Губки-уточкой• 19 октября 2022
На Вашу думку, чи погодиться жінка на проживання з чоловіком і його дітьми?
Ситуація, діти (16,12), залишились проживати з батьком (41). Чи реально знайти жінку, яка б захотіла просто бути разом, незважаючи ні на що? За яких обставин та умов ви б на таке погодились? Що було б вирішальним? На що б взагалі ні в якому разі не погодились?
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Ваше ім‘я закінчуєьься на «тий»?
Цікаво взнати ім´я, яке закінчується на ’тий’
Кукусикиииииии• 20 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Діти проживають зі мною постійно
У мене є знайомий, теж двоє дітей і жінка десь повіялась, він виховує дітей сам. То скажу так, що довго перебирав дівчат, все хотів молоду і без дітей. А всі молоді хочуть красивого життя, а не дітьми займатись. Гроші в голові. І тільки після моєї поради таки знайшов собі жінку на три роки молодше, з двома дітьми. Живуть щасливо. Вона своїм варить їсти і його, всім разом. Всім пере, всім готує, всі доглянуті. І чоловік задоволений, в сексі уже досвідчена. А молоді тільки в 13.00 прокидались і днями у телефоні сиділи.
Кукусикиииииии• 20 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Милентий, Иннокентий…
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Потрібно мати належні та комфортні умови для проживання такої родини. Найкращий варіант - будинок, тоді так.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Милентий, Иннокентий…
Досить рідкісні, я перебирав імена українською мовою
Кукусикиииииии• 20 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
А у вас квартира? Тоді я не знаю хто погодиться.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Я прекрасно розумію реалії, але іноді не хочеться сприймати очевидні факти. Усвідомлювати, що значна частина життя минула і що далі так жити не можна. Хочеться кохати і бути коханим, нам, чоловікам це теж потрібно. Ми не роботи, які тільки повинні забезпечувати та все життя віддавати. Самий перший допис після запитання був ’Гроші переможуть’, це дуже прикро чути. В сучасних реаліях. Сьогодення загострило почуття і ті, які залишалися разом з якихось надуманих причин, чи заради дітей, зрозуміли, що є важливіші речі ніж гроші. Головне, щоб була поряд кохана людина. І з тим, з чим можна було миритися, чи шукати компроміс стало неможливо.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Так
Кукусикиииииии• 20 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Ви не сприймайте серйозно те що тут деякі пишуть. Тут як інший світ, далекий від реальності. Тут сидять в більшості або мами в декреті, або непрацюючі пристосуванки. Решті нема коли сидіти на форумах.
Скажу так, що якщо трапиться кохання, і якщо ви полюбите жінку, то полюбите і плоди її. І вона так само. Але шукаючи безплідну, можете лишитись самотнім до старості. Беріть з дитиною.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Є ще окрема квартира, яка куплена, щоб пізніше жити окремо від дітей, коли вони будуть досить самостійними, але вона тільки для двох.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Я б такий варіант розглянув би, коли подорослішають діти, але я одночасно з ними буду старіти. Дуже не хочу залишитися самотнім, але не зміг в майбутньому побачити себе разом зі своєю колишньою дружиною. Нас об´єднували лише діти і спільний побут. На жаль так буває.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Моя колишня жила цим форумом, ось чому я про нього знаю. Всім все підказувала, як жити треба. А поряд її життя промайнуло, а почалося ще з декретних відпусток.
Аноним Первый• 20 октября 2022
Авторе, я щиро бажаю вам щастя. І дивіться крізь пальці на те, що тут пишуть. Мій чоловік має дитину від першого шлюбу і я шукала чоловіка, який саме маж дітей вже. Для мене це ознака серйозності. І є купа жінок, які готові бути матір’ю навіть не своїм дітям. Все у вас буде добре
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Дякую за підтримку. Вам теж бажаю всього самого найкращого.
Реанимация• 20 октября 2022
Могу ответить с точки зрения вашей ЦА)
Мне 40, детей нет, выгляжу молодо, стройная, хорошая фигура. Это к тому, что нет отчаяния и желания ухватиться за любые штаны)
Вы не с того ракурса подходите к вопросу. Суть в том - какой ВЫ. Что вы можете дать женщине, что вы к ней (а она к вам) испытывает. Если есть притяжение, нет бытового ада и безденежья, если вам хорошо вдвоем - дети, особенно взрослые, не проблема. Потому что они - семья любимого и любящего человека.
А вы будто дебет с кредитом стыкуете, чтоб баланс сошёлся.
