дама_из_декрета• 19 октября 2022
Батьківський дім
Я в депресії чесно кажучи постійно через це,бо зараз вимушена жити у них/з ними.
Їм як вони кажуть нормально так,а коли почалися відносини з моїм хлопцем до останнього не хотіла його привозити з ними знайомитися до них через те,що в них ремонту нормально не має тягнула до останнього.Соромно було навіть тоді коли вже приїхали.
Звісно раніше я думала,а ось я виросту зароблю грошей допоможу все зробити їм і т.п.,але фіг там,не все так просто,як я думала і якщо в них гроші в туалет ішли все життя,або вони не розумно і не організовано ними розпоряджалися,то чого я повинна їм все робити колись???тим паче я в сім´ї не одна дитина.
Підлога, двері і батареї старі їх постійно фарбувати фарбою треба,шпалери самотужки поклеїні,те ще видовище(коротше все старе із гарного тільки зроблена стеля більш менш майже всюди(не натяжні потоки)і зроблена плитка у ванній кімнаті і все;(
все описувати дуже довго...і фотографувати не хочеться ще багато чого,щоб не палитися
дама_из_декрета
• 20 октября 2022
Ответ дляДикая Роза
Беріть жОніха і клейте разом..
Він тим паче
Байрактара• 20 октября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Фу.
Як Вам не соромно...
Ви знаєте, не соромно. Я все життя стидалася когось з друзів запросити до себе додому. І всіх хлопців до 20 років відшивала, бо якби почали зустрічатися то і додому треба було б запрошувати. А мені тоді так хотілося щоб до мене також в гості ходили...
дама_из_декрета
• 20 октября 2022
Ответ дляБайрактара
Я вас дуже розумію, особливо коли зрівнюєш,що в твоїх однокласників так,а ось у тебе так,чому