Не за Будка• 28 октября 2022

Де в Києві можна отримати гуманітарну допомогу для жителів міста?

Памперси, суміші дитячі, хто можливо знає? Знаю в області є такі пункти.
Детские_Будут?• 28 октября 2022
І у Львові теж, якщо хтось знає
ОхиИВздохи• 28 октября 2022
Наприклад, в області таку гуманітарку можна отримати через сімейного лікаря, привозять в лікарні, вони видають тим, хто потребує. але не думаю, що це реально в Києві, в області привозять в постраждалі від окупації громади, а Києві з якого дива то мають видавать? Хіба що для ВПО
Замыленная• 28 октября 2022
Якось отримують якщо це все продається на ОЛХ валом, особливо підгузки
english book• 28 октября 2022
Знаю,що кожної неділі чи суботи,отримують допомогу біля якоїсь церкви на Троєщині.Поряд живе співробітниця,то бачить це з вікон,
Акукарача• 28 октября 2022
Усзн, какие то церкви,
Teonaa• 28 октября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
А надо вьідавать всем крму требуется. З какого дьіва, с какого дьіва. С такого, что какая разница, где нуждающийся человек проживает. Гуманитарки вроде как валом, а по факту где она? На олх? Прекрасно
автор Не за Будка • 28 октября 2022
Я знаю в області дівчата мої отримують, як жителі міста не ВПО, памперси дітям. Чи треба бути впо тільки , по моєму зараз усі у скрутному становищі.
автор Не за Будка • 28 октября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Знаю в області в школі видають. Памперси суміші серветки. Хочу знайти в Києві таку допомогу.
Путающаяся• 28 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
звоните в ЦНАП і Управління соцзахисту вашого району.