biancobaffo• Изменено 20 октября 2022

Познакомлюсь с женщиной до 37 лет

Цель: брак и обязательно ребенок.
О себе: 48, вредных привычек нет.
183/84
Вільно володію українською, польською.
Олеся-1f8e• 20 октября 2022
Ответ дляLuchia80
Так, але дитина народиться коли йому буде у кращому випадку 50 , а у школу поведе у 57 -58 , а на випускний під 70 років. Сильно він дитині щось дасть і фізично і матеріально ? У мого кума дитина народилась як йому було 45 ( він дуже забеспечений фінансово) , зараз дитині 10 , йому важко з нею , вона хоче на велосипедах кататись , довгі прогулянки у парках , в аквапарк , а він вже після роботи хоче лише на диван, звичайно що є няня , але дитина хоче з татом.
Автор видно розраховує що молода дружина буде возитися з дитиною , але щоб жінка на це пішла одного кохання не достатньо, має гарно фінансово забеспечувати.
Автор про кохання нічого і не пише.
Тут як товар в магазині щоб до 37 і родила.

Я ніколи не шукала якусь вигоду зі стосунків, спілкувалася і сходилася з тими з ким було приємно і цікаво спілкуватися, хто подобався.
А тут просто кастинг, вікові критерії. Сумно це все

мульти1• 20 октября 2022
нащо воно вам? в такому віці живіть для себе, думаю в стосунки ви вже награлися, дитину пізно вам народжувати, фінансово важко буде потягнути, вам же не 20 років, щоб вірити у казки і ідеальний шлюб...
мульти1• 20 октября 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
Автор про кохання нічого і не пише.

і правильно робить ваша сестра
nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляНайкраща
48 это уже старый мужчина.
Так что ищите ровню. Или даже старше. Женщины в этом возрасте сейчас более ухоженные, в отличие от мужчин
Він же дитину хоче. Жінка у 50 вже не погодиться народити.
Але й мало хто на таку різницю піде.
Якби ще він до 42 шукав, шанси б були.
Моя знайома, яка дуже заміж не хотіла, зустріла того, хто вмовив, у 42. Народила у 44.
Зараз їй 50 і зараз вже б вона не стала вагітніти.
Найкраща• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Дякую.
Саме так і є в житті.
----------------------------

Зубоскалок прошу не напрягаться.Понимаю, не ваш возраст, да?)
Це все одно, що жінка 60 років напише, що шукає чоловіка до 47років.
А коли ви їй напишете, що вона не молода і чоловіки 40-47років бажають жінку молодше.
А вам напишуть, що ви так пишете тому що самі не підходите і взагалі Зубоскал
Найкраща• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Уявіть собі, незабагато.
Ви ж щодня істи хочете, наприклад?
То ж чому я не можу обрати ’їжу’ на свій смак?
Їжа завжди по кишені.
От і все
Олеся-1f8e• 20 октября 2022
Ответ длямульти1
і правильно робить ваша сестра
Редагувала і витерлося випадково.
Правильно що обирає з хатою, машиною, красивого і молодого?
Я не прихильник вибирати по статкам.
Нехай людину шукає з якою хоче жити, а хату можна знімати. З часом і своє куплять. Це ж людина, а не товар.
Жінки, які обирають женихів щоб і машина і житло і бізнес.
Котика лише породистого, нафіг безпородний.
Але коли їх зі зморшками ніхто не хоче то це називають дискримінацією. А чому?
Товарно-грошові стосунки.
Ви красу і молодість, а вам гроші.
Влаштовує таке? Ну то вперед.
Я за нормальні стосунки

