Послушала 3 минуты записи его разговоров, выложенные СБУ. Даже не верится, что человек может быть настолько мразью.
"Тут ракеты упали на территорию завода, но это ничего, мы потерпим, мы все понимаем.. "
А сколько таких ещё в Украине 🙄
Соната любви• 24 октября 2022
Ответ дляok1904
Лише результатам діяльності Залужного і моїх родичів, друзів та знайомих колег, що зараз захищають нашу державу.
Удалено администрацией...
Ответ дляЧашечка чая
Мне вот это вчера очень понравилось: ’ При этом лично мои родители прямо сейчас ночуют в бомбоубежище Мотор Сичи вместе с сотнями его работников, которым завтра возможно будет некуда идти на смену’
И пофиг, что самолёты и вертолёты, которые бомбят твой город с двигателями с этого завода
Я вообще не поняла ее реплики про бомбоубежище. Можно подумать, что разрешение ночевать сотрудникам в нем, это милость директора. Он обязан предоставить его.
Ответ дляЧашечка чая
А там як раз нема ніяких здивувань, якщо ви тривало слідкуєте за висловами автора цього повідомлення.
Ответ дляПавела
Суверенітет захищають ЗСУ.
Я не розумію як можна захищати цього Богуслаєва, бо в курсі була вся верхівка. Значить верхівку наказувати. А то виходить, що якщо єрмак в курсі, то значить нехай все так і залишається.
та ні.. ми пишемо лише про те що поки з Богуслаєвим під арешт не підуть і ті які його покривали то все ’показуха’ для вас.. ось про що ми говоримо. Як можна бути такими короткими?
Соната любви• 24 октября 2022
Ответ дляПавела
Суверенітет захищають ЗСУ.
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 24 октября 2022
Ответ дляJave
Так-так..у неї відхилення і ще вона рос агент.. господи дівчата чим ви думаєте?? Ви хоча б подивіться спецрепортажі Укр Правди про відень, монако там же одні держ службовці і хоча б проти одного підняли справу та перевірили за який кошт живуть та звідки гроші? Чи можливо закон прийняли про відповід держ чинуш, які виїхали за кордон під час війни і живуть в найдорожчих містах світу, в тей час як людям в Харківській обл в селах немає за що скло поміняти..
Удалено администрацией...
Ответ дляJave
Мені дивно що така людина не втікла на непідконтрольну, там теж заводи МоторСічі
Соната любви• 24 октября 2022
Ответ дляok1904
Я за ЗСУ, не за 95 квартал.
Ці для мене фіолетові . Вони навіть не здябні організувати норм волонтерський рух як показала дійсність.
Удалено администрацией...
Ответ дляdarsi
Пока нас не бомбили, закрывали глаза. Деньги же в бюджет капали, завод работал, люди зп получали. Вот в этом и ошибка, надо быть принципиальными. Нет, значит, нет.
Моя знайома запоріжанка-пенсіонерка вважала на початку агресії, що коло ЗП дуже сильге ППО тому не бомблять так як на той час Кременчук чи Вінницю, військові аеропорти.
Татьяна-bfd8• 24 октября 2022
Ответ дляdarsi
Там же диагноз и любовь до узкого мира до потери пульса. Вы ищите логику и здравый смысл там где его нет
Соната любви• 24 октября 2022
Ответ дляПавела
У вчорашній темі захищали. Це і обурило. Теодор чітко висловилась, що завод має працювати, незалежно куди постачають запчастини. Бо там працюють люди, і без директора його знищать.
Не переходьте на образи.
кого я защищала во вчерашней теме, если я вчера вообще на советчице не была)
удивительно)
Ответ дляkuskus
Ви ким працюєте? .. так от я не слідкую за висловами Теодор Бастард але знаю що в неї свій бізнес і людина ця частіше за вас стикається з владними держ структурами..і нічого дивного дивного що в неї немає рожевих окулярів і зелених сомплів.. а домогосподарки і далі хай вірять у великого лідера..для них цей спектакль і розігрується так як їх велика кількість і вони мають вагу в т.ч. на виборах..
Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляA no name
Людина прямо каже ’нас бомблять, то нічого, ми потерпимо, бомбіть ще’ і відправляє складові, необхідні для цього бомбардування.
Ваші батьки сидять в підвалі в тому числі завдяки зусиллям цього директора. Не було б його - не було б складових для літаків, що бомбардують українські міста. А для вас то все ок. Хай бомблять, головне, щоб завод ’робив’ на авіапром рф. Заробити 30 срібняків, щоб убили десятки чи сотні тисяч українців. Десь в історії вже було схоже, попередній власник срібняків погано закінчив.
Где вы вычитали, что мне ОК? Я констатирую факт. А не одобряю его наличие
Татьяна-bfd8• 24 октября 2022
Ответ дляJave
Господи, какой же бред вы пишите. Просто нет слов. Ааа
Татьяна-bfd8• 24 октября 2022
Ответ дляОленёнок
Ну чего сразу хавают? Насовали конкретно, она тему и прикрыла
Хавают. Вон и сейчас защитницы вылезли. Они вообще ничего не слышат. Да и там хавали. Больше 17 страниц этого бреда. Осилила только 6
Соната любви• 24 октября 2022
Ответ дляПавела
О, боги. Так я не про вас особисто. Я в загальному написала, що є ті люди, які захищають діяльність заводу, директора і т.п.
не знаю, кто там и кого защищает, в этой теме я не увидела защитников богуслаева.
а вчерашние темы я не читала.
Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляdarsi
Удалено администрацией...
Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляОленёнок
Сейчас у автора нет функции ’закрыть тему’. Не знали, да?
Темы закрывает администрация