Пленница SexShop-а!• 26 октября 2022
Хто живе в США, опишіть свій прод кошик і що готуєте?
Як харчуєтесь і скільки витрачаєте на харчування
Сніданок - яєшня /омлет на беконі, салат з тунцем, авокадо бутер з рибою. Або печінка+квашена капуста. Квасила сама.
Обід суп борщ плюс щось друге гарнір+мясо, чи от сьогодні був заливний язик плюс шуба.
Перекус фрукти чи гранола з йогуртом.
Вечеря мясо плюс салат.
Дітям в ланч бокс даю батончик або цукерки, фрукт, сирочок плавлений, сендвіч.
Нас троє, +- 100 долл на тиждень.
Перекус фрукти чи гранола з йогуртом.
Вечеря мясо плюс салат.
Нас троє, +- 100 долл на тиждень.
Деловитая• 26 октября 2022
Я чуть не по теме))
А расскажите, в каком Вы штате? Сколько обошелся перелет? И не пожалели о выборе страны?
Спасибо
Пленница SexShop-а!
• 26 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Перекус фрукти чи гранола з йогуртом.
Вечеря мясо плюс салат.
Нас троє, +- 100 долл на тиждень.
Перекус фрукти чи гранола з йогуртом.
Вечеря мясо плюс салат.
Нас троє, +- 100 долл на тиждень.
Дякую, а взагалі в продажу є морожена риба, типу хека чи нототенії?
Куда_бежать• 26 октября 2022
У нас 600-800 дол в місяць на сім’ю із 2 дорослих і 2 дітей початкова школа. Готує все те що і в Україні. Випічку роблю сама, так само як і в Києві. Мені печення та цукерки у США не смачні. Якщо знаходжу бельгійський і німецький шоколад то купую, а взагалі моя сім’я звикла до випічки і фруктів. Готую укр. страви: борщі, супи, вареники, пельмені, голубці, також лазанью, спагеті з соусами, салати без майонеза, риба , суші. Да загалом усе що і вдома.
Менее Более• 26 октября 2022
Меню плюс минус такое же, как и в Украине.
Если не брать всякие орешки, снеки, ну и ягоды доступны круглый год.
Ездим на ферму за домашней курицей и яйцами. По субботам на ярмарке у амишей берём овощи. Варю борщи, бульон с лапшой.
Рыбу запекаю, красную солим сами на бутерброды на завтрак или овсянку варю. Морепродукты покупаю, готовлю с рисом, рисовой лапшой. Муж жарит стейки.
Могу фарш взять говяжий на лозанью или индюшиный на тефтели или просто кусок мяса запечь в рукаве. Вареники с творогом и брынзой леплю. Салаты из миксов делаем, спаржу.
Много фруктов покупаем.
По деньгам не считала. Самой интересно, но пока руки не дошли.
Много фруктов покупаем.
Пленница SexShop-а!
• 26 октября 2022
Ответ дляДеловитая
Я чуть не по теме))
Спасибо
ШтатіЯ в Вашингтон
Переліт на одного приблизно 700-800$
Пожаліла/ не пожаліла то не про мене, якби моя воля ми б нікуди не їхали, не було вибору, хіба з чоловіком розводитись.
Жила в Європі ще до війни у Франції , Польші, Німеччині.
Об‘їздила весь світ. Справедливості ради скажу що США хороша прогресуюча країна для життя, для 90% краща ніж ті три країни в яких я жила( правда я сама обрала б Польшу)
Якось так)))
Переліт на одного приблизно 700-800$
Якось так)))
Пленница SexShop-а!
• 26 октября 2022
Ответ дляМенее Более
Много фруктов покупаем.
По грошам бачу статистику +- 100$ в тиждень
Куда_бежать• 27 октября 2022
Ответ дляМенее Более
Много фруктов покупаем.
Какой процент соотношения meat and fat вы берёте в фарше?
Менее Более• 27 октября 2022
Ответ дляКуда_бежать
93/7 В планах купить мясорубку, не очень люблю магазинный фарш. Наверное, привычка не доверять магазину)
Пленница SexShop-а!
• 27 октября 2022
Ответ дляМенее Более
От я тут не можу купити норм фарш і нормальні ковбаски гриль
думаю, не розібралась поки
Менее Более• 27 октября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
думаю, не розібралась поки
В Giant беру фарш. На колбаски не обращала внимание, есть ли они там.
ТигрЛьвович• 27 октября 2022
Ответ дляМенее Более
А что означает 93/7? Я в Украине, просто интересно
Плюшевая дыба• 27 октября 2022
Ну в 100$ на неделю на семью анриал .
