{СоJIнТсЕ}• 25 октября 2022
Хто жив на різних континентах?
Де вам більше подобається і куди б переїхали?
Результат:
вже голосів:
11 (40.74%)
Р-т
7 (25.93%)
Європа
6 (22.22%)
Інше
3 (11.11%)
Америка
ША все! я пришла• 25 октября 2022
Испания .. тепло .. mañana , рабочий день до обеда , че я там не родилась ☹️
shaleniravliki• 25 октября 2022
Переехала в Европу потому что близко, хотя нравится Америка. Обожаю Майами и Денвер
Пожарник• 25 октября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Можете переїхати) ви ж не дерево, яке не пересадиш
{СоJIнТсЕ}
• 25 октября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Зарплати там низькі
Пожарник• 25 октября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Зарплати там низькі
Так, безробіття, все якось довго так, бюрократія, хоча я лише в Барселоні була.
shaleniravliki• 25 октября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
А мне посоветуйте, пож, куда убежать от себя. Или это лечат?
Ищите себя, а не убегайте
Пожарник• 25 октября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Всюди себе візьмете з собою
Кусочек Сыра• 25 октября 2022
Ответ дляshaleniravliki
Ищите себя, а не убегайте
Мне казалось, что я с собой живу в гармонии, просто страна не та. Теперь страна другая, а не то все равно. Вот и думаю, может дело не в стране
ША все! я пришла• 25 октября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Зарплати там низькі
А у нас просто космос 😹👍 цены на продукты одинаковые и да на хамон ниже 😉и на яйца
ША все! я пришла• 25 октября 2022
Ответ дляПожарник
Та я как дерево .. нужно недвигу продать .. там купить .. война там скоро закончится не знаете ? У меня планы
{СоJIнТсЕ}
• 25 октября 2022
Ответ дляША все! я пришла
В Європі багато країн з вищим рівнем зпробітків, в Іспанії добре жити, якщо вже є постійне джерело доходів
Пожарник• 25 октября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Вже як їхати в Європу, то треба заробити, в Іспанії класно з грошима мабуть
Жена сантехника• 25 октября 2022
Не жила, но была в Австралии несколько раз. Очень понравилось! Единственное, озоновые дыры и их «живность» немного напрягают)
Пожарник• 25 октября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Реально змії на вулицях? Бо з павуками я Ок
Жена сантехника• 25 октября 2022
Ответ дляПожарник
Нет, змей не видели в больших городах, но вот акулы в океане есть. Я немного в шоке была, когда вертолет подал сигнал и прозвучала сирена и все быстренько и организованно вышли из воды))) Для них это обыденность))
Пожарник• 25 октября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Про акул забула ще
Мир Мир Мир!• 26 октября 2022
Жила в Європі. Була в Німеччині, Франції, Іспанії, Португалії. В Європі цікаво тим, що можна подивитись багато чого. Щодо одягу...залишилась розчарована. Багато одягу переробленого, вдягаєш, він на тобі збільшується в розмірі, багато одягу бракованого... Взуття то треш. Нижня білизна, взуття - замовляла з Іспанії. Там якість хороша. Взуття з Франції не сподобалось, в кросівках тканина на стільці майже одразу відійшла.
Канада. Класна країна. Гарні краєвиди, але відстані шалені. Іноді потрібний магазин за 30 км від мене. Це для Канади нормально. Одяг кращої якості, ніж в Європі. Люди більш толерантні, витримані. Ніхто тебе не оббібікує, не обганяє, їдеш собі і всі за тобою, - бачила не раз, як їде драндулет і за ним черга з машин понад кілометр розтягнулася, але жоден не психував і не сигналив. Ціни тут трішки захмарні, як на мене, але житло дешевше, ніж в Європі і значно. Ну от відстані, це те, що мене реально кумарить і розміри магазинів, особливо, з одягом чи взуттям. Це величезні площі, неймовірно величезні.
ЯсноВидящая• 27 октября 2022
Ответ дляПожарник
А я дерево, хочу додому