Вишиванка• 27 октября 2022
Рівень хгл
Дівчатка, дуже нервую. Здала хгл, 2 дні затримки. Результат 730, позначено зірочкою, тому що виходить межі референтних значень. Хто в темі, з досвідом, підскажіть що це може бути? Коли другий раз здавати, пишуть через 36-72 години. Хто з цим зіштовхувався?
Вишиванка
• 27 октября 2022
Ответ дляFemil
ваш хчг говорит о беременности)
сдайте через день для успокоения
но вообще: поздравляю)))
сдайте через день для успокоения
но вообще: поздравляю)))
Дякую. Хвилює низький рівень. Тому що півроку було бв. Лікаря немає щоб порадитись.
Вкаблучках• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Тобто сьогодні, потім післязавтра? Я правильно розумію?
Так
Вкаблучках• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
А сколько должен быть по таблице?
Вишиванка
• 27 октября 2022
Дівчата, хто здавав на маленькому терміні які числа в кого були? День циклу і одиниці, можливо пам’ятаєте?
Свисток ля-минор• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Какие значения в вашей лабаратории, они могут отличаться.
Вишиванка
• 27 октября 2022
Ответ дляFemil
на 2й день задержки - 730 это не низкий уровень.
Но вообще надо сдать повторно и смотреть динамику. Не переживайте, все ок будет)
Позначено що низький, так розхвилювалася капець. Дякую вам за коментарі!
Непогодка• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Хвилюватися не потрібно, користі вам це не додасть. Краще накупіть смачних фруктів і їжте , ніж зараз по лабораторіях бігати. Фоліо п’єте ?
Любвиобильный бот• 27 октября 2022
У мене 287 було, вагітність 4-5т. Сінево здавала. Діла там заоблачні цифри, але я і там здавала в норму входила.
МЕСТО_Встречи• 27 октября 2022
В першу вагітність здавала, переживала. Кілька раз через день. Тепер смішно з себе. Наступні вагітності просто чекала. Здорового малюка вам
МЕСТО_Встречи• 27 октября 2022
Ответ дляFemil
Його дивляться в динаміці, бо могла бути пізня овуляція або рання, один показник нічого не говорить. І результати мають рости.
Вишиванка
• 27 октября 2022
Ответ дляНепогодка
Дякую за теплі слова! Пила, потім було не на часі. Перестала. І ось дізналась. Не знаю навіть що краще з вітамінів і пити.
Вишиванка
• 27 октября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Налякало те, що виходить за меді референтних значень.
Малявка-козявка• 27 октября 2022
У мене в перший день затримки було 680, потім через день показник подвоювався. Все у вас норм.
МЕСТО_Встречи• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Я така сама переживалочка, як згадаю ті хгч. Сльози, страхи. Але то лише початок. Потому скрінвнги, узд. Треба мати міцні нерви. А потім новонароджене. Беріть себе в руки. Гуляйте, слухайте гарну музику, моліться, просіть Господа, щоб ваша дитинка була здоровою, розумною і готуйтеся до зустрічі з вашим щастячком. Спокійна мама - спокійна дитина.
Вишиванка
• 27 октября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ой не лякайте, сама то всьо розумію. Але дякую за коментар! Здоров’я вам і вашим діткам!
Вишиванка
• 27 октября 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Дякую за відповідь.
Кнопкотык• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Сдавала на 28 день - значение 212 (и тоже звездочка стояла, что выше нормы, норма была 150)
Но я не пересдавала уже, я просто хотела подтвердить беременность, а теперь пойду на узи
Непогодка• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Вітаміни поки не пийте, просто фоліо