Офлайн/онлайн курси з викладачем?
Купили відео курс і вчите вдома?
Підручники і самі з ними радите?
Додатки?
Я в школі/універі вчила, але багато що стерлося, або взагалі в пам´яті відсутнє.
Порадьте, що робити, з чого почати?
Купили відео курс і вчите вдома?
Підручники і самі з ними радите?
Додатки?
Порадьте, що робити, з чого почати?
Марічка• 23 октября 2022
Дуолінго, тільки треба купити преміум. У мене стабільний а1, с перекосом до а2 вже. Це тільки на дуо.
Ответ дляМарічка
О, супер, дякую. Теж за нього думаю
Ответ для-Ань-
На Ютубі Олександр Бебріс (якщо вас не смущає, що він росіянин).
Я вважаю, що це найкраще, що є в інтернеті, для самостійного вивчення англійської мови.
Золотий плейліст і Сапфіровий плейліст найпростіші. Рекомендую з них почати, 2 одночасно. Або тільки Сапфіровий.
Ага, так, точно, бачила його. Дякую.
Ответ для-Ань-
Поддерживаю. Супер. Мне он тожелучше всех
Ответ для-Ань-
Талановитий дядька. Крім англійської, викладає ще кілька мов.
Дякую
Счастье_же_вот_оно• 08 ноября 2022
Полиглот16 программа, грамматика и слова
Smart Alex -(грамматика до автоматизма и слова) канал в Youtube
Listen and speak English (слова)