Я тут с краю постою• 29 октября 2022

Варто запускати рекламу в інстаграмі?

Продаю одяг, на яку суму мінімальну можна, на який час рекомендується?
Стильная штучка• 29 октября 2022
Якщо продажі не потрібні , то не варто
Смячиком• 29 октября 2022
А скільки ви готові витратити? Ваша маржа достатня, щоб витрачати хоча би 100 грн щодня, не вздихая при цьому, що ви все зливаєте на рекламу?

Таргетологи рекомендують бюджет не менше 3-4 Дол на добу на широку аудиторію. Але я в несезон тримаю бюджет 2 Дол в добу, в сезон витрачаю більше.
автор Я тут с краю постою • 29 октября 2022
Ответ дляСмячиком

В такому діапазоні готова, витрачати до 100-200 грн день
Смячиком• 29 октября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чудово)
Включайте на 3 Дол в день, і спостерігайте хоча би 2-3 дні. Якщо не влаштовує результат, виключаєте і змінюєте рекламу.
Хочете швидко пройти тестування і готові витратити трошки більше, включіть кілька варіантів одночасно з різними креативами і різними налаштуваннями. У якої реклами будуть кращі результати через 3 дні, ту і залишайте на постійний бюджет.

Але! Все це спрацює за умови, якщо ваша сторінка готова до реклами. Навіть якщо реклама вогонь, а посадкова сторінка не годиться, люди будуть клікати на рекламу (відповідно, ви будете витрачати кошти), але ні підписок, ні продаж не буде
Ответ дляСмячиком
Чудово)

Звісно, розумію що сторінка повинна бути готова до реклами. Дякую