biancobaffo• Изменено 20 октября 2022

Познакомлюсь с женщиной до 37 лет

Цель: брак и обязательно ребенок.
О себе: 48, вредных привычек нет.
183/84
Вільно володію українською, польською.
автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляnova_mama
У нас в будинку є пара з маленькою дитиною. Йому добре за 50, не знаю точно, не менше 55.
Виглядає на свій вік, ще й повнуватий.
Їй десь 44-46, дитині 3 роки.
Я впевнена, що якби у автора теми була планка до 42, то шансів він би мав багато.
Бо відсіюється і частина тих, кому 35-37 і хто не проти у принципі розглянути таку різницю, але з негативним досвідом, і жорстке обмеження у плані віку нагадує про інші ’побажання’ у минулих відносинах, і обпікатися знову вони просто не хочуть.
Окей, від 37 до 42 років нехай.
Тобто в 37 не хоче народжувати, а в 42 захоче?

автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляnova_mama
Їй 39, не до 37, нічого?
37… 42
Змінив
Олеся-1f8e• 20 октября 2022
Ответ длямульти1
а в сестри що є чи нічого немає? розкажіть про це
Симпатична, така «затишна» зовнішність милої жіночки, трохи як з минулого. Не старомодна але і не стильна.
Хороша господиня, обожнює порядок у всьому. Охайна, начепурена.
Вищої освіти нема, своя хата є, однокімнатна, батьки побудували.
Любить пиво і курить цигарки.
Ще має почуття гумору і така обаяшка. Не красуня 90/60/90. Звичайна жіночка собі
Contento• 20 октября 2022
Ответ дляnunusha
Автор, а вы уверены, что потянете родительство? Или вы нарисовали себе радужный образ отцовства, не обремененный сложностями? Любой ребенок это проверка пары на прочность, как чувств, так и просто человеческих качеств. Младенец забирает время, силы, внимание, не говоря уже о финансах. Вы готовы активно участвовать в этом или планируете бОльшую часть предоставить женщине?
Я не утверждаю, что ваш план провальный, вам вполне может попасться девушка около 30, мечтающая стать матерью, для которой именно материнство самоцель, а отношения уже вторичное. Но будьте готовы к большим финансовым вложениям первые годы жизни ребенка, да и потом не меньше. Дети очень недешевое удовольствие.
И опять же вопрос здоровья вас и вашей теоретической супруги. Как ни крути, с возрастом здоровье не прибавляется, следить нужно внимательнее, страховку оформить как минимум. У женщин беременность и кормление не всегда проходят бесследно, и чем старше, тем больше нюансов возможных.
Я вас не отговариваю, но подумайте обо всём этом еще раз.
А кто сказал, что автор собирается тянуть родительство ? Он хочет просто семя рассеять ))). Ребёнка надо вырастить хотя бы до 23-24 лет. Чтобы окончил школу, ВУЗ\колледж, устроился на работу и смог себя обеспечивать. Если у автора появится ребёнок к 50 , то ему будет уже за 70, когда ребёнок будет взрослым. Средняя продолжительность жизни у украинских мужчин 65 лет. То есть молодая женщина должна от этого пожилого дядьки родить , а потом ещё и растить того ребёнка сама. Вы думаете автора это тревожит ?
автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляContento
Удалено администрацией...
Contento• 20 октября 2022
Ответ дляnova_mama
Я знаю дівчину 39 років, яка хоче сім´ю і дитину. Але вона дуже ’домашня’, тому й досі нікого не зустріла.
З іншого боку, моя сестра мала в 30 вже 12-річну дитину, була вдовою, шукала чоловіка з дітьми, бо не планувала більше своїх дітей.
А я тільки в 30 заміж вийшла.
Люди дуже різні. Але згодна з тим, що небагато 30-річних розглядатимуть 48-річного як потенційного чоловіка.
Хоча я знаю декілька пар з різницею більше 12 років, тільки вони зустрілися у загальній компанії.
Ну эта девушка явно не ищет дядьку под полтинник, чтобы родить. Ей ровесник нужен, чтобы ребёнка не только родить, но ещё и вырастить)
Contento• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Удалено администрацией...
Какую бумажку вы можете дать ? Что проживёте минимум до 75 лет, что будете здоровы, бодры , что сможете обеспечивать семью и воспитывать ребёнка минимум до 23-24 лет ? Напишите для форума гарантийное письмо ?

Polinaanna• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
С финансами проблем нет.
Двоим буду рад.
Бажаю вам успіху. Мені наприклад 33 і мені подобаються старші чоловіки, і якщо вийду заміж в третій раз то точно за старшого мінімум на 5-10 років. Однолітки мене не цікавлять .
автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляPolinaanna
Здоровий коментар.
Бажаю здійснення мрій.
автор biancobaffo • 20 октября 2022
Ответ дляContento
ВАМ лично я могу предложить именно бумажку, ту самую.
Белчонок• 20 октября 2022
Автор, это часом не про вас фильм?
Contento• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Лучше используйте её сами. Вам явно нужнее. Можете взять даже целый рулон. В таком пожилом возрасте как у вас нужно уже думать о здоровье и никуда не спешить. .Посидите , подумайте , воспользуйтесь бумажкой.
ksusha1155• 20 октября 2022
Ответ дляIgra idet
А зачем молодой женщине дед?
Він же відверто пише- щоб народила йому. Абсолютно прагматичний підхід. В 37 вже мало хто погодиться народжувати діду. А молоді дурні..
мульти1• 20 октября 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
Любить пиво і курить цигарки.
ну от у неї є житло, хай шукає рівню собі також з житлом, без дітей і колишніх, з нормальними батьками, які теж шось вклали і залишили придане якесь для сина... та й машина вже має бути в чоловіка в такому віці, а їх схоже голодранці-приймаки попадаються того і не хоче
USA_UK_ES• 20 октября 2022
Ви були одружені? Дітей не маєте?
Що я Вам скажу, з дітьми маєте мати завжди ресурс. Не пивко з пацанами пити чи на рибалочку, а саме присвячувати час сім‘ї.

Якщо Ви до 48 холостякували - не впевнена, що Ви зможете пристосуватись до життя з дитиною.

А зробити бейбіка і забезпечувати - цього мало. Потрібно сили, здоров‘я і бажання🥰
оля 100• 20 октября 2022
Я хочу сім´ю і дитину, але мені 39 р. І вже маю донечку
nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Окей, від 37 до 42 років нехай.
Чому? І в 37 хотіла, але не зустріла того, від кого хотілося б дитини.
ksusha1155• 20 октября 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
І що це означає?
Для вас краса - це критерій чи ні? Головне молода і готова народити?
Коротко. Чоловік в пошуках інкубатора.
Оксана_12• 20 октября 2022
Десять років. Досить немало. Хоча якщо дитину треба, то жінка має бути молода.

nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
37… 42
Змінив
Вона живе у передмісті Києва.
Ви звідки?
І, звичайно, я не буду знайомити її з неперевіреною людиною.
Якщо готові спочатку пройти перевірку - пишіть у приват.
Зразу напишу, що характер у мене так собі, але й непомірних вимог до майбутнього кандидата у чоловіки моєї знайомої не буде.
Найкраща• 20 октября 2022
Ответ дляоля 100
І готові далі забеспечувати себе, першу дитину, літнього чоловіка і ще молодшу у фінансовому плані на половину (в кращому випадку)?
Вам невистачає клопот?
Northface• 20 октября 2022
До 37 лет. А начало какое? 18 - 37. Я думаю 10 лет разницы это много. Ищите женщин 40+ , а то много хотите.
Найкраща• 20 октября 2022
Ответ дляОксана_12
А чоловік має бути заможнім і щедрим.
nova_mama• 20 октября 2022
Ответ дляContento
Вона не шукає когось спеціально, бо дуже домашня.
І вже точно у неї немає вимог ’щоб він був до 35 років і з Мерседесом’.
Але, зрозуміло, що з першим ліпшим я її не буду знайомити.
Northface• 20 октября 2022
Ответ дляНайкраща
48 это уже старый мужчина.
Так что ищите ровню. Или даже старше. Женщины в этом возрасте сейчас более ухоженные, в отличие от мужчин
Согласна, до 37 ищет, значит думает, что и 20 летние, 25, 30 лет на него будут согласны)
Northface• 20 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Ну поймите, что начинать отношения , пряча возраст , это не для меня.
Тем более что аж никак не тяну на 48.
Все тут выглядят моложе, ага)
Оксана_12• 20 октября 2022
Ответ дляНайкраща
А чоловік має бути заможнім і щедрим.
Ну то таке. Поняття заможний у кожного своє. Одній каву купили - вже щедрий, інша лише діамантами бере. Жінки також різні.
Еленнн• 20 октября 2022
Ответ дляOliasas
Шкода дитину.
Яй все вийде прямо зараз 49+20=69
В 20 років тато дід...
...і молода доглядальниця під боком. Дядько думає за свою старість,а ви на нього накинулися.
MaxTory• 20 октября 2022
Ответ дляНайкраща
Це у вашому віці цікаво згадувати старі анекдоти та шукати їх у мережі. Тож згадуйте і біжіть на лавку до бабусь. Їм буде цікаво. Але це не точно))
Вам натякнули пошукати в неті анекдот, щоб хоч на якийсь час не чіплялися до людини і були зайняті
Northface• 20 октября 2022
Ответ дляmarikam
Ну нехай автор помріє знайти молодшу за себе на 11 років. Для того щоб мрії були більш реальними - потрібно більше інформації про себе і свідомість чим Ви можете зацікавити молодшу жінку і як Ви готові до шлюбу? Зріст і вага на готовність до стосунків ніякого суттєвого впливу не мають, і в 48 років вже час це розуміти. Бачу, що роки є, а розуміння не має. Мрійте далі
Да чем он так может привлечь, что женщина выберет не мужчину чуть старше или своего возраста, а его? И хочет он минимум на 11 лет моложе