ЛедиДи• 21 октября 2022
Ви б погодилися поїхатиу таку мандрівку?
Запропонував мій чоловік, з яким маю стосунки поїхати на не великий відпочинок, але не у двох чи трьох, я маю дитину, а також разом з сім’єю його сестри. Пропонує винаймати спільний будинок, басейн, у кожного буде свій номер, а дітей посилити у двох, але будуть спільні зони, а також по всім місцям бути разом.
Гарна ідея чи у когось був поганий досвід такого?
Джавеліна• 21 октября 2022
Смотря что у вас за ребенок и что там за сестра со своим.
Я бы сначала познакомилась, а уже потом решала
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 октября 2022
Если вы знакомы и дружите/общаетесь с той семьёй нормально и дети ладят, то почему нет?
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляДжавеліна
Нормальна сім’я у них. Сестра з адекватних її чоловік теж. Ми знайомі вже не один день. Моя дитина тиха мишка, у неї більш шебутна, але у цілому норм.
Интеллектуальные оладьи• 21 октября 2022
Ну, дивлячись які у вас стосунки і як довго. Якщо ви вже тривалий час разом, ну хоча б біля року, і живете як сім´я, і знаєте його сестру, то чому б і не поїхати. А якщо тільки зустрічатися почали і з сестрою незнайомі, то категорично ні
СкиниУскачи!• 21 октября 2022
Это зависит от того насколько у сестры мужа и вас выстроены личные границы. Если они размыты, они будут у вас на голове плясать. Но бывает и такое что люди едут большой компанией и при этом каждый предоставлен сам себе, никто не тянет одеяло на себя. Из моего опыта
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Менше року. Разом не живемо.
Джавеліна• 21 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
Ну, это будет такой себе отдых. Особенно если совместных поездок еще не было.
Я не особо такое люблю. Это как все время себя контролировать.
Бутылка Кифира• 21 октября 2022
Знаю людей, які так їздили сім´ями, жили в окремих номерах, а не в одному будинку і в них давні і хороші стосунки, все було чудово і весело. Якщо очікуєте романтичного відпочинку з чоловіком, то звісно такий варіант не варіант)
Оч@ров@Шк@• 21 октября 2022
Все очень индивидуально, но я бы сначала с мужчиной съездила, пожила вместе, а потом уже кагалом.
Вероятность эпик файла очень высокая, но может все и прекрасно будет, но ...
бибизяна• 21 октября 2022
Часто путешествуем большой компанией, с семьёй моей сестры (у нас пятеро детей, а у сестры шестеро) или с родителями, также с семьями друзей. Нам нравится. Это просто другой вид отдыха. Когда получаешь удовольствие не только от новых мест и впечатлений, а ещё и от переживания совместного опыта, от общения с близкими, дорогими людьми.
Здесь уже всё зависит от самих людей. Их коммуникабельности и желания вместе проводить время.
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляElani
зачем оно вам? отдых с ними?
Це поки пропозиція. Я маю трохи часу подумати. На мене не давлять. Вибір за мною. Мені не знаю...
Вони досить близькі та дружні між собою, але особисті кордони не порушують.
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
отличная возможность. я так поняла, вам бы хотелось большего, чем просто встречания. мужчина приглашает вас отдохнуть в кругу его семьи. я так поняла, они нормальные. это доверие. это знак того,что он вас и вашего реьенка как бы тоже считает своей семьей
Навпаки у нову сім’ю я поки не готова «пірнати». Мене влаштовують такі відносини.
бибизяна• 21 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
Ответ дляЛедиДи
Менше року. Разом не живемо.
Тоді я б дуже подумала варто чи ні, все ж таки краще спочатку самім з´їздити.
бибизяна• 21 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
Тогда нечего раздумывать.
Такой отдых на сближение не для Вас.
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Коли він пропонував без «зайвих», то я тоді відмовлялася, ми ще не були настільки близькі, а зараз я вже не проти, але у них є щось типу сімейних традицій - разом раз на рік. Це не вперше, як я знаю.
Ответ дляЛедиДи
Ну, якщо ви хочете поїхати просто поспілкуватися з ним і сім´єю сестри, якщо це вас не буде напрягати, то можна і поїхати. Принаймні, нічого не втратите, може навпаки, ваш чоловік розкриється з іншого боку, тільки треба бути готовою, що це може бути і неприємний бік.
Не жена• 21 октября 2022
Звісно так!!
Нікого не слухайте та їдьте та з задоволенням проведіть час.
Тим паче не чуді люди, а рідні вашого хлопця.
А чому ні? Ви живете закритим типом життя? Ні с ким не комунікуєте? Не відпочиваєте десь?
Не бачу проблем ВЗАГАЛІ.
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Просто спілкуватися, кілька годин у ресторані провести час, то мене не напружувало нічого, а тут все ж таки деякий час під одним дахом.
Масяня Я• 21 октября 2022
Тут багато моментів, для мене головні такі:
- ванна кімната у кожного своя?
- приготування їжі самостійно або ресторан/кафе?
- тривалість відпочинку
Якщо у кожного своя ванна кімната, вас не будуть бісити черга/волосся/зубна паста на дзеркалі.
Якщо приготування їжі не потрібне, вас не будуть бісити різні смаки/потреба готувати на всіх/миття посуду
Якщо не дуже тривала подорож, то ви всі не встигнете вибісити одне одного))
- ванна кімната у кожного своя?
- тривалість відпочинку
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляНе жена
Звісно так!!
Не бачу проблем ВЗАГАЛІ.
Ні, не живу закритим життям.
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляМасяня Я
- ванна кімната у кожного своя?
- тривалість відпочинку
- ванна кімната у кожного своя?
- тривалість відпочинку
Ванних кімнат дві на будинок.
Є ресторан, ніхто готувати не буде.
5 діб.
Є ресторан, ніхто готувати не буде.
5 діб.
Курочка• 21 октября 2022
Да по разному может быть, смотря насколько одинаковые взгляды. У меня сестра ездила с подругой на отдых ( не один год знакомы), на отдыхе разругались,не общаются теперь)
А у меня был опыт, отдыхали кемпингом с семьёй ( с которой знакомы были неделю), приехали к ним на пару дней потусить, а остались на 10 дней, все супер было. И это с детьми у нас и у них.
ЛедиДи
• 21 октября 2022
Ответ дляКурочка
Дискомфорту від спілкування з сім’єю сестри немає. Проводити час з ними було легко та нормально.