Неваляшкина• 25 октября 2022
Петрос і Говерла - хто піднімався?
Питання до тих, хто піднімався на обидві вершини.
Де більше труднощів? Який підйом виявився для вас складнішим?
Брынза• 25 октября 2022
Петром важче, зимою не раджу на підйом, недавно знайомі загинули з нашого містечка, я тему тут створювала
долой_лама• 25 октября 2022
Петрос складнiший та цiкавий, Говерла, якщо брати туристичний маршрут, простiша.
Неваляшкина
• 25 октября 2022
Ответ дляБрынза
Який жах. Дайте посилання, будь ласка, на тему.
Лапка• 26 октября 2022
Ответ дляНеваляшкина
Була тіки на Говерлі. Там по дорозі є хрести, купки каміння де люди померли :(
Ангел-предохранитель• 26 октября 2022
Якщо вперше йдете, то краще Говерла. Петрос складний з обох боків, а на спуск у бік Лазещини особливо.
Губка Боб• 26 октября 2022
Треба йти влітку з тими, хто знає маршрут.
Ми були на Говерлі 2 чи 3 рази, тільки раз була хороша погода, що було щось видно.
На Говерлу досить простий підйом у сонячну погоду.
А в тумані можна заблукати і замерзнути.
Петрос складніший. У нас він лише у планах, там був тільки чоловік, свого часу через погоду не піднялися на нього.
Поторописька• 26 октября 2022
були декілька разів на Говерлі, один раз на Петросі
були влітку з дитиною 6 років
але дитина і до цього була в горах, тоді було важче :-)
Петрос важче, піднімались з Лазещини
Говерла це взагалі розвага на 1 день - купа народу
але гори є гори, так що не нехтуйте небезпекою
і якщо погано себе будете відчувати - то варто повернутись, не соромтесь
були влітку з дитиною 6 років
Петрос важче, піднімались з Лазещини
Пешеходик• 26 октября 2022
З Квасiв Петрос дуже легкий,навiть джипи там бувають.А загалом складнi Горгани,Стримба,Поленський.Зараз Говерлу обходимо-не цiкаво,краще на Шешул зайти пiсля Петроса.