Коробка с карандашандрами• 23 октября 2022

А нащо я свойому мужчині?

Інколи (часто) задаюсь таким питанням.
Разом майже 3 роки. Я розлучена, маю дитину. Він без дітей, у шлюбі не був. Балує мене, піклується по максимуму, вкладається у відносини морально, матеріально, фізично. А що я? Я постійна зайнята якимись проблемами, дитиною, тобто я піклуватись ще про когось не в змозі. Нересурсна морально.
Люблю його і вдячна безмежно за все, як богом посланий зробити моє життя кращим, але якось наче не дуже чесно виходить.
Просто роздуми.
Из Хацапетовки• 23 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
Не розумію кацапської, вибачте
Геть до бібліотеки

Я Главная• 23 октября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Геть до бібліотеки
От бачите, і вас навчимо
Из Хацапетовки• 24 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
От бачите, і вас навчимо
Геть звідси. Вивчай мову, а потім приходь. Соромно має бути писати на тому суржику гімнячому. Бе
Из Хацапетовки• 24 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
От бачите, і вас навчимо
Ви хоть би себе навчили писати без помилок . Гидота
Я Главная• 24 октября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Оооо, нормально вже так іде
автор Коробка с карандашандрами • 24 октября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Удалено администрацией...
Прямо ’мєрзость’? 😄😄😄 Ви вчителька? Невротик? З кацапстану? З вами що не так?
По-перше, я не твір пишу і спілкуюсь тут суржиком.
По-друге, можливо, якби і старалась писати літературною, звучало б не дуже природньо, так як до 24го лютого практично не спілкувалась українською.
Ольчик1998• 24 октября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
А чого пилите? Причина?
Хочу домой. Нет знакомых тут вообще, сижу дома с двумя детьми, на площадку не выйти и т.д. холод, дождь, грязь. Постоянно жду когда закончится война. Жду не знаю чего.. В голове каша в общем. Морально тяжело. Постоянно ною, злюсь
Ответ дляИз Хацапетовки
Удалено администрацией...
’Вы’ з великої. Крапка в кінці речення. У попередніх Ваших повідомленнях теж помилки. Таке діло, придратись до кожного можна.
Из Хацапетовки• 24 октября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Вы это когда уважительно. К таким уважения у меня нет. Позорные люди

Ответ дляЯ Главная
Не розумію кацапської, вибачте
Из Хацапетовки• 24 октября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Да и вы не лучше . Терпила
Ответ дляЯсноВидящая
Просто чихните на тех кто тоже хочет заботливого мужчину))) И сами цените) Вот идите и поцелуйте)
Я ценю! )))
А опція ’заблокувати’ зникла?
Ответ дляЯ Главная
От бачите, і вас навчимо
Ответ дляИз Хацапетовки
Пані, як Вас заблокувати, не підкажете?
Фисташковый кокец• 24 октября 2022
время бесценно. Вы его дарите своему мужчине.
Ответ дляОльчик1998
Ааааа....розуміююю
Я вчора за це все ревла йому вечір(((
Ольчик1998• 24 октября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Ааааа....розуміююю
Я вчора за це все ревла йому вечір(((
Та я уже не могу. Хочется домой, делать уют, ремонт и т.д. а не получается.. не можно. Хоть там пока более менее, но муж не хочет ехать, та тут и работа уже есть. А я сума схожу. Не знаю шо делать(
Ответ дляОльчик1998
Та куди їхати......
Сирени, ракетні удари по всій Україні. Ми відносно спокійне місто, а є це все. Світла немає годинами. Робота стоїть. Невідомо, чи буде взимку тепло!! За це дуже боюсь. Не варто їхати...