черная мамба• 25 октября 2022

В кого є проблеми зі спиною як ви живете?

Вже більше року маю постійний біль в поясниці при нахилах вперед і назад, а тепер коли настала осінь в шиї та грудному відділі, часті головні болі, німіють руки ноги. Маю велике навантаження на роботі (робота в супермаркеті з товаром, людьми, нервова достатньо), займаю керівну посаду і працюю по 15-16 днів на місяць, але повний день, хочу міняти, але на час війни це питання точно закрито. Мрт поясниці показало рік назад запалення, невролог лікував медикаментами, уколами, тейпами нічого не допомогло. Потім був реабілітолог масаж і вправи здається стало ще гірше. Діагноз від лікаря спондилоартроз, остеохондроз. Порекомендуйте щось або можливо лікаря хорошого або клініку, 27 років, а життя як у пенсіонера, не можу фізично нічого робити в плані спорту через біль, хоча маю достатньо вільного часу і вихідних.
troya87• 25 октября 2022
Дошка Євмінова, басейн,стретчинг, йога....тільки робота над своїми тілом

Веселуха Муха• 26 октября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Що за стретчинг,де ви це робите?
Це спеціальні вправи направлені на розслаблення і зміцнення м´язів усього тіла. Я дома займаюсь сама або по відео. Але якщо новачок, то краще піти в студію. Це є в будь якому танцювальному гуртку або цілі студії для розтягування, йоги. Вам ще пілатес підійде.
Веселуха Муха• 26 октября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
А як його укріпити, цей корсет? Якими вправами?
Йога гарно укріплює. Ще можна тренажерний зал. Але якщо більш легше для люлец далеких від спорту або з проблемами здоров´я, то можна стретчинг і пілатес.
ЛюблюДевчонок• 29 октября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
А можна будь ласка, посилання на це відео?