ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 24 октября 2022

А ваш мужчина (муж) боится мобилизации?

Мой думает как бы спрятаться и не идти по призыву , дрожь в голосе , его колбасит , я все понимаю , всем страшно , но почему то противно становится . Как вы реагируете на это ?
Результат:
вже голосів: 522
227 (43.49%) Посмотреть ответы
93 (17.82%) Очень боится.хочет спрятаться
83 (15.9%) Страшно , но пойдёт
63 (12.07%) Готов идти защищать страну
53 (10.15%) Воюет уже
2 (0.38%) Ранен
1 (0.19%) Погиб на войне :(
Та_все_ок_будет• 24 октября 2022
Мой с 2.03 на войне. Приезжал один раз на 72 часа домой. Жду, скучаю и молюсь

Шкала Радости• 24 октября 2022
А где вариант, негоден или не подходит по возрасту?
Капитошечка• 24 октября 2022
троль проснулся, вы и ваш муж что только что узнали что у нас война идет?
МинерАлочка• 24 октября 2022
Як я реагую на вашого чоллвіка? Мені на нього пофіг.
Мій не боїться, вона йому не грозить, найближчі роки 3-5 так 100%
ХикориДикори• 24 октября 2022
Мой не в Украине еще с прошлого года
А на мужа автора- тролля мне плевать.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 24 октября 2022
Ответ дляКапитошечка
Удалено администрацией...
Муркамурковна• 24 октября 2022
Да

{СоJIнТсЕ}• 24 октября 2022
Ого, 20% хотят спрятаться
НеВРотик• 24 октября 2022
Да очень сцыца
Kabizyaka• 24 октября 2022
Без анонімів, будь ласка.
З повагою, Адміністрація.
ksyuha831• 24 октября 2022
Муж не боится, пойдет если призовут, а БМ с которым у нас общий ребенок с 25 февраля в ТРО.
Sec• 24 октября 2022
Мужчина иностранец (но сказал что попытался бы выехать любыми способами будь он в такой ситуации), папа философски к этому относиться
omg_meow• 24 октября 2022
не прячется, боится или нет - не знаю.
думаю отчасти те, кто еще не воюет - все боятся немного. и те, кто воюет тоже, наверное.
Cokteil• 24 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Удалено администрацией...
ALenushka505• 24 октября 2022
Удалено администрацией...
Танюша• 24 октября 2022
Він не тощо боїться що аж ховається, він навіть став на облік.
Але боїться. В армії не служив, зброю не тримав.
Від чого мене верне,що він навіть допомагати ЗСУ не хоче. Донати, волентерство. Москаль некрасівий
Ми з донькой віддуваємось за всіх. Донька сітки плете,я донати роблю
нинель 1919• 24 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
сейчас все годны,если туда попал и не откупился
iryna _b• 24 октября 2022
Став на облік,пройшов медкомісію, попадає під останню хвилю мобілізації, так як є проблеми із здоров´ям.
Не ховаємся,працюємо в Україні всією родиною.
автор Елена-ленуся • 24 октября 2022
Да уж

Муркамурковна• 24 октября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Да уж
Так а чого ви з нинешнім, а не з прошлим))
timyrkina• 24 октября 2022
Мій військовий зі стажем 20 років майже, все життя присвятив цьому, і він мʼяко кажучи зараз не поважає ’сцикунів’, які хочуть відкосячити в такий час. Коли просто від армії раніше - це одне. А зараз.. І смерті він теж боїться. Як він каже, тільки дурень її не боїться. Всі адекватні бояться. Молюся і не сплю кожен раз як їде в саме пекло на завдання.

В мене така ж думка про ’тих’ чоловіків.
Ті хто хочуть сховатся - нехай би п.здували за кордон, але вже безвозвратно. Навіть не хочеться знати, що такі серед нас.. Але маємо, що маємо.
Муркамурковна• 24 октября 2022
Автор) шо случилось?) нежданчик?))
Niffler• 24 октября 2022
В Польшу свалил, трус. А я кайфую.
Yuliya82• 24 октября 2022
Слушайте, ну боятся это нормально. Были бы Вы мужчиной - тоже бы боялись. Вопрос как дальше мужчина себя ведёт
Janeke_in_UA• 24 октября 2022
До усирачки) стыдно за него, так как доходит до абсурда.
timyrkina• 24 октября 2022
Ответ дляALenushka505
Удалено администрацией...
ось це найпоширеніша отговорка для сцикунів)) талдичать одне і те ж - нема за кого воювати. Мій колишній чоловік теж так в 2014 казав і ховався по знайомим від повістки... Стидоба... як згадаю..

За наших людей, за народ, за жінок, за бабусь по селам.. за мирну українську землю, і проти ворога, а не за верха треба воювати.
Mira29-c3c3• 24 октября 2022
Ответ дляALenushka505
Удалено администрацией...
От навіщо ви це пишете???
На форумі є мами,жінки ,чиї хлопці там.Як їм це читати?
timyrkina• 24 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Автор) шо случилось?) нежданчик?))
у автора просто ’я не трус, но я боюс’))тому і не пише вже без аноніма. Багатьом соромно навіть зізнатися в такому. Всі все розуміють.
Janeke_in_UA• 24 октября 2022
Ответ дляТанюша
Мой донатит, но из-за военки в универе принял позу страуса, так как даже звание есть. Боится. Автомат раз держал для фото на военке))
mmi583@mail.ru• 24 октября 2022
Ответ дляtimyrkina

Да що ви, прям всі військові як ваш по 20 років мають бути. Всі чоловіки різні, не всі військовими можуть бути. Ваш же не буде гідрозатвор варити? Правда? І пошкоджену підстанцію лагодити теж не буде. І зшивати вени теж. Але ж чомусь такі специ не кажуть що ваш тупий бо вояка і крім як бігати з автоматом нічого не вміє?