розуміння людської сутті, чи багато ви донатите на армію?
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляMarina_twins
Проблема в тому, що статус тимчасовий. Тому всі живуть, як літаки - завжди на вильоті, війна закінчиться, пільги припиняться. А скільки це тимчасове триватиме - три місяці чи десять років - ніхто не знає.
Тому поки що багато українців живуть одним днем, а далі життя покаже.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не смішіть. Тих, хто з окупації в Німеччині якраз і не багато. Або сидять по таборам без надії на отримання житла.
А ви самі з яких будете? З під окупації чи без домівки?
Думаете, те, у кого жилье разрушено, едут все в другие страны, не в Германию? (В Германии не была, не в курсе).
По официальным данным на сегодня разрушено/повреждено жилье у 10% украинцев. Плюс около 5% всех украинцев не дома в связи с тем, что выехали из оккупации. Посчитайте, сколько это в целом миллионов людей. Думаете, они все на Западной и немножко в лагерях? Я общалась с теми, кто в странах Балтии - Латвия, Эстония, Литва. 80% - это как раз люди, которым некуда возвращаться или прифронтовой город типа Никополя, который сносят с лица земли.
Ответ дляБорисфенка
І чого скривати, багато з тих хто виїхав, бояться що війна скінчиться швидко, тому що доведеться бідненьким повертатися на самозабезпечення, чи то в Німеччині, чи то в Україні.
Ответ дляJave
Неделю назад 100 евро оправила.
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
Не видумуйте дурниць, всі палко бажають перемоги і прискорюють її, чим можуть, донатять і волонтерять.
Всі розуміють, що рано чи пізно повернуться на самозабезпечення. А поки що ми на такому собі курорті - житло дали, на хліб дали, навколо краса і благополуччя.
А я зараз в Німеччині просто збираю гроші на житло. У мене ж житло, але воно в приграничному місті і я боюся туди повертатися. Моя мета зараз купити хоч якесь житло подалі від тієї проклятої раші. Ми з дітьми живемо на 1/3 пособія, а все інше я збираю. Перезимуємо тут, а літом буду шукати хату і поїдемо в Україну.
Brichka_04• 19 октября 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
А чем вам не нравится мой вопрос?
Тем, что он не имеет ничего общего с моим комментарием. Я где-то написала, что после 24 г. смогут остаться у кого дом разрушен???? Что за бред?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво, а без аноніма ви теж такі зухвалі?
Чекаєте, щоб війна безкінечно в Україні була, щоб з теплих місц закордоном не виперли?
Ну, почему же - могу и без анонима.) Я реалистка и прекрасно понимаю, что нашу страну ждёт в перспективе... Я в Киеве, и мне уже на себя пофиг, но молодёжи - да, рекомендую уезжать. И Англия сразу начала выдавать нашим беженцам BRP на 3 года - что не так?
Ответ дляБорисфенка
Я не видумую, чим більше читаю ТУТ, тим більше переконуюсь що серед виїхавших є на жаль такі особи, які бажають не так щоб війна тривала довше, як те щоб довше вони могли отримувати виплати і залишатися там, а це можливо лише при тривалій війні.
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
А ті, хто залишилися в Україні, не бажають виплат? Так влаштована людська психіка : дають -бери, бьють - тікай.
І не треба сюди приплутувати війну і перемогу.
Ответ дляmariya59
А що так звана реалістка має в бекграунді у себе
щоб не виглядати смішною говорячи про перспективу цієї країни. Я до того, що за досвід у вас. Ви історик? Політолог? Чи маєте відношення до органів держ управління і маєте більше інформації?
Ответ дляБорисфенка
Ви таку херню написали зараз, що далі нема про що говорити. Ще від жодної людини, яка в Україні зараз не почула що вони хочуть виплат..
Ответ дляБорисфенка
І не треба робити вигляд, що не зрозуміли про що я писала.. Не оплачувала б нашим Німеччина житло, не давала б пільги то майбуть менше було б фраз на кшталт війна буде до 24 чи 25 року.. тому що адекватній людині, яка розуміє кількість жертв в Україні від цієї війни навіть страшно таке писати
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
Це якась свіжа фіча москалів - щоб Німеччина припинила витрачати гроші на українців-бвженців.
Ви справді вірите, що ці виплати направлять на зброю, щоб Україна перемогла швидше?
Поряд бігають ті самі москалі ’Не постачайте зброю в Україну’.
Тому ваші бажання зрозумілі, але нереальні.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Shyn
🤣🤣🤣🤣
Аргументи закінчились))) Шо ви робите в розпал робочого часу на порадниці?
А як же робота завелику зарплату.
🤣🤣🤣🤣
А як же робота завелику зарплату.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляCheburaha
5%? І інші 5 де ділись, з тих в кого будинки зруйновані?
5% при статистиці виїхавших- 10 млн? У нас населення під 100 млн було? Не знала. Дякую, що просвітили 🤣