Летчица• 22 октября 2022
Як ситуація зі світлом/інтернетом впливає на вашу роботу/бізнес?
З 10го числа перебої, а кілька днів взагалі по багато годин немає електроенергії/інтернету. Робота стає. По електроенергії шукаємо якісь варіанти, але купа технічних моментів. По інтернету взагалі, якщо пропадає і мобільний - альтернативи немає.
Вже робота страждає і дуже, а якщо так і далі, та ще й погіршиться ситуація - все, закриватись?.....
Щось мене затягує у безвихідь.
Як у вас?
Щось мене затягує у безвихідь.
Як у вас?
Мастер Пис• 22 октября 2022
Сдаю павильон в оренду. Орендатор говорит света нет - людей нет. За*бал*
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляМастер Пис
Хто саме за*бал*?
Незламна Україна• 22 октября 2022
Закрываем бизнес, распродаемся и уезжаем. Это только начало полного ...ца.
Мастер Пис• 22 октября 2022
Ответ дляЛетчица
Хто саме за*бал*?
Я плачу за аренду из своего кармана в начале месяца наперед. Все время когда нет света - я плачу из своего кармана
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Интересно как руководство реагирует
Не зовсім Вас зрозуміла - Вам цікаво, як керівництво реагує? Ви зловтішаєтесь?
Дарма. Буде кінець бізнесу, не буде гроші отримувати.
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Оцього і боюсь.
Господи поможи нам

Янгол в камуфляжі• 22 октября 2022
Мені потрібно світло,щоб сушилка працювала. Буду сподіватися, якщо будуть вимикати, то ненадовго.
Чи буду на ніч ставити. Якось прорвемось.
СирОжино пирОжино• 22 октября 2022
Магазини .без касових і іншого обладнання що на електро .темно,незручно,пофіг,москалі хай підуть у опу ..
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляБутербродница
Рашисты, сцуки!
Аааааа....бо грішним ділом, подумала, що то Ви так на орендаря
Стеклянная мышь• 22 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Вот в этом Вы, к сожалению, скорее всего правы...(((
english book• 22 октября 2022
Підналаштовуємося.Вже приблизно знаємо слабкі місця,і плануємо роботу обладнання і навантаження.Все по мінімуму, зменшили навантаження на мережу.Щось працює у дві зміни,щось лише тоді,коли мережа ненавантажена.Але ’попадаємо’ іноді і стоїмо від 2-х годин.
Прорвемося.
ТрамвайGirl• 22 октября 2022
влияет, но будем действовать по ситуации, у нас производство стой. материалов, там пропарочные камеры и сварка... одно радует, что отец принял правильное решение и часть производства вывезли в Польшу, там совместное производство. а вот земснаряды как работали от генераторов, так и будет работать. Мы доску гоним для ВСУ, и щиты для блиндажей... тут будем привлекать генераторы, так это важно сейчас, прорвемся.
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляenglish book
Прорвемося.
Зменшити навантаження - тема зовсім не про це. У нас просто немає світла. Взагалі. Без попереджень, звісно
english book• 22 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
З таким ніком,і такі думки?))
No problems• 22 октября 2022
Подруга в бьюти услугах, аренда оплачена, сегодня света и воды не было с 10 до 14, потом с 14 до 17. И фсе. Говорит, что пока не понимает, как выкрутится из ситуации, например, со сложными окрашиваниями или мужскими модельными стрижками.
СирОжино пирОжино• 22 октября 2022
Ответ дляЛетчица
Генератори?
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
У нас офисы в офис-центре - генератор не выставишь((((
Летчица
• 22 октября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Генератори?
Офісний центр, у нас офіси на поверхах - як туди генератор? Може, я щось не розумію. Але - виставити на коридор? Буде смердіти, грохотати, вібрувати + куди вивести вихлопи
Незламна Україна• 22 октября 2022
Ответ дляenglish book
З таким ніком,і такі думки?))
Я поняла что будет пи.. сразу после избрания Зе... И начала готовиться к отъезду, но недооценила насколько всё стремительно пошло под откос.
Разумная Губка• 22 октября 2022
Ответ дляДежурняшная
IT, скащали виїжджати за кордон :(
Ви ж напевно на закордонного замовника працюєте.
Місцеві входять в становище, розуміють що робота буде виконана коли буде світло.
english book• 22 октября 2022
Ответ дляЛетчица
Не знаю який у вас бізнес.В мене хто купив генератор,хто виїхав до місць,де майже немає відключень,хтось винаймає приміщення з арендованим дизель генератором.Хтось закрився.У кожного своя ситуація.
Бутербродница• 22 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
При чем тут Зе?
Бабушка Бетман• 22 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Медленно готовились... нужно было быстрее грести веслами)
english book• 22 октября 2022
Ответ дляЛетчица
Так у деяких центрах стоять величезні орендовані.Розміром з вантажівку.