Нет не только любимой, а даже кандидатки - а вы уже чего то там прикидываете, голову морочите. Решайте вопросы по мере поступления, может и не будет никакой дамы. Или будет, но позже. Да много таких или. Легче стоит быть)
Бабушка мороз• 20 октября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Я бы приняла детей, если бы влюбилась в их отца. Ничего сложного нет в совместном проживании с детьми. Главное, чтобы сходились взгляды на воспитание детей.
Скільки у вас своїх та їх вік?
Бабушка мороз• 20 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Отже, потрібно зосередитися на дітях, поставити їх міцно на ноги, а потім вже спробувати знайти собі супутницю у більш зрілому віці? Ходити до когось точно не буду.
Бо тоді треба щось купувати з їжі та подаруночки... Інша справа, коли ваші проблеми по побуту та дітям вона вирішує у вас. В двушці.
Бабушка мороз• 20 октября 2022
Ответ дляЛамборджини
Я бы согласилась, если -
1) мужчина младше меня хотя б года на три, а лучше больше)
2) я не буду на постоянку выполнять обязанности матери детей - кормить, стирать, быть ответственной за их здоровье и т.д. Могу в спорт, прогулки, поездки с ними. Говорить по душам, если надо)
Но это так, прикидки.
А что дает первый пункт?
Бабушка мороз• 20 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Дитина майбутнього чоловіка постійно проживала з ним та зараз проживає з вами? Вона була підлітком? Ви здали свою квартиру собі на фінансову полушку та живете з вашою дитиною у чоловіка з його дитиною? Чоловік та його дитина навчені прибирати, мити посуд, складати собісудочки на завтра, чоловік часто та смачно готує?
Бабушка мороз• 20 октября 2022
Ответ дляРеанимация
Могу ответить с точки зрения вашей ЦА)
Да понятно все сразу. Женщины после развода хотели бы сильное плечо для себя и ребенка (детей): два кошелька материально легче, в быту типа легче. Или сильную опору, когда ее кошелек ей на пряники, а он - кормилец семьи.
Тут противоположный пол ищет ’сильного мужика’ без детей. А то слооожно же))
Шкура Шуры• 20 октября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
90 % жiнок категорично проти прицепу.ТiЛЬКИ чоловiки йдуть на це.
Потрму что считается, что женщина должна заниматься бытом и воспитанием детей. Для чего ищут жену в таком случае? Чтобы готовила, стирала убирала. Еще и детьми занималась. Я общалась с мужчиной, который сам ребенка воспитывал. Тоже искал жену. Так он мне в разговоре так и сказал, вот будешь моей женой, будешь заниматься с сыном, сказки на ночь читать и проч. А сам чего не читает?
Шкура Шуры• 20 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
А хто тоді буде забезпечувати?
Можно нанять домработницу. Или женщина будет с ним жить с условием, что она не работает, он обеспечивает ее
Шкура Шуры• 20 октября 2022
Теория тут нк поможет. Знакомьтесь, пробуйте. Но весь быт женщина на себя вряд ли захочет брать. А еще и работа
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Не із-за того, що купувати, а бути разом з дітьми, там, де мені комфортно, в моїй трикімнатній.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
В повній мірі підійде такий варіант, коли вона не працюватиме, зараз є людина, яка періодично здійснює генеральне прибирання. Ми досить непогано справляємося.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Я чоловік, проживаю зі своїми дітьми. Чоловік готує, але не вишукані страви, діти також навчені прості страви готувати, прибирати за собою, є вся необхідна побутова техніка.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Ми побут налагодили. Я хочу налагодити особисте життя.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Я теж чоловік нівроку, за першу спідницю не хаматимусь. Є стійке бажання знайти людину для душі і серця, щоб бути з нею на одній хвилі, мати однакові цінності та погляди на життя, підтримувати одне одного в скрутні часи, прагнути більшого, розвиватися, не зупинятися на досягнутому.
Губки-уточкой
• 20 октября 2022
Ответ дляРеанимация
Могу ответить с точки зрения вашей ЦА)
Я теж чоловік нівроку, за першу спідницю не хаматимусь. Є стійке бажання знайти людину для душі і серця, щоб бути з нею на одній хвилі, мати однакові цінності та погляди на життя, підтримувати одне одного в скрутні часи, прагнути більшого, розвиватися, не зупинятися на досягнутому та мати спільні плани на майбутнє.
Форточка• 20 октября 2022
девочки, а как же любовь?
конечно может! У меня знакомая вышла замуж за вдовца, еще и третьего общего ребенка родили