mirka-milka• 22 октября 2022
Ответ дляБонСу
Чета молчит тг о взрывах, обычно сразу пишут...
Девочки, а их через закрытые окна хорошо слышно все равно?
Если рядом ,то все равно ,закрыти окна или открыти ,слышно очень
Светлячок-Боняха• 22 октября 2022
Друзі, багато повідомлень про рух дронів саме в різних районах Київщини. Чому досі не збили й навіть не чути роботи ППО нам зараз невідомо, тож будьте уважні і чекайте на оновлення інформації, та відбій.
надiслати новину👉@novosti_kieva_bot
knopkakyev• 22 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Фух,блин машина (((
А в мене потяг щойно проїхав. Вже тричі на балкон вискакувала та прислухалася((
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляknopkakyev
Це жах,з теми в тему бігаю,за новинами,бо той телеграм нічого не пише
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляБонСу
Какая-то странная ситуация: их в разных местах фиксируют, ппо особо не слыхать, прилетов тоже пока... Слушайте, может их как-то уводить уже научились? Круто было бы ..
Може так,чи приземлили цілим
Ukraine my home• 22 октября 2022
Мене лякає коли собаки починають всі разом гавкати вночі.Десь недалеко.
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляTakamaka
В Черкаській приліт - пожежа, пишуть в новинах в ТГ 😞
От мразота
Ответ дляTakamaka
Капець, я хотіла додати до списку, наче твереза була. Може, від стресу не те натиснула. А як зняти блок? 😞
Ответ дляTakamaka
Я ж пішла перевірити як то воно, і внесла вас також в чорний список, щоб зрозуміти як викреслити звідти. Йопсель мопсель, а це виявилось складно. Пішла шукати допомоги - знайшла ))