черная мамба• 25 октября 2022

В кого є проблеми зі спиною як ви живете?

Вже більше року маю постійний біль в поясниці при нахилах вперед і назад, а тепер коли настала осінь в шиї та грудному відділі, часті головні болі, німіють руки ноги. Маю велике навантаження на роботі (робота в супермаркеті з товаром, людьми, нервова достатньо), займаю керівну посаду і працюю по 15-16 днів на місяць, але повний день, хочу міняти, але на час війни це питання точно закрито. Мрт поясниці показало рік назад запалення, невролог лікував медикаментами, уколами, тейпами нічого не допомогло. Потім був реабілітолог масаж і вправи здається стало ще гірше. Діагноз від лікаря спондилоартроз, остеохондроз. Порекомендуйте щось або можливо лікаря хорошого або клініку, 27 років, а життя як у пенсіонера, не можу фізично нічого робити в плані спорту через біль, хоча маю достатньо вільного часу і вихідних.
Стеклянная мышь• 25 октября 2022
Лікувальна фізкультура і басейн, на постійній основі, періодично лікування і масаж. Я вас розумію, сама мучаюсь ще з 19 років, але нестерпну біль почала відчувати після народження другої дитини. Був КС і на 4 день просила вколоти, а мені ви що ми вже не колимо на 4 день, терпіть, живіт пройде. А я вже ледве сижу, кажу, який живіт у мене спина болить я розігнутись не можу, уже сльози летіли!

автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Це ви зря. Ідіть до лікаря,саме в інституті. Вправи робити ще й небезпечно, бо на фоні запалення може бути зміщення хребців. Ви ж толком не знаєте,що з вами. В мене взагалі було запалення бактеріального характеру і лікували двома видами антибіотиків 5 тижнів, а потім ще 14 днів протизапальними🤷‍♀️.
Дякую спробую, хочу зробити мрт всієї спини і до лікаря, щоб вже точно розуміти бо насторожує оніміння кінцівок але я таке відчувала ще в школі тоді ставили діагноз ВСД
ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Я в Києві, дякую планую ще раз мрт зробити і до лікаря, проблема в тому що важко найти лікаря який не зробить гірше
Тому Ви самі повинні вивчити питання, і поступово підібрати методи профілактики, які підійдуть лише Вам Аналізуйте інформацію. Людина лікує себе сама під наглядом лікаря, проблеми в спині лише медикаментозним шляхом не вийде порбрати, будуть рецедиви, треба профілактика. Треба працювати над собою, треба фізичні вправи, навантаження, не забувати : укріпляти м´язовий корсет!
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
А як туди потрапити до лікаря? Бо я до реабілітолога телефонувала, мені дав номер лікар який мене лікував і просто платила за кожен сеанс йому
Жаннетт_• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Я була у ліквря Фіщенка. Тут ще бачила дівчата рекомендують лікаря Морозова на тарасівській. Аоливіться відгуки про обох,може ще когось порекомендують. Я Вас дуже розумію, з постійними болями якість життя зводиться на 0.
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
А я ще навіть не народжувала(
Жаннетт_• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Я записувалась на прийом на ресепшині, зараз пошукаю номер

ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Оніміння може показати на мрт грижу або протрузію.
Веселуха Муха• 25 октября 2022
Я маю сеоліоз і остеохондроз. Тільки вправи регулярні, йога кожен день. Забула про біль
Вам теж допоможуть лише фізичне навантаження на м´язи
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Боюся цього діагнозу бо на роботі і важке буває піднімаю, зараз війна з персоналом напряг і керівництво економить на ньому(
ПоЗиТиВнАя• 25 октября 2022
Мне хоть 45 , поясница боли, но встаю легче, чем когда лежу.. а вам 27...(((
Понмаю, грех жаловаться...
В свое время тоже обходила всех и ася.. только сами будете видеть как, от чего легче, врачи стандартно, вникать особо не будут...
Так что прислушивайтесь к себе.. а еще не только противовоспалительные, а релаксанты назначали? Мидокалм, но осторожно тоже. Расслабляет мышцы, зажимы, но если давление пониж , осторожно ..
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Понмаю, грех жаловаться...
Мидокалм приймала не допоміг(
Веселуха Муха• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Не можу зняти чомусь запалення, хоча і уколи і медикаменти були
Бо не виключили його причину. Робіть стретчинг, допоможе
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Хочу почати займатися чимсь таким, але спочатку мрт і прийом лікаря, щоб зняти гострий біль
ПоЗиТиВнАя• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Ну вы ж делали мрт, протрузии это не так страшно, грыжа уже худе, конечно..
Осторожно с тяжелым. Правильно поднимать..
Добро с Кулаками• 25 октября 2022
Считается, что важно иметь эластичные мышцы. Тогда не будет зажимов и соответсвенно перекосов в скелете.
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Рік пройшов з моменту мрт, піду на повторне і вже всієї спини бо болить від шиї до поясниці
Веселуха Муха• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Лёгкий стретчинг можна зоазу починати, біль зійде
Жаннетт_• 25 октября 2022
Знайшла телефон. Будьте здорові

автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Знайшла телефон. Будьте здорові
Дякую вам! Здоров’я і мирного неба)
linamark• 25 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Знайшла телефон. Будьте здорові
Подскажите чем понравился врач ? Решил вашу проблему, после многих неудачных врачей и лечений?
ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Ну тай й що грижі, протрузії, вони з часом всихають, так казав старий військ невропатолог, ще казав : в мене 4 грижі і безліч протрузій після армії, стрибав з парашуту, то дожив до сивого волосся, чого боятися. Головне профілактика, саме від нього я почула: укріпляйте м´язи спини.
ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Цілком ймовірно
Бабушка мороз• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Важке більше 2 кг не можна підіймати, тому запалення і не знімається, робіть МРТ і до лікаря
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В мене у дядька в жінки була грижа, тоді я жила в сумській обл. Одного дня на Великдень в неї сталися страшні болі, Її на носилках заносили в машину і самі везли в Ворзель там і прооперували. Після цього її життя вже не стало повноцінним як раніше, хоча вона спортсменка в минулому і вчитель фізкультури. Тому й боюся бо бачила як вона роками з ними мучилася, але не виключаю що там було неправильне лікування в нашому маленькому місті.
автор черная мамба • 25 октября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Вы в каком городе? Центр спортивной медицины на Тарсовской. Доктор Морозов
А можна його повне ім’я і прізвище?
Жена миллионера• 25 октября 2022
Ответ для40каградусная
Траумель попробуйте в таблетках и наружно
Мажу траумелем 4 день, не попускает
Пустощі-веселощі• 25 октября 2022
Ответ длячерная мамба
А можна його повне ім’я і прізвище?
Никита Владимирович. У него там частный кабинет на первом этаже. не знаю,как сейчас,если честно.Может,и призвали
АБВГДэшница• 25 октября 2022
Ответ для40каградусная
Мне Траумель вообще не о чём,не помог совсем
Простоваля• 25 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А как именно укреплять?

Упражнения для спины и ходьба - этого достаточно?