Шкура Шуры• 25 октября 2022
Як би відреагував ваш чоловік?
Якби дізнався про ваш секс з жінкою?
Результат:
вже голосів:
66 (40.74%)
Не знаю
37 (22.84%)
Негативно
29 (17.9%)
Нейтрально
20 (12.35%)
Результат
10 (6.17%)
Інше
Шкура Шуры
• 25 октября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
знову гей теми строчить...
Тема не ’гей’, орієнтація традиційна, але бувають винятки
Синди Кроуфорд• 25 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
я мала на увазі, що ви гей і кожен день створюєте ці теми, що кому болить
Шкура Шуры
• 25 октября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я жінка
Добрый Жук• 25 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Человек либо традициронной ориентации, либо нетрадиционной. Если у женщины секс с женщиной , значит она лесбиянка . Потому что у женщины с нормальной ориентацией, другая женщина просто не вызовет физического влечения, сексуального интереса.
Дикая Роза• 25 октября 2022
Позитивно) мой считает, что девушки это очень красиво и эротично и это не измена
Головная• 25 октября 2022
знаю чоловіка, який застав жінку в ліжку з іншою. Дуже по самооцінці вдарило.Та жінка пішла до коханки.
Дикая Роза• 25 октября 2022
Ответ дляГоловная
Не чоловік, а монашка якась
Рекламама• 25 октября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Вы слишком категоричны, жизнь - штука непредсказуемая, но чертовски интересная
Головная• 25 октября 2022
Ответ дляДикая Роза
Не чоловік, а монашка якась
Та я от теж думала, що мужики мріють про це жмж, а виявилось-одне діло,коли всі втрьох і для розваги, а інше-коли без нього.Якось так описувалось це, наче ’блін, що ж я не міг таке робити, що її аж на баб повернуло’.
Я от подумала, якщо уявити чоловіка,що зраджує з мужиком, це теж видається не просто образливо,а якось принизливо, чи що...
Шкура Шуры
• 25 октября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Це не так, бувають просто ’збої в програмі’, коли обставини сприяють саме такому розвитку подій, але в жінки чоловік, діти, вона не планує і не бачить себе у стосунках з жінкою
Подскажите плиз• 25 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Я жінка
Мій попросив би в наступний раз приєднатись
Шкура Шуры
• 25 октября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Такого варіанту точно нема
Сумчатая кошка• 25 октября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Я не лесбиянка, но красивое женское тело мне нравится и возбуждает
Шкура Шуры
• 25 октября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Це нормально
Я згідна лише на інший склад для груповушки, але такий варіант чоловіку не подобається
Алина-1240• 25 октября 2022
Мне бы такое в голову бы не пришло даже.зачем мне секс с женщиной,если я сама женщина
Добрый Жук• 26 октября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Если вас возбуждает и вызывает у вас сексуальное влечение женское тело, значит вы лесбиянка. Может быть би, но точно не традиционной ориентации женщина.
Заела_пластинка• 26 октября 2022
Вариантов маловато,
Мой муж ответил бы позитивно, говорит с девочками можно с мальчиками нельзя)