Вытворунка• 25 октября 2022
питання! срочно зайдіть! про сз!
в нас було дві зустрічі з одним хлопцем з сз, він мені два дня підряд під дім привозив великі букети і цукерки , хоче бачитись кредо день і організовує дуже круті побачення, на другому побаченні ми з ним поцілувалися. він хороший , але такий спокійний , роздумлинись
я , навпаки , така людина, якій потрібна закоханість до людини, щоб я врсхищалась цією людиною, я люблю ці тривожні влюбльонні емоції. він сімейний , йому 24, я ще не планую заводити сім’ю, мені 19
і вроді йому не хочеться відмовляти, паралельно хочу ходити на інші побачення, можливо , я до когось щось відчую і в мене буде іскра , лоя мене саме стражданні закохані романтичні емоції важливі, а з ним цього нема, ну але він достойний і відмовляти теж не хочеться, просто характерами не сходимось. то що мені робити ? я не хочу його обманювати. , і казати , що я йду гуляти х подругамим а насправді гуляти з хлопцями, брехня завжди вилізе на ружу. це нормально буде йому сказати? як пояснити? що робити?
ЖаннаНеАгузарова• 25 октября 2022
Вам до психолога потрібно бо ви проґавите нормального чоловіка у пошуках емоцій, страждань, та іскри 😂
Трохи наплутали що таке кохання.
Я тут Живу• 25 октября 2022
Ответ дляКуплю орехи
1. Слова ,ружа,, не існує
якщо брехня буде лізти зверху на щось - на ружу))
Прыг-скок• 25 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
В українській мові немає такого ’на ружу’.
Синди Кроуфорд• 25 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
А если внутрь, то - в нутрь. Поэтому есть ружа и нутрь, все верно
Своего не предлагать• 25 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Там 9 классов образования, что вы хотите то
Куплю орехи• 25 октября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я цельная личность, что я чувствую в своей нутри, то и показываю на руже.
Куплю орехи• 25 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
а є слово наружа?
Находиться Снаружи, лезет наружу
Леди Репях• 25 октября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
😂😂😂
Нутрь и Ружа, как Чук и Гек.
Леди Репях• 25 октября 2022
По теме: автор, Вас к нему не тянет. Вы не влюблены. Вам 19, и незачем Вам сидеть-скучать с тем, к кому равнодушны.
Так и скажите, что нет к нему чувств и что желаете ему всего хорошего)
Не переживайте, через пару недель, он уже другой будет цветы дарить. Опыт у него явно есть)
Скромняшка• 25 октября 2022
Ответ дляЛеди Репях
😂😂😂
Нутрь и Ружа, как Чук и Гек.
О новые ники появились))))))
Ресничный червь• 25 октября 2022
В мене сестра така була. Вже 28, а толку нуль) тепер вона вже нікому не треба
Синди Кроуфорд• 25 октября 2022
Ответ дляЛеди Репях
😂😂😂
Нутрь и Ружа, как Чук и Гек.
Это моя дочка, когда была маленькая, так говорила)
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2022
Ответ дляРесничный червь
Мне 46. И нужна многим - перебираю.