Contento• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Я вже зрозумів, що хизуватися заробітком тут не варто.
Що додати ще? Колір очей? Статуру?
Причину добавьте по которой женщина до 37 лет должна сойтись со старпёром 48 лет , да ещё родить от него ребёнка. Вы богаты, недвижимость, счета в банках, что можете оставить в наследство ребёнку и молодой жене? Для женщины до 37 вы уже старый, для того чтобы не только заделать, но ещё и вырастить поставить на ноги ребёнка тоже вы старый. Чем вы готовы компенсировать свою старость ?
JungleYankee• 20 октября 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
Редагувала і витерлося випадково.
Я не прихильник вибирати по статкам.
Товарно-грошові стосунки.
Ви красу і молодість, а вам гроші.
Влаштовує таке? Ну то вперед.
Я за нормальні стосунки
До чого тут це? Он автор шукає молоду, хоча сам вже старий. Це типу нормальні стосунки? Жити спати та народжувати з дідо?
nunusha• 20 октября 2022
Автор, а вы уверены, что потянете родительство? Или вы нарисовали себе радужный образ отцовства, не обремененный сложностями? Любой ребенок это проверка пары на прочность, как чувств, так и просто человеческих качеств. Младенец забирает время, силы, внимание, не говоря уже о финансах. Вы готовы активно участвовать в этом или планируете бОльшую часть предоставить женщине?
Я не утверждаю, что ваш план провальный, вам вполне может попасться девушка около 30, мечтающая стать матерью, для которой именно материнство самоцель, а отношения уже вторичное. Но будьте готовы к большим финансовым вложениям первые годы жизни ребенка, да и потом не меньше. Дети очень недешевое удовольствие.
И опять же вопрос здоровья вас и вашей теоретической супруги. Как ни крути, с возрастом здоровье не прибавляется, следить нужно внимательнее, страховку оформить как минимум. У женщин беременность и кормление не всегда проходят бесследно, и чем старше, тем больше нюансов возможных.
Я вас не отговариваю, но подумайте обо всём этом еще раз.
coloritka• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Зустрівся раз.
На цьому вирішили закінчити.
А чим 38 не влаштовує?
Dark_Yasna• 20 октября 2022
тетка пишет? или такой бабский характер?
Lilittte• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Що додати ще? Колір очей? Статуру?
Мозг себе добавьте !
Зачем ребёнку отец - дед?
Мазь купите себе от радикулита и успокойтесь !
Yarina-753a• 20 октября 2022
такой бред, если вы ищете хороших отношений - причем тут возрастной ценз?))
как в супермаркете честное слово, так любовь вы не найдете
Moi_Nathalie• 20 октября 2022
Автор, мне 30, но я никогда не рассматривала мужчин старше себя, более чем на 5 лет. Сейчас, кстати, с 28-летним встречаюсь. Если Вы очень богатый, то может кто-то клюнет на Вас, и то не каждая. Например, одна знакомая вышла замуж в 24, за 43 летнего. Он предприниматель, имеет не один бизнес, по всему миру её возит. И кстати они случайно познакомились в интернете. Был бы он бедный, не думаю, что она бы с ним была. Поэтому, если молодой женщине не можете ничего предложить, зачем Вы ей? Ищите одногодку.
Lilittte• 20 октября 2022
Ответ дляYarina-753a
Вы тему его видели , где он лежит своими жирными окорочками ,в советских обоях и наминает помидоры с майонезом ?
У человека скорее всего отклонение серьёзное.
Санька-4b93• 20 октября 2022
Ответ дляoksana_kseniya
Автор хоче дитину, от і ставе критерій віку.
Якщо людина слідкує за собою і не зловживає..... то 48 це норм вік.
Норм вик просто жить и наслаждаться жизнью, но в 48 лет только искать женщину, хз когда она найдется, забеременнеет и родит. Минимум 50 будет, какие дети?
nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляolgabaluta
А в 37 прямо горят желанием родить? У неё в 37 либо взрослые дети, либо она поняла, что вообще их не хочет, и живет в своё удовольствие.
Я знаю дівчину 39 років, яка хоче сім´ю і дитину. Але вона дуже ’домашня’, тому й досі нікого не зустріла.
З іншого боку, моя сестра мала в 30 вже 12-річну дитину, була вдовою, шукала чоловіка з дітьми, бо не планувала більше своїх дітей.
А я тільки в 30 заміж вийшла.
Люди дуже різні. Але згодна з тим, що небагато 30-річних розглядатимуть 48-річного як потенційного чоловіка.
Хоча я знаю декілька пар з різницею більше 12 років, тільки вони зустрілися у загальній компанії.
автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляLilittte
Вы уверены что это я писал?

автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляnova_mama
А я тільки в 30 заміж вийшла.
Познайомте мене з тою дівчиною
Санька-4b93• 20 октября 2022
Ответ дляdebor_a
Бо ’їжа’ теж обирає, кому смакувати
Ні, не так, не всі можуть переварити жирненьку їжу зі спеціями. З віком бажано притиримуватися дієти, шоб огранізм не перевантажувати. Ну, кашка там глизява, супчик на овочевому бульйоні
Lilittte• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Вы уверены что это я писал?
На все 100
мульти1• 20 октября 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
Редагувала і витерлося випадково.
Я не прихильник вибирати по статкам.
Товарно-грошові стосунки.
Ви красу і молодість, а вам гроші.
Влаштовує таке? Ну то вперед.
Я за нормальні стосунки
краще бути одній чим з ким попало, а в рай в шалаші не дуже вірю
Julieta78• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Подорожі І ще раз подорожі.
Пива не вживаю,,футбол нецікавий.
Ну вот если бы я , к примеру, была в поиске, и соответствовала критериям,, я не стала бы писать аккаунту, с информацией лишь о росте и весе. А, ну и возраст и привычки.
Этого мало.
Вы когда-нибудь видели анкеты на сайте знакомств?
А ваши увлечения, ценности, любимые вещи-книги-хобби? Что-то такое, за чем было бы видно характер и хоть капельку души?
Конечно, будет критика. Вы тут с 13 года, и по идее должны понимать куда вы пришли и чего можно ожидать здесь.
Но вот это ваше ’объявление’.... Сухое и не интересное. И результат у него будет такой же.
Удачи, в поиске, конечно, но....
Sec• 20 октября 2022
С английский где?
nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
Ребенка пожалійте батько старий дід
У нас в будинку є пара з маленькою дитиною. Йому добре за 50, не знаю точно, не менше 55.
Виглядає на свій вік, ще й повнуватий.
Їй десь 44-46, дитині 3 роки.
Я впевнена, що якби у автора теми була планка до 42, то шансів він би мав багато.
Бо відсіюється і частина тих, кому 35-37 і хто не проти у принципі розглянути таку різницю, але з негативним досвідом, і жорстке обмеження у плані віку нагадує про інші ’побажання’ у минулих відносинах, і обпікатися знову вони просто не хочуть.
Олеся-1f8e• 20 октября 2022
Ответ длямульти1
Так розвиватися можна разом, будувати будинок разом, працювати разом. Але хочуть все готове і якщо нема своєї хати то пішов нафіг?
Тоді будьте готовою що «принц» на БМВ, захоче молоду, 25 річну красуню.
Бо в світі де міряють грошима, міряють і зовні.
olgabaluta• 20 октября 2022
Ответ дляnova_mama
А я тільки в 30 заміж вийшла.
Да, все люди- разные, и желания у всех - разные, но с такими запросами автор будет до 70ти искать)))
мульти1• 20 октября 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
а в сестри що є чи нічого немає? розкажіть про це
nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Познайомте мене з тою дівчиною
Їй 39, не до 37, нічого?