6 баксов хлеб
6 баксов Круасаны
Мясо свинина : 25$ около 2-2.5 кг
Рыба: 30 $ на засолку на бутеры
Авокадо сетка 10$
Перец 5$
Нарезка колбасы 14 $ на неделю
Сыр упаковка на нелелю 15
Масло около 15 $ но 4 пачки
А надо ещё овощи, фрукты крупы соусы те же сладости ( детям конфеты, печенье) молочка яйца
6 баксов хлеб
6 баксов Круасаны
Мясо свинина : 25$ около 2-2.5 кг
Рыба: 30 $ на засолку на бутеры
Авокадо сетка 10$
Перец 5$
Нарезка колбасы 14 $ на неделю
Сыр упаковка на нелелю 15
Масло около 15 $ но 4 пачки
Менее Более• 27 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
% мяса и жира в фарше
Есть 85/15, то есть пожирнее
Ответ дляПлюшевая дыба
Ну в 100$ на неделю на семью анриал .
6 баксов хлеб
6 баксов Круасаны
Мясо свинина : 25$ около 2-2.5 кг
Рыба: 30 $ на засолку на бутеры
Авокадо сетка 10$
Перец 5$
Нарезка колбасы 14 $ на неделю
Сыр упаковка на нелелю 15
Масло около 15 $ но 4 пачки
6 баксов хлеб
6 баксов Круасаны
Мясо свинина : 25$ около 2-2.5 кг
Рыба: 30 $ на засолку на бутеры
Авокадо сетка 10$
Перец 5$
Нарезка колбасы 14 $ на неделю
Сыр упаковка на нелелю 15
Масло около 15 $ но 4 пачки
Ну хз, в нас вистачає. Я і діти нас троє. Крупсанів, соусів, не їмо. Хліба та круп мало їмо. Авокадо мені на тиждень 2 штуки по 65 центів в Aldi. Мясо риба овочі фрукти молочка кожен день. Риби мені вистачає кусочка за 8 доларів на тиждень, беру тільки дику. Масло беру тільки ірландське, хоча й дороге.
Пленница SexShop-а!
• 27 октября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Ну в 100$ на неделю на семью анриал .
6 баксов хлеб
6 баксов Круасаны
Мясо свинина : 25$ около 2-2.5 кг
Рыба: 30 $ на засолку на бутеры
Авокадо сетка 10$
Перец 5$
Нарезка колбасы 14 $ на неделю
Сыр упаковка на нелелю 15
Масло около 15 $ но 4 пачки
6 баксов хлеб
6 баксов Круасаны
Мясо свинина : 25$ около 2-2.5 кг
Рыба: 30 $ на засолку на бутеры
Авокадо сетка 10$
Перец 5$
Нарезка колбасы 14 $ на неделю
Сыр упаковка на нелелю 15
Масло около 15 $ но 4 пачки
Ми не їмо ковбасу, хліб і бутери впринципі
Масло 4 пачки на тиждень
що ви з ним робите?
З молочки ми купуємо творог і сметану
Свинину не їмо
Масло 4 пачки на тиждень
що ви з ним робите? З молочки ми купуємо творог і сметану
Свинину не їмо
неДоЖиру• 27 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Перекус фрукти чи гранола з йогуртом.
Вечеря мясо плюс салат.
Нас троє, +- 100 долл на тиждень.
Перекус фрукти чи гранола з йогуртом.
Вечеря мясо плюс салат.
Нас троє, +- 100 долл на тиждень.
Мда, для мене це недосяжна мінімальна сума. Я готую кожен день, нас 4, наче і не їмо відрами, а все одно чек 500 дол на неділю.
Плюшевая дыба• 27 октября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Масло 4 пачки на тиждень
що ви з ним робите?
З молочки ми купуємо творог і сметану
Свинину не їмо
Масло 4 пачки на тиждень
Свинину не їмо
Бутерброди дітям в школу, разом з фруктами. Масло, наголосила на кількості, звичайно вистачає на довго!
Рибка тут не дешева, яловичина також.
Творог .. ну поки що звичного для себе смаку не зустрічала. В рос.магазині брали ізраїльський: смачний, але біля 20$ за кіло
Помідори, огірки, каауста, редиска, буряк , укропчик коштують грошенят.
Кавунчик 15$ але ананасы ( смачні!!!) 3-5$
Рибка тут не дешева, яловичина також.
Пленница SexShop-а!
• 27 октября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Рибка тут не дешева, яловичина також.
Я знайшла класний творог, шкода що пачку викинула, сфоткала б вам про масло я не зрозуміла.
Кавун мені не зайшов, а ананаси навпаки - не любила ніколи і зі смаком їм
Пленница SexShop-а!
• 27 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Спробуйте ще їздити в фудбанки, я десь раз на місяць можу поїхати туди
Сьогодні мені дзвонив мій соц інспектор, виявляється в футбанки в моєму статусі дуже бажано їздити
Плюшевая дыба• 27 октября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Якщо побачите ще раз сфоткайте пліз
Діти сирників хочуть
ТигрЛьвович• 27 октября 2022
Ответ дляМенее Более
% мяса и жира в фарше
Есть 85/15, то есть пожирнее
Спасибо за разъяснение
Пленница SexShop-а!
• 27 октября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Якщо побачите ще раз сфоткайте пліз
Діти сирників хочуть
Знаю що купувала у Fred Pery