trickywicky• 29 октября 2022

Бачили новий зашквар?

Заступник Єрмака та куратор «Великого Будівництва» Кирило Тимошенко взяв для власних потреб позашляховик, який General Motors передав для хлопців з передової
Ткт блін кожну копійку зайву донатиш, а так внаглу крадуть допомогу і наживаються на війні
Реверанс• 29 октября 2022
М. Наконечний - депутат Київради від ОПЗЖ, ставленик Столара.
Подавав проект рішення, щоб забезпечити киян російською вакциною Супутнік, ініціював проект рішення за яким могло б бути знищено Екопарк-Осокорки, постійно в раді виступав проти будь яких проукраїнських історій (перейменувань/найменувань/знищенню пам’ятника дружби Києва та Москви). Він публічно висвітлює своє кар’єрне зростання. Просто сюр.
Ця московську блоха, як і всі його колеги усіх рівнів, незалежно від їх швидкого перевзування у повітрі, - мали б бути як мінімум перевірени службою та відсторонені від будь яких справ пов’язаних з державними справами, а тим паче «служінням України».
За які такі заслуги Михайла Наконечного було взято до себе на службу колаборанта, сепаратиста?

МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Реверанс, під Черніговом знищено всі мости. З тих 38 млд і піде на будівництво одного з мостів. Чи думаєте люди до кінця віку будуть їздити по потонам? В це перш за все економіка регіону. Проїсти можна будь-які гроші. Треба і роботу робити і країну відновлювати.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
«Фонд допомоги Україні United24 зібрав приблизно 200 мільйонів доларів (!) зі всього Світу (станом на 5 жовтня 2022).
З них українським розробникам дронів (пам’ятаєте пафосний анонс проекту «Армія дронів» від МЦТ?) – плануєтья виділити аж 57 тисяч доларів.
Тобто 0,028% від зібраних коштів.»
Посилання на джерело дасте?
Реверанс• 29 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Реверанс ,ви думаєте ми ціх новин не читаємо ?
Львов подав на відновлення , ну так може скаржиться !
А нам своє робити , потрібно !
я думаю,коли було треба Ермаку - Корбана позбавили громадянства за добу,а тут НІ.Громадянин росії на такій значній посаді
Mariya Prokhorova• 29 октября 2022
Та все зрозуміло , що Зе привели до влади група товаришів ,ось він тепер й на шпагаті сидить .
Спостерігаємо уважно за владою
Реверанс• 29 октября 2022
Вам міст потрібен чи перемога?
Не буде перемоги,буде зруйнований ще не один міст.
Вчіться думати.
nadia-74• 29 октября 2022
Ответ дляРозбійник
Помилка це клоун який привів війну і ви всі що вибрали його.
Я взагалі не голосувала але Порошенко теж не вихід був
Взагалі не було за кого голосувати.
Реверанс• 29 октября 2022

’Ці Щевроле Тахо, наскільки мені відомо, не броньовані, тому я не бачу сенсу того, щоб їх передавати саме на фронт’ - чиновник з ОП, коментуючи факт, що він їздить на потужному новенькому позашляховику по Києву, який був наданий американцями для гуманітарних цілей.
Відірваність від реальності грає злий жарт не тільки з росіянами, а в принципі з усіма.
Не знала, що пікапи, на які волонтери збирають по копійчині гроші з усієї країни і якими держава Армію не забезпечує (бо ж треба знову будувати дороги), броньовані і виготовлені спеціально для фронту.«Не на часі» - руйнує нашу країну не менш ніж війна. Таких «Кірюш Тимошенок» в нашій владі, на превеликий жаль, надзвичайно багато, та їх вплив посилюється. Якщо не викривати схеми, корупцію, зловживання владою та повноваженнями, ці самі «Кірюші» будуть мати ще більший вплив та після нашої перемоги будуть гарно заробляти на відновленні країни.
ksena555• 29 октября 2022
Ответ дляtrickywicky
За що? Тема в правильному розділі. Не під анонімом
Що не так?
ідете проти системи, от і вас і забанять і будуть вливати далі в маси старе добре’’ не на часі, відбудуємо самі, після перемоги розберемося і т.д.

frezzziya• 29 октября 2022
А Ермак лучше? Там все неоднозначные
frezzziya• 29 октября 2022
Ответ дляРеверанс
https://www.youtube.com/watch?v=P7gi4Hq-iNQ

и не поспориш,що казати
Еленнн• 29 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Если бы это так работало.
Мои друзья и двоюродный брат - защищают....но они не зелехторат.
Брат из Германии вернулся. Куда уехал в 2019, после возвращения регионалов
..отож і погано. А по справедливості потрібно присилати повістки тим,хто за Зе топив тоді і зараз.( Бо опоненти попереджували що буде війна,в разі перемоги молодого недосвідченого неполітика... ) як говориться- підтримати свій вибір.. Тільки,виявляється, такі морди зараз сидять по кафешках та по закордонам, а воюють ті,кому болить Україна..
А останнє віяння- присилати повістки мужикам після 50,з кучею хронічних хвороб,які були обмежено придатні? це як називається,утилізувати навірняка , щоб потім ,напевно, пенсій не платити? бо вояки з них ніякі,..,такі перші кандидати в 200. ((((((((((((((((. Особливо виглядає шикарно на фоні чиїхось неполучених 4 повісток...
Melon-20c3• 29 октября 2022
В Нафтогазе себе премии навыписывали на 3 млрд, сижу читаю новость.
Пару дней назад Витренко жаловался немецким СМИ, что Украине предстоит тяжелейшая зима...
Они не только украинцев, но и запад дибилами считают. Зима,конечно, будет тяжелой, но забавной.
Еленнн• 29 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
вгразаться будуть , але Черчель вибори програв !
Ви за Зе , не бачити , що порох вгризається в вибори вже !
Реверанс , тут завжди його рекламує на форумі
Моя порада , голосуйте в майбутньому за ’ Свободу ’
а дайте посилання на них,цікаво подивиться що зараз вони говорять.. що є .ТК?
Решка7777• 29 октября 2022
прямо батальйон Монако(
Алекса43• 29 октября 2022
Суки,сколько можно,ФУУ!!
Еленнн• 29 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
http://www.ua.interfax.com.ua

Порошенко вважає будівництво та відновлення доріг в Україні є одним із пріоритетів його роботи
Це 2018 рік , ось хто почав велике будівництво !
да,з Гройсманом почав. При ньому робилась документація,тендери. (називалось воно тоді- ’Капітальний ремонт доріг 2018-2022’. )А наступники вже дороблювали,всього-навсього,дорожче запланованого в 2.5 раз. з бюджета не вистачило,так кредитів ще нагребли по самі уші..
Соната любви• 29 октября 2022
Ответ дляАлекса43
Суки,сколько можно,ФУУ!!
можно, до тех пор, пока им поклоняются.
если после всего, находятся поклонники боневтика-ермака, вылизывающие и оправдывающие все, что они натворили со своей шайкой, то почему бы и не творить беспредел.

народ схавает, оближет, даст благословение на любое беззаконие и преступление.

все беззакония, преступления происходят с народного согласия.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Реверанс, щоб була перемога мій чоловік воює 8 місяців , а мені потрібна логістика нормальна, бо підприємство не може без мосту і не одне наше. Ви їсти шо будете, як економіка перестане працювати. Зарплатню звідки отримаєте? А людей куди дівати? На вулицю? Бо порохотня придумує і роздуває чергову зраду?

Invictusgirl• 29 октября 2022
Ответ дляСоната любви
можно, до тех пор, пока им поклоняются.

Странно , что в теме нет их ботов , обычно сразу стадом набегают всем рот закрыть.
Даже методички не выдали на такой случай ибо оправдать хоть как-то, то что они творят уже ни один их бот не сможет
Соната любви• 29 октября 2022
Ответ дляInvictusgirl
ну вот выше же пишут, очередная зрада)

то есть, не преступление, а всего лишь порохоботы придумывают и разгоняют зраду)
Cassiopeia777• 29 октября 2022
Автор, не на часі... Побойтесь Бога
Соната любви• 29 октября 2022
Ответ дляCassiopeia777
Автор, не на часі... Побойтесь Бога
а мне вот интересно дождаться, что запоют, когда узнают, что их любимчик стал долларовым миллиардером)

какие оправдания пойдут в его адрес.
наверное скажут, во всем виноват порох)
tvoll• 29 октября 2022
Ответ дляyuyarosh
Так це з світи шоколадного. Я прочитала хто це написав і далі немає потреби читати. Наскільки треба бути сьогодні просто ТУПИМ, що б щось копати проти діючої влади, на допомогу раші. Путлер спить і бачить, що б Зеленського змінити. Це його найзаповітніша мрія зараз.
Та це мрія щараз усіх нормальних людей, цю зелену наволоч змінити та бажано і посадити на довгий термін за все, що він зробив.
А ви методичку урядову ретельніше вивчайте, не пропустить чогось важливого.
Melon-20c3• 29 октября 2022
Ответ дляCassiopeia777
Автор, не на часі... Побойтесь Бога
А что делать атеистам?
Я,например, ворья и лжецов наделенных властью боюсь. Ведь это их действия приводят к бедам.
ebbi• 29 октября 2022
Ответ дляChakra
И почему таких не наказывают? 100% после войны будет всё как и раньше. Эти зажраные, жирные богачи будут продолжать грести и воровать. Не нужно ждать ’после войны разберёмся’ это отмазки, сейчас нужно это делать.
Які ж тварюки,старенькі українці свої роками відкладені копійки бійцям віддають,а ці паскуди...От як це бвчити і руки не опустити?
автор trickywicky • 29 октября 2022
Ответ дляCassiopeia777
Автор, не на часі... Побойтесь Бога
Сподіваюся, це ви з сарказмом пишете )
ebbi• 29 октября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Так, вчера это видела.
Ну не знаю, как отношусь. С одной стороны представлено, что так нельзя. Но с другой, им же тоже машины нужны, там вроде одну или две оставили себе всего.
С..ки,люди делятся последним,а эти себе машину купить не могут?Бедные?Или машины нет?Вчера еще на маршрутке ездили?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляСоната любви
ну вот выше же пишут, очередная зрада)

Не перекручуйте.
Баришня дійсно зраду разгоняє, тому що на зарплаті . Мости не потрібно, дороги відновлювати не потрібно, залізницю лагодити не потрібно. А шо ще не потрібно? Будинки зруйновані людям відбудовувати? Чи непотрібно?
Тільки на фронт, деЦкіє і впо?

Що дає отой розгін? От що? Хто і що може щас щось змінити? Ви і вона топите за шоколадного. Ну немає в нього шансів, ніяких, навіть мінімальних. Он голосування в шапці теми покажіть своєму патрону. Хай вже нарешті зрозуміє.
Cassiopeia777• 29 октября 2022
Ответ дляСоната любви

какие оправдания пойдут в его адрес.
наверное скажут, во всем виноват порох)
Жизнь все расставляет на СВОИ места...и самые счастливые в данном случае-писсимисты🙊