Запретный фрукт• 28 октября 2022
Холостяк
Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Ms. Похвала• 16 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Подозреваю как у меня на прошлой неделе))) Я просто тут сидела и читала). И самое обидное на ровном месте, ответила в стиле как мне написали, но....
Саме так. Але ж я не можу мовчки читати)
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
А шо робити
, так склалось)
Для тих, хто в танку, а чому так склалось? Щось не доганяю....
бЭйбА• 16 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Есть на этом ресурсе люди, которые сами очень любят хамить и самоутверждаться за счет других говоря гадости, а когда получают такой же ответ, то пишут жалобы админу и тебя отправляют в бан
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Я просто ще жодного разу не була в бані...
тому не зовсім зрозуміла. Це коли бан, то не можна відповіді писати з свого акаунту? Село я неасфальтоване
KROX@• 16 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Здавалось би нейтральна тема на відволіктись. І тут бурі в склянці води влаштовують)
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Хто ж похвалить Віку краще чим вона сама
Та куди ж краще
бЭйбА• 16 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Есть анонимный бан, когда не можешь писать под анонимом, а есть полный, когда вообще нет возможности писать комментарии, можно только читать
KROX@• 16 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Можна писати зі свого, але вже не анонімно
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ дляЛуковая
Уря, дали світло, я з вами

Ура)) потихоньку сходимся))
KROX@• 16 декабря 2022
Чекайте, це Катя на борді з голими плечима каталася? Добре, що не в спідниці
бЭйбА• 16 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Вот да, бывают тема грубо говоря про котиков, но на какой то странице приходит ОНА и начинается.... маникюр не такой, межплиточные швы грязные...
Ms. Похвала• 16 декабря 2022
Ответ дляKROX@
То вже мабуть перевдяглись.
KROX@• 16 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Я зрозуміла, дякую
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Добре, що такі Холостяка не дивляться))
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Бонус
Ооо, дякую, я все пропустила. Які собаки
Ms. Похвала• 16 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Бонус
А Х точно підмітив, про собаку і Аліну. Вона окремо від усіх.
KROX@• 16 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Є таке
Мозговая пилочка• 16 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Її знову ’занесло’ на побаченні? Така вона, важкувата ця Аліна як людина
KROX@• 16 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Їжачок
KROX@• 16 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
А ще холостяка згубили, як на упряжці катались. Ручка відламалась і він в сніг полетів)
бЭйбА• 16 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Добре, що такі Холостяка не дивляться))
Мы ж тут одни и те же в темах Холостяка, бережем атмосферу радости и позитива)))). Но каждый раз обязательно какая-то случайная советчица заходит в тему и рассказывает какой фигней мы здесь занимаемся))))