Zorinn• Изменено 19 октября 2022

Київ. Хто видаляв 8ку у Пушкарь Вітольда Едуардовича? Як пройшла операція?

Вже другий рік ніяк не можу наважитись видалити нижню 8ку, бо вона дуже складна... Шукаю хорошого лікаря який зробить все без зайвих нервів та безболісно. Багато бачу що його хвалять як хірурга. Може хтось був на прийомі зі складним зубом мудрості? Як вам його робота??
Оскорбляю всячески• 19 октября 2022
Ооо, так прекрасно прошла операция. Я даже кричала ’ Витольд, да, еще!!!’
Реанимация• 19 октября 2022
Он спец
ЯяяКакаджамбо• 19 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Однозначная• 19 октября 2022
Дважды удаляла у него, не 8-ки, но всё прошло идеально. Лёгкая рука, если можно так сказать. Правда, дело было лет 10 назад, когда он работал в поликлинике на Шота Руставели. Если не секрет, где он сейчас принимает?
автор Zorinn • 19 октября 2022
Ответ дляОднозначная
В Голосіївський державній поліклініці
Однозначная• 19 октября 2022
Ответ дляZorinn
В Голосіївський державній поліклініці
Дуже дякую!
СернаМоисеевна• 19 октября 2022
А що там такого страшного у видаленні зубів, що аж операцією це назвали?
Очень добрый аноним• 19 октября 2022
Давно колись у нього видаляла дві верхні 8-ки, через деякий час вони знов виросли, але менші за розміром. Я не шуткую.
автор Zorinn • 19 октября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Ну операція полягає в тому, що потрібно розрізати ясна та сверлити кістку щелепи, розрізати на шматки зуб всередині щелепи та діставати його. Минулий раз коли я видаляла нижню 8ку цей процес був приблизно дві години. Повноцінна операція, хіба ні?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 20 октября 2022
Я как-то решилась к нему, а в голосеевской был ремонт. Он временно принимал на красноармейской. Так и не познакомилась. Его сестра принимала как стоматолог-терапевт в печерской стоматологии гос.