Изподтишка• 23 октября 2022

Дівчата, Київ. А як у вас?

Діти, що навчались очно, що кажуть вчителі?
Є інформація, чи йдуть діти завтра до школи?
Пишу_граммотно!• 23 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Так это ваши проблемы, что вы ничего не делаете и сознательно играете в лотерею ещё и ребёнка подвергаете опасности. Как знаете. Главное потом не кричать караул.
ой да хватит, ни одного убежища рядом открытого нет.

Повелитель интернета• 23 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
И? Все можно решить. Но беспечным жить проще, согласна. Упадёт, так упадём
Пишу_граммотно!• 23 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
вы бомбоубежище построили или из ’заграниц’ нас учите?)))
Стетоскопуло• 23 октября 2022
Дистанционно до каникул...
english book• 23 октября 2022
Шановні учасники освітнього процесу, в понеділок, 24.10. школа починає працювати у змішаному форматі, який був до 10.10.

ВСІ хто написав заяву на очну форму навчання можуть навчатись очно .

Діти до 8:20 до кабінетів не йдуть, якщо дитина прийшла до школи раніше - перебуває у вестибюлі школи до 8:20 в безпосередній близкості до укриття.

Якщо повітряна тривога оголошена перед початком освітнього процесу, та до 7:30 ранку немає відбою тривоги - освітній процес цього дня буде організований відповідно до рекомендації міської влади, а саме на цей день автоматично переходимо в дистанційний формат.

Якщо повітряна тривога оголошена в той момент, коли дитина йде до школи - потрібно йти до найближчого укриття.

Якщо дитина під час повітряної тривоги перебуває в укритті школи батьки зможуть забрати дитину тільки після сигналу “Відбій повітряної тривоги”

Пам´ятаємо, що БЕЗПЕКА - понад усе!

ДО ЗУСТРІЧІ!
Повелитель интернета• 23 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Не нужно острить. Обычно такой «героизм» до первого попадания в цель. Удачи
Пишу_граммотно!• 23 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
вы не желайте другим зла, тогда и с вами все будет хорошо)

АсобеннАя• 23 октября 2022
Если не будет тревоги, то идут.
Цвиринь• 23 октября 2022
Ответ дляА я женатая
А що робити? Не всім допомоги і простої платять, хтось змушений працювати, а дітей вдома одних залишати якось не хочеться. В школі хоч разом і в бомбосховищі
Ну якщо воно бомбо, то може і спокійніше, а таке пародійне гівно як в нашій, без вентиляції адекватної, то краще вже самому дома.
Але в кожного свої обставини, ви праві.
Повелитель интернета• 23 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Вам и другим я зла не желаю. Если вы ещё не поняли, то в стране война. Доброе утро
автор Изподтишка • 23 октября 2022
Дякую, за відповіді🙏🏼. В нашій школі очно йдуть, але свою залишу вдома, каже що боїться саме понеділка…
Цвиринь• 23 октября 2022
Ответ дляИзподтишка
Залиште. Я так 10 вже була на пів путі до роботи і в 8.20 почула два вибухи. Зателефонувала і сказала нікуди не іти. Почула багато лобули як їй хочеться в школу, поки я дотарабанилась до роботи, то було ще два сильних ракетних прильоти, а потім почався жестяк. Три ракети над моєю головою пролетіли і полетіли в сторону ТЕЦ. Де і є наш дім. Тому треба слухатись своєї інтуїції.