Кюветчица• 20 октября 2022

Він-вона. Якби вчинили на його місці?

Чоловік спілкується з жінкою півроку, типу "дружба" з елементами флірту та легкого дражніння одне одного. Інтимних стосунків не було, бчились не часто і осатнній раз більше 4 місяців по тому.
Він військовий, вона цивільна. І ось він має відпустку 10 днів, з них четвертий день вже не їде в місто, де вони живуть обидва і вона зараз знаходиться, бо ніяк не закінчить справи в іншому місті, де живе мама, і яке по дорозі, але ось-ось має приїхати.
Вони часто обмінюються фото того, що відбувається з ними та що бачать навколо. Неочікуванно (а, може, й очікуванно, але настільки відверто вперше) він отримує фото на кшалт такої (скачано з інету, але поза така зі спини і немає нижнього рушника)
Ваші дії, на місці цього чоловіка?
Результат:
вже голосів: 103
49 (47.57%) по плану закінчити справи
28 (27.18%) дивитися що думають інші
26 (25.24%) негайно їхати в місто, де вона
So_so• 20 октября 2022
Перестать морочить ей голову.

double-mama• 20 октября 2022
Мені б на його місці було б ніяково, флірт- це гра,а подібні фото не залишають місця для гри і переводять все в іншу площину. Занадто активні жінки- це дещо неприємне лякаюче. Розповісти про свої бажання, можна більш вишуканим способом ,підтримуючи гру і не порушуючи правил.
Фиона Шрековна• 20 октября 2022
1. Зачем это нужно девушке - мне не понятно, но:
2. Если она вас до сих пор не послала, то ещё надеется, что в свой отпуск вы приедете и отжарите ее не хуже, чем рашистов:)
3. Всё срочно бросать не нужно - доделывайте свои неотложные дела и езжайте к ней.
Патриотка• 20 октября 2022
Ответ дляdouble-mama
як наприклад?
ПультОт_БМВ• 20 октября 2022
4 месяца? Встречи без интима? Так у них должен был быть интим с кем то другим.
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 октября 2022
Дивний і нерішучий він. Якщо вже в такому особистому питанні йому треба допомога залу, то не їхати.
В хлопця, якому вона була б дійсно цікава і потрібна - не виникло б такого опитування.
Пенек Возмездия• 20 октября 2022
Яка мета “спілкування»?

Баба_Воля• 20 октября 2022
Не така і цікава для нього жінка, раз чотирі дні про..в на інше. Згадую, як мій чоловік ще був не чоловіком. То йому як давали дні 3 віхідних додому, то він вже вніч віїжав до відпустки)))Так хотів мене бачит .А їхати майже 500 км. І так кожну неділю їздив, якщо не черговий був..
double-mama• 20 октября 2022
Ответ дляПатриотка
як наприклад?
Двозначні фрази, натяки,але не у лоба, а біля). Щоб значення залежало від настрою, розумієте?
Пенек Возмездия• 20 октября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Плюсую. Скоріш за все просто скучно, нема більш нікого, то ліниво переписується.
Напланетянка• 20 октября 2022
Секс,секс,секс
Умный хвост• 20 октября 2022
Цей чоловік що чекає? Поки йому мамка дозволить, дружина, коханка, порадниці? Тоді так, ми вас благословляємо на секс. Вже пора. Вона вам майже прямо на це вказує. Досить тягнути кота за хвіст. Якщо вам вона подобається і ви не проти інтиму, вперед. У сексі нічого страшного нема, навпаки дуже приємно)) Якщо ви її сприймаєте тільки як співрозмовника, скажіть їй про це чесно. Я сама була в такій ситуації. Чоловік не міг чесно сказати про свої наміри, крутив вокруг та навколо. І сам не брав, і іншому не давав. Це не чесно, і дуже образливо. Не витрачайте її час.
Баба_Воля• 20 октября 2022
Ответ дляНапланетянка
Секс,секс,секс
Але не з цією жінкою, яка фото шле.
Мабудь одруженний, та з жінкою своєю. Або з´явилась дівчина не віртуальна, а реальна.
Баба_Воля• 20 октября 2022
Автор, а хто ви в цій історії?) Бо ще виявиться, що чоловік цей.
Я_поехала• 20 октября 2022
Та ему наверное хоть без трусов пришли,будет раздумывать ещё год.Не увидела заинтересованности в этой женщине,может ошибаюсь
Кофр для ноги• 20 октября 2022
Ответ дляdouble-mama
Може там ’біля’ не діє. Ви ж бачите, вона вже мало не нюдси шле, а він все думає, що б воно значило)
Патриотка• 20 октября 2022
У меня была примерно такая же история. Пол года переписки, неоднозначные намеки с его стороны, только фото мужчина уговаривал прислать.
В итоге закончилось все тем - что оказывается ’перепиской мне просто морочили голову, никакой цели у него не было, и будет мне вот такой опыт в жизни’ (это дословно).
Фруты_Буты• 20 октября 2022
А його дружина, що каже?
double-mama• 20 октября 2022
Ответ дляКофр для ноги
Якщо чоловік не підтримує і не хоче йти далі, то продовжувати самій принизливо і безглуздо

Санта Барбара• 20 октября 2022
Вы - она?
Вы ему послали фото, а он отреагировал не так, как ожидалось?
Пенек Возмездия• 20 октября 2022
Ответ дляПатриотка
Та то ясно, якби були плани, то вже б зустрілися, а не оці додумування і філосоіствування
Пенек Возмездия• 20 октября 2022
Ответ дляФруты_Буты
А його дружина, що каже?
Що нема чого вивозити гроші з хати
автор Кюветчица • 20 октября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Я - дівчина.
Послати його, в принципі, не буду поки, щоб там не було, бо підтримую наші ЗСУ, в тому числі, морально, вважаю, це мій обов´язок. Плюс він мене розуміє. Та ще й цей чоловік мене дуже врятував на початку знайомства. Він мені подобється, але теж все складно. Стосунків та сім´ї я не хочу, бо нещодавно розлучилась і болить...
автор Кюветчица • 20 октября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
В мене точно немає давно вже, майже 9 місяців...
В нього як - не знаю. Але він на війні з 25 лютого, його колишня дівчина виїхала - вони розсталися троши раніше, як він казав.
автор Кюветчица • 20 октября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Яка мета “спілкування»?
Важко сказати.
Я хвилювалась за нього, мені було важливо знати що з ним все норм, живий.
Потім втягнулися обидва - як ти, добрий ранок, ось тобі кава, а мене те, в мене те, ось дивись, що прочитав/прочитала, думки на тему, бережи себе, добраніч...
Бандитка Сью• 20 октября 2022
Женщина уже и так и эдак намекает, прямым текстом выслала фото: ХОЧУ!!!!
А мужчина думает, чтобы это могло значить?🤔
Пенек Возмездия• 20 октября 2022
Ответ дляКюветчица
Важко сказати.
А якщо чесно? Нема нікого достойного, то ви його вигадали? І тягнете цю історію вигадану?
автор Кюветчица • 20 октября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Мене теж дивує... Я б вже летіла. Відстань майже 500м зараз, було більше плюс територія б.д. де вони стояли.
автор Кюветчица • 20 октября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Можливо...
Спочатку мені його стало дуже шкода, побачила, що поранений - такий сум в очах. Боялась, що загине по дурості через те, що немає для чого жити.
Потім вже так звикла. Він цікавий. Хоча й складний дуже.
автор Кюветчица • 20 октября 2022
Ответ дляdouble-mama
Та були вже й двозначні, й поконкретніше теж були фрази...
Ми піврочку щодня спілкуємось.
Щодо ніяково йому, не знаю. В мене теж після його фразочок бувало всяке.