Татьяна-bfd8• 22 октября 2022
Ответ дляsobacura
Я не в темноті, а холод, для антуражу )))) я працюю!)
І я не палю вже більше 7 років )
Какая вы молодец
Ответ дляiren5850
Ви великий молодець))якщо потрібно гроші на парафін- киньте мені в особисті номер картки- візьму часткову участь))
Буду дуже вдячна! Заливка в дефіциті. Ми зараз пробуємо пальмовий віск, він дешевший і без запаху.
Поки кручу тестую свічку з чистого парафіну. Підвонює (((
OneTimeUser• 22 октября 2022
Ответ дляsobacura
Скиньте і мені тоді картку, будь ласка. Хоч шось корисне зроблю, якщо вже не сплю. Дарма русня нас розбудила))
Ответ дляsobacura
Мені завтра віддають діти банки, віск та 200 грн, які заробили зі зданого пластику. Ось така молодь у нас 💛💙
ЕвгенияNNN• 22 октября 2022
У меня уже в ушах гудит, галлюцинации. Спать хочу, а страшно. Пишут в тг,что их уже слышно на левом
never_ending• 22 октября 2022
Ответ дляHelgushk@
Пишут на левобережке слышат их
Так страшно
Не знаю, живу тут біля метро, нічого не було чутно
Margonails• 22 октября 2022
Ответ дляPmB
Как маленькая звездочка или прилично?
Не ярко, красная лампочка типо