КликОЛЬКА• 25 октября 2022

Сихів, хтось знає графік відключення?

Всім привіт!

Дівчата зі Львова, може вже хтось знає графік відключеннь? На горячу лінію не пробитися, на сайті нічого нема... До котрої світла не буде?..
Доставучая• 25 октября 2022
А на мейл нічого не приходить? Я в особистому кабінеті вказувала мейл, то про всі відключення інформували. Але чи тепер інформуватимуть.

МеняАЖтрусит• 25 октября 2022
В групу прислали це:

❗❗❗За інформацією від ЛОВА, на території нашої області запровадили віялові відключення для населення

Їх ввели у всіх районах області та частково у Львові, орієнтовно 3% від загальної потужності.

Перша група віялових(аварійних) відключень введена з 09:20, згідно з розпорядженням головного диспетчера РДЦ Західного регіону НЕК «Укренерго».

Перевірити інформацію про відключення ви можете у розділі «Чому немає світла» на сайті «Львівобленерго» або в кол-центрі за номерами:

автор КликОЛЬКА • 25 октября 2022
Ответ дляДоставучая
Я на орендований квартирі.
автор КликОЛЬКА • 25 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
В групу прислали це:

Та це бачила, дякую.
Доставучая• 25 октября 2022
Вичитала, що на сайті Львівобленерго можна перейти в чат боти у вайбер і телеграм, там потрібно ввести номер телефону, а потім можна додати особовий рахунок (якщо знаєте його або маєте платіжну квитанцію). Начебто в цей чат бот може надходити інформація про відключення.
автор КликОЛЬКА • 25 октября 2022
Ответ дляДоставучая
Я орендую, все через власника, рахунку не знаю(