PmB• 22 октября 2022

Почему такая длинная серена??

Takamaka• 22 октября 2022
Ответ дляsobacura
https://www.kidstaff.com.ua/kid_help-78.html )
Дякую, готово.
Напишіть, будь-ласка.

Takamaka• 22 октября 2022
Ответ дляsobacura
Я ж пішла перевірити як то воно, і внесла вас також в чорний список, щоб зрозуміти як викреслити звідти. Йопсель мопсель, а це виявилось складно. Пішла шукати допомоги - знайшла ))
Та да, я за 8 років не розібралася з усіма функціями, бо не використовую торгівельний майданчик, особистими теж вкрай рідко користуюся.
sobacura• 22 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Я про списки навіть не знала, до сьогодні ))