Губки-уточкой• 19 октября 2022
На Вашу думку, чи погодиться жінка на проживання з чоловіком і його дітьми?
Ситуація, діти (16,12), залишились проживати з батьком (41). Чи реально знайти жінку, яка б захотіла просто бути разом, незважаючи ні на що? За яких обставин та умов ви б на таке погодились? Що було б вирішальним? На що б взагалі ні в якому разі не погодились?
Экспертиза• 19 октября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Якщо у жінки є свої діти, то шанси зростуть геометрично. Якщо жінка без дітей, без матеріальних проблем, зі своїм житлом - ну дуже малоймовірно.
Ви уявляєте собі цю купу підлітків разом ?
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляЭкспертиза
І Ви ж розумієте, що 20-річну німфу навряд вийде заохотити до спільного проживання. Скоріш за все, це буде жінка Вашого віку (+-) з власними дітьми, до яких потрібно буде знаходити підхід чоловіку і дітям між собою налагоджувати відносини. Це все дуже складно і не варте
Ви праві, але можливо у жінки вже є дорослі діти, самостійні, про 20 річних мова не йде, або без дітей
пышка_мышка• 19 октября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Я відповіла не з точки зору логіки, а як у житті часто буває - жінка одна з дітьми ’прибивається’ до такого ж самотнього чоловіка з дітьми. Сама б я звісно не хотіла з ’чоловіком з прицепом’ жити, нащо мені таке щастя
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляБауди на ауди
То грошей на покоївку і повара нема?
Є тільки на куховарку і прибиральницю
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Ні, і не хочу. Є комфортні умови для проживання тільки 4 осіб.
Жена сына• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Діти дуже чемні і самостійні
Питання та жінка хто? Дружина іх тата чи просто подруга? Чи вона є причиною що їх рідна мама не з ними, чи та жінка до того не має відношення.
У мене є реальний приклад коли дівчина по великому коханню вийшла заміж за вдівця з 2 дітьми, в шлюбі народили ще дитину. Старші діти кличкть її мамою в все ок.
Друга ситуація коли дівчина знаіомиться з розлученим чоловіком в якого є маленька дитина. І та дитина вважає цю дівчину перешкодою між дитиною і батьком. Відносини дуже натягнуті.
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Є багато самотніх жінок, чи не так?
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляЖена сына
Хотілося б знайти людину, яка б змогла б стати і дружиною і подругою чоловіку.
СережкинаЯ• 19 октября 2022
Я бы приняла детей, если бы влюбилась в их отца. Ничего сложного нет в совместном проживании с детьми. Главное, чтобы сходились взгляды на воспитание детей.
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Можливо потрібно поставити самостійно дітей на ноги, а потім шукати собі супутницю для щастя?
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Хотілося б в це вірити, що нічого складного, але для мене ситуація неоднозначна.
СережкинаЯ• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Пока не попробуете, не поймете.
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Пока не попробуете, не поймете.
З чого розпочати? Які потрібно рішення прийняти?
СережкинаЯ• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
С себя начните, решите на что вы готовы, а на что нет. С мужчиной поговорите, как он это видит. Как вы обязанности распределите. Можете оговорить срок, попробуйте как вам вместе.
Фиона Шрековна• 19 октября 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
да, и если бабе негде жить
Реально. Не уявляю
Дуболом• 19 октября 2022
Якщо діти не підлятки, у жінки сталеві нерви ,а чоловік вміє розмовляти зі своїми дітьми - то чому б і ні?
Треба зібратись всім разом і все вирішити.
Якби це була жінка з дітьми, то питань би не виникло, так?
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
З самим собою я вже говорив, хотів почути думки жінок.
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляДуболом
Немає ще поки з ким збиратися.
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляДуболом
Діти чемні
Малая еще та• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Тобто зі своїми підлітками жінці не можна?
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Житло...
Малая еще та• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Діти чемні
Чемні - це недостатньо
Треба, щоб вміли поважати
І прибирати за собою))
Треба, щоб вміли поважати
І прибирати за собою))
СережкинаЯ• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Я думала вы женщина, извините :)
Думаю есть шансы найти пару вам.
Женщина если влюбиться, примет детей тоже.
Просто оговаривайте все до переезда, и с детьми тоже.
У меня обратная ситуация была, обсуждали в процессе все моменты, что касается детей. И никогда не критиковали друг друга при детях.
Думаю есть шансы найти пару вам.
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Чемні - це недостатньо
Треба, щоб вміли поважати
І прибирати за собою))
Треба, щоб вміли поважати
І прибирати за собою))
І це не питання, самостійні, але іноді потребують контролю.
Малая еще та• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Житло...
Чесно кажучи, не думаю, що когось це зацікавить.
Навіщо жінці, цікавій, гарній та самодостатній, двоє чужих дітей, і ще й для спільної дитини місця не буде
Коник-стрибунець• 19 октября 2022
Автор, Ви так нахваляюте дітей,що скоріше за все діти Ваші,а Ви чоловік, який шукає собі пару. Правильно?
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Важко не погодитися з вашою думкою. Дякую
Губки-уточкой
• 19 октября 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Абсолютно
Малая еще та• 19 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Тут якби ще була можливість спільної дитини, то шансів було б більше