дама_из_декрета• 19 октября 2022
Батьківський дім
Я в депресії чесно кажучи постійно через це,бо зараз вимушена жити у них/з ними.
Їм як вони кажуть нормально так,а коли почалися відносини з моїм хлопцем до останнього не хотіла його привозити з ними знайомитися до них через те,що в них ремонту нормально не має тягнула до останнього.Соромно було навіть тоді коли вже приїхали.
Звісно раніше я думала,а ось я виросту зароблю грошей допоможу все зробити їм і т.п.,але фіг там,не все так просто,як я думала і якщо в них гроші в туалет ішли все життя,або вони не розумно і не організовано ними розпоряджалися,то чого я повинна їм все робити колись???тим паче я в сім´ї не одна дитина.
Підлога, двері і батареї старі їх постійно фарбувати фарбою треба,шпалери самотужки поклеїні,те ще видовище(коротше все старе із гарного тільки зроблена стеля більш менш майже всюди(не натяжні потоки)і зроблена плитка у ванній кімнаті і все;(
все описувати дуже довго...і фотографувати не хочеться ще багато чого,щоб не палитися
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляУточка
Вот действительно. Меня когда мой парень пригласил к своим родителям предупредил, там страшно. Я с большого города поехала в забытое село, без воды, туалета, и с плохим ремонтом. Чесно, мне было пофиг. Мне ведь там не жить...
Чого хлопець не зробить батькам нормальні умови?
Уточка• 19 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Родителей уже нет, и их все устраивало. И вопрос денег тоже стоял
дамаБезСобачки• 19 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Три копійки якщо руки не з жопи (з заміною проводки)
От підлога трохи потяне десь 20уо м2 (це собівартість)
Зняти фарбу, проциклювати, зашкурити, пролакувати. 20у.е за квадрат, Ви шуткуєте? За 20 навіть лінолеум самий поганий не купити.
Ukraine my home• 19 октября 2022
Автор,головне що ваші рідні там,що та хата,той ремонт коли нема рідних.Треба цінувати що маєш,навіть якщо маєш дуже мало.Ось автор нібито ялинка нічого так,сама зробила цю корзинку з фруктами,композицію замовила у майстрині,кожного року щось придумувала хенд мейд по типу,сподівалися як завжди зустріти разом новий рік з рідними.А так трапилось що залишилась стояти та ялинка у великому будинку одна нікому не потрібна та ці всі блага
А самим найдорожчим фото назавжди залишиться останнє
Налитое яблочко• 19 октября 2022
Ответ длядамаБезСобачки

Звайровали... то треба з головою не дружити щоб таке робити
Векинути стару, залити стажку, бруси, мінвата мяка в рулоні, пазована дошка, ну і лак, пристіний плінтус 20уо м2 приблизно
Угадайс• 19 октября 2022
Гроші в туалет - це як? Щось сумніваюсь, що вони їли червону ікру з омарами, а на ремонт не було
ПП-шница• 19 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Всякі криси можуть пролізти через дирки в часному будинку
Ви серйозно? А вас як не з‘їли?
Сумчатая кошка• 19 октября 2022
Ответ дляБайрактара
Ви не моя сестра?
У батьків теж таке, за все моє життя переклеювали один раз обої, коли мені було років 10. То грошей не було, то срачка, то болячка. Зараз навіть обої обдерли і не хочуть клеїти, побілка на стінах.
Дирки в підлозі.
Хоча в батька була норм посада. Якби брав хабарі, вистачало б на все.
Дирки в підлозі.
Фу.
Як Вам не соромно...
Неваляшкина• 19 октября 2022
Автор, у моих родителей похоже. Хотя они не лентяи и не транжиры. Дырок нет, все чисто, но промтенько и бедненько.
Зато родители у меня супер.
И эта квартира была проверкой на вшивость моих женихов. Если нужна я - то пофиг на ремонт. Если материальное - это было видно.
Муж даже внимания не обратил. Вот даже никак не видно было, что ему не понравилось. Для него главное, какие люди. А один ’жених’ прямо даже сказал - ого у вас как старом СССР, с пренебрежением. Был послан. Потом оказалось, что гниловат как человек был.
Зато родители у меня супер.
Дикая Роза• 19 октября 2022
Кому ваша хата з ремонтом чи без під час війни потрібна?? Зараз матеріальне по перше відійшло на другий план..я б зрозуміла якби в стелі дірка була чи кури в хаті..у моїх свекрів як був сарай 12 років тому, так і залишився..і справа не в грошах...12 років коридор просто поділений, ні шпалер, ні чого іншого..мені однаково..вони там живуть, їх синам квартира буде - хай вони думають
МатьЧасть• 19 октября 2022
Автор, я тоже была не довольна жилищными условиями, в которых жили мои родители поэтому купила в 24 года свою квартиру и отремонтровала на свой вкус.
Вам советую сделать то же самое!
Добротная• 19 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Вам советую сделать то же самое!
ага) в 24.. где и как заработали?
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляМолчалка
Автор, сколько лет вашим родителям?
До 60
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляУгадайс
Багато їли,а сенс?
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вот и отлично чего по домам шастать, устроили бы знакомство в кафе.
Какая разница как дома у родителей, вы же не приведете домой к ним своего парня жить
Ми зараз і тут живемо разом у них через війну
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляПП-шница
Ви серйозно? А вас як не з‘їли?
Серйозно
harchushyn• 19 октября 2022
Автор ви хочете,щоб:
1.вони зробили ремонт,а вони проти.
Чи
2. Ви хочете зробити їм ремонт,а вони проти?
1.вони зробили ремонт,а вони проти.
Чи
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляДобротная
ага) в 24.. где и как заработали?
Ескорт;)
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляharchushyn
Автор ви хочете,щоб:
1.вони зробили ремонт,а вони проти.
Чи
1.вони зробили ремонт,а вони проти.
Чи
Вони все життя нічого не роблять,а я от не розумію як так можна жити
Оцененная• 19 октября 2022
Ответ дляУточка
І я про це
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляБайрактара
Ви не моя сестра?
Дирки в підлозі.
Ні в мене брат.
У моїх батьків теж норм посади не прибиральники,але ось таке...
У подруги в дитинстві мати санітаркою працювала,але вийшла заміж за якось чоловік вдруге і все цивільно і гарно в них в домі,я була в гостях колись,а мої батьки по професії не аби хто,але живуть гірше за санітарку ось так...
Бармалеина• 19 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Як доживете до їх віку - зрозумієте...
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляБармалеина
Як доживете до їх віку - зрозумієте...
Що саме зрозумію,як можна жити в хаті без ремонту?
Совбез• 19 октября 2022
Сделайте хотя бы в своей комнате ремонт, это не так дорого. Можно даже и самостоятельно, хотя бы обои переклеить, покрасить двери/батареи, на пол линолеум поселить, уже будет приятней глазу. Ну и что, что дорогого ремонта нет, главное, чтоб чисто и аккуратно.
дама_из_декрета
• 19 октября 2022
Ответ дляСовбез
Я не вмію шпалери клеїти
Дикая Роза• 19 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я не вмію шпалери клеїти
Беріть жОніха і клейте разом..