Соната любви• 21 октября 2022

Київщина: Гасло "Відбудуємо" тут сприймають уже як знущання

Попри обіцянки та запевнення постраждалим на Київщині доводиться поновлювати свої розбиті будинки за власний кошт. А там, де люди зібрали гроші та готові поновити дахи та стіни, місцеві чиновники навіть чинять їм опір.

Замість того, щоб допомагати людям ставити вікна, мурувати побиті стіни, накривати зруйновані дахи, чиновники оновлюють дороги, виділяють кошти на меморіали та заморожені ще до повномасштабного наступу об’єкти та годують обіцянками. А у постраждалих досі не вивезене навіть сміття. Не кажу вже про те саме відбудування. Дощовий вересень спричинив у людей паніку – бо в побитих будинках все миттєво стає вогким, та й жити в будинку, дах якого тече, за таких погодних умов нестерпно.

Всі, з ким я говорила, чиє житло постраждало під час російської агресії, говорять лише про одне: державі та чиновникам все одно. Більше того, вже починають вилазити вуха можливих схем та вдалого розподілення грошей, які країна отримує задля відбудови інфраструктури.
Передусім під ремонтні роботи дивним чином потрапляють ті постраждалі квартали, в яких є нерухомість можновладців чи членів їхніх родин. І це також довго не приховаєш. Тому скандали будуть. І невдоволення буде. Популістські заяви про "Відбудуємо" та "Відновимо всю країну" сприймаються вже як знущання. Тимчасові вагончики та залізничні вагони, які презентували як житло для тих, кому немає де жити, не витримують навіть критики. Ну день-два, ну тиждень там перебути. Але ж не зимувати… Українці готові терпіти, працювати, відновлювати, але коли бачать справедливість і порядок…Поки щось цього не видно. На жаль.

Історія 1. Мощун.
Історія 2. Андріївка
Історія 3. Буча
Історія 4. Ірпінь
Історія 5. Бузова

подробности https://censor.net/ua/resonance/3374908/rozbyta_ky...
Оксана_12• 21 октября 2022
Ответ дляSec
Да, я цену только окон привела без монтажа для примера
І рами прям повтривало в покрутило? І фурнітура в злам? У більшості випадків заміни потребує лише склопакет. А це не 20, не 40 і не 80 тисяч. Але ж для більшого пафосу чому не міняти відразу вікнами.

Оксана_12• 21 октября 2022
Ответ дляagata116
Я плачу і не мало.
бюджетнікі, всі платять.
А гроші бюджетникам звідкіль беруться! Це витратна сфера, не прибуткова.
Sec• 21 октября 2022
Ответ дляОксана_12
Так и я привела без работы пример, я не профессионал и не могу учесть все нюансы.
Приведите ваши расчеты, если знаете точную сумму такого ремонта с работой
Оксана_12• 21 октября 2022
Ответ дляSec
Залежить від розміру. Цінники різні. Знайомі за 20 тисяч на весь будинок замінили, не прям величезні вікна, не п´ять камер звісно. Але все ж. Хто хоче зекономити - шукає як. Хто має кошти - не париться і робить. Хто не має. - підіймає лупу і починає або заробляти працею, або ходити у фонди і всякі ...ради, як на роботу. Бо під двір ніхто нічого не возитиме.
Sec• 21 октября 2022
Ответ дляОксана_12
Вы отклонились от начальной темы. С крышкой аналогичная ситуация и суммы.
KateSavch• 21 октября 2022
Ответ дляSec
Знакомый в американской компании, им в феврале переезд предлагали. Моя компания устраивает всех желающих в других странах, где есть филиалы. Подруга в Епам перевелась в другую страну без проблем.
1. Подруга - это женщина. Женщины свободно релоцируются. А мужчины айтишники - нет.
2. В феврале предлагали это когда? После 24 или «до»? Моему мужу тоже предлагали в феврале но это было до войны, за две недели до войны компания предложила всем перепуганным по желанию выехать. Но никто тогда не поехал, никто не верил что война таки случится.
3. Ваша компания сотрудников-мужчин сейчас вывозит из Украины? Как?

Я знаю что некоторые компании вывозили людей «до» войны, успели пока это было можно. Но не знаю ни одну что вывозит во время войны, когда мужчинам запрещено выезжать.
Оксана_12• 21 октября 2022
Ответ дляSec
Зовсім не аналогічна - дах, це спільна власність, один з основних елементів. Хоча так. Або скидаєтесь і робите самі, або бігаєте по інстаеціям. Точно не сидите і не чекаєте, доки з неба впаде. Бо досі з неба падають лише пошкодження даху. Ремонт чомусь з неба палати не хоче. Якщо у вас все в труху - є шанс отримати хоч матеріали, що важливо для цілісності споруди. А кілька штферин ніхто вам ремонтувати не буде, змиріться.
Як і вікна у ваших квартирах (якщо ви не пільговик).

Sec• 21 октября 2022
Ответ дляОксана_12
Перечитайте ветку, на которую вы отвечали.
Оксана_12• 21 октября 2022
Ответ дляSec
Хм, знов десь промахнулася. Ну буває...
Вродепоmode• 21 октября 2022
Ответ дляОксана_12
Ну да,лучше клумбу за ’500 штук’ ,чтобы приємно було дивитися
vikaS• 21 октября 2022
Запорожье тоже с этим столкнулась.
Вродепоmode• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
А Вам би тему ’слава!слава!слава!’,то цілий день з неї б не виходили?Я вже помітила,що як тільки щось не так в сторону влади,без облизування,у ВАс зразу-срач і провокація.А життя таке-не тільки облизування,а ще й ляпас,якщо не правий
Agnessa7• 21 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Автор, я сирота
По закону - сиротам положено жильё
Ничего я не получила, отмахивались от меня, а исполнилось 23 года - сказали адьос, по возрасту не подходите
Поэтому иллюзий на счёт социальных гарантий от нашего государства у меня нет
Неправда! я соц. працівник, і нашим сиротам держава купує житло - ми таких осіб беремо під соціальний супровід і ведемо, поки не придбається квартира. Але дійсно, треба встигнути до певного віку.
Cocomamzel• 21 октября 2022
Ответ дляAgnessa7
Ну что неправда? Я вру по вашему?
Agnessa7• 21 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Ну что неправда? Я вру по вашему?
Неправда в тому, що держава цим не займається. З нас служби ’зверху’ не злазили, поки наша соц.служба не придбала житло сиротам (не говорю, що купували 100% сиріт, деякі профукували терміни і дійсно залишалися ні з чим, ми за ними бігати не збираємось. Але коли приходив сигнал з Управління з питань захисту прав дітей, ми брали цю сироту і з рієлторами підшукували житло, я особисто не раз виїжджала з комісією на огляд житла. Можливо, вам просто не повезло з соціальною службою і їх халатністю
Cocomamzel• 21 октября 2022
Ответ дляAgnessa7
Як довго ви займаєтесь цим питанням?
СhanelKa• 21 октября 2022
Ответ дляcosmaximus
Ще......
В мене їх дуже багато
Тумбочки, гуманітарка!!!! Склопакети, самі дешеві! Навіть однієї камери нема, мабуть...
Там і здоровому швидко захворіти (
forbestkids.com.ua• 21 октября 2022
Ответ дляJave
ІТ платить в багатьох країнах Європи 12% , а це такі країни як Польща, Болгарія,Чехія 17% здається. Таку інформацію надавали юрид консультант на спец тренінгу. Не розповідайте про Європу і 40% , якщо досконало не володієте інформаціє. І так, у нас не проблема що мало платять податків у нас багато пи..ять цих податків наші держ службовці
Це якщо b2b контракт і його мінуси я описала вище. і не всі компанії на нього йдуть. Я володію інформацією так як сама займалась цим питанням. І сама працюю в компанії на таких умовах !!!
forbestkids.com.ua• 21 октября 2022
Ответ дляJave
Ви ж в курсі що зараз в Україні скорочується кількість пропозицій роботи в ІТ? Тобто повірте наші спеціалісти легко заміняються
Вони скорочують, по більшій частині, із-за ризиків в один день залишитися без співробітників. І нових шукають вже не території України.

forbestkids.com.ua• 21 октября 2022
Ответ дляKateSavch
А пдв ви чому не рахуєте? По суті абсолютно кожен громадянин сплачує 20% податку просто з покупок. Навіть якщо всі ₽ родині працюють в чорну і з зп податку не платять, то на одному пдв вони точно достатньо відраховують державі.
так у всіх країнах так тільки може на ліки та якісь спец дитячій знижки, але якщо брати до уваги скільки в нас всього продається знову ж таки без оф. підгрунтя то теж до фіга. І да оренда квартири в Польщі всі оф контракти з відрахуванням податку, в нас мабуть тількт юр. оформлюють офіційно....таких прикладів дофіга і розумієш їх тільки коли релокуєшся
Реверанс• 21 октября 2022
Ответ дляTania07
Ой автор. Вірю вам. Але нащо ви сюди написали.?Зараз будуть кричати ви всьо врете. Не можна тут негатив писати. Щас получите.... Жаль що так
Может кто-то глаза откроет.
я хуже власти не помню
ce• 21 октября 2022
В киеве на позняках два дома после ракет оремонтировали , разобрали крышу и тех этаж, возвле новые стены на последних 2 этажах, полностью утеплили со всех сторон
english book• 21 октября 2022
Ответ дляАвокада
расчет на контрибуцию,которую никто и не собирается платить.
Може й так,але зі слів місцевої влади, людям хочуть допомогти відбудуватися якісно.Тобто зробити сучасний проект,залучити під нього кошти з якогось іноземного фонду, чи державні,і тільки тоді будувати.
Передбачають зведення будинків за сучасними технологіями.З якісним фундаментом,комунікаціями,та енергозберігаючими.Тобто в них план комплексної відбудови,а не просто виділити кошти і будуй що хочеш сам.
Як буде,не знаю.На цей рік ,головною метою було допомогти людям у кого незначні ушкодження,а тим в кого будинків як таких вже немає, знайти тимчасове житло.
Agnessa7• 21 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Як довго ви займаєтесь цим питанням?
Майже 3 роки, а що?
Cocomamzel• 21 октября 2022
Ответ дляAgnessa7
Майже 3 роки, а що?
Ну а мені 18 років було у 2006 році
Розумієте тепер?
Ситуація була іншою 20 років тому
Agnessa7• 21 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Ну а мені 18 років було у 2006 році
Розумієте тепер?
Ситуація була іншою 20 років тому
Я мала на увазі, що особисто я займаюсь цим 3 роки, але купівля квартир практикується вже років 6-10. Тоді
ступінь контролю була іншою. Зараз, рівняючись на Європу і їх ювенальну юстицію, все є більш строгим стосовно дітей
анна 1986• 21 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Автор, я сирота
По закону - сиротам положено жильё
А было жилье до того как стали сиротой? Ведь по любому родители где-то жили,куда оно делось?
анна 1986• 21 октября 2022
Нужно привлекать журналистов,освещать на всех форумах,предавать огласке!!! Даже международной! Это сейчас будет рычагом!!!
анна 1986• 21 октября 2022
Ответ дляomg_meow
не знаю на счет чиновников, которые что то мешают делают, но да, скидываемся сами заделать дыры в Гостомеле, ну что ж, никто не говорил, что будет легко, увы. двери, окна тоже поставили сами. я не виню власть. только русню
А власть тоже причастна! Они деребанят то,что должны были дать людям!!! Они ещё хуже,они своих кидают!!!
Cocomamzel• 21 октября 2022
Ответ дляAgnessa7
Ну навіть якщо 10 років, все одно для пене це нічого не змінює, нажаль (