ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
культУра• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
В 6 вже,так я православна,духовний отец таке вже знає,не засуджує,тільки щоб поганого не робила нікому,та частіше приходила на ісповіді,він звичайно не в захваті,але я не ходжу в церкву часто,я тільки молюсь святим та Господу будь де.
Дякую, цікава ви особистість)), цікаво почитати. Мені раніше сни віщі снилися, але ну його, тяжко знати щось неприємне наперед). А ви якось ’ настроюєтеся’ на людину, чи просто самі по собі ніби нізвідки думки чи відчуття приходять?

...аяприкольная• 30 октября 2022
Скажіть будь ласка, а Ви можете побачити чи відчути людину, яка має хист до передбачення або щось подібного?
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ для75В
Розкажіть будь ласка, чому навпаки, люди що померли не приходять у снах? Я дуже прошу рідну людину прийти, хочь на мить, та вже скоро два роки, а вана не приходить. За життя були дуже близькі.
Значит у нее все очень хорошо, душа нашла успокоение. Не тревожьте ее.
Кому там слова не давали• 30 октября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Скажите ,пож-та, откуда у Вас все знания ? И способности...
Если вы уже отвечали или не хотите отвечать - я пойму.

Или может Вы посоветуете , что и где изучать/читать?
Меня всегда интересовало, как устроен наш мир. И за последние 3 года я много читала и смотрела... Но пока не все пазлы складываются в одну картинку.
Чакры/энергии/духи/домовые/карма/род.... и пр.

Может я пока не готова, рано мне еще)
Можу ще порадити (вибачте, що втручаюсь, хоч питання не до мене) книга Сел Рейчел ’Інтеграція Душі’, багато чого стає зрозумілим щодо всесвіту, карми, наших задач та інш
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
А я можна забрати домового з собою? Мій вдома, напевно, залишився.
Дайте йому час,відкрийте сумку чи пакет ,він туди зайде,так і везіть,якщо на іншу квартиру на вінику везіть.Просто скажіть,ми їдемо,хочемо щоб ти був з нами,а коли приїдете,скажіть виходь,оце наш новий дім)
YuliiaSK• 30 октября 2022
А про тривалість війни, що Ви бачите?
Дякую
Непогодка• 30 октября 2022
Подскажите, пожалуйста, здоровье моего сына восстановится? Что может помочь улучшению его состояния?
Спасибо большое!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Спасибо вам за умные и добрые советы! Честно, напугали вот этим сообщением о времени с 00ч, очень насторожило это, вы так сказали ух, а вот момент с 00ч это по времени Украины или что тогда делать если время уже другое, уже больше времени. Напугали вы меня почему-то так. Спасибо вам за ответ.и какое время ещё стоит держать все закрытым? И животных нет. И теперь такое чувство. Как-же вы это передали в сообщении то!
По тому часі,що наразі у вас зараз.Триматм до того як світати буде ,до 4 завжди,це вже ранок.Не лякайтесь,поки ви його самі не запросили чи вже може запросили,то не поселиться,може бути транзит просто
Гадаю_По_шнуркам• 30 октября 2022
Доброї ночі! Можливо, і до мене дійде черга) Чи буде у мене особисте щастя? Дякую!

Страхованная• 30 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Так,тут вже 4 дівчини такі)
Гороховая• 30 октября 2022
Дуже прошу відповісти.
Я БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА ВАМ

БУДЬ ЛАСКА,скажіть ,що з моїм сином,в чому причина його поведінки,чому він такий?
Що можна зробити мені?
Чи зможе він зможе бути реалізований ?

І коли буде власне житло?
Чому так не везе?
Дуже дякую
Улыбчик• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Просто так,знаєте можу собі дозволити,коли є час та настрій)
Подивіться будь ласка і мені, хочу відїзжати з дітьми у іншу країну. Маму свою психологічно і фінансово зараз не витримаю. Вона дуже хоче зі мною. Совість починає мучати. Що робити?
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Сьогдні з 00 до завтра ні в якому разі не чіпати павуків,якщо побачите,то є захисник у ці дні,якщо навіть лякає,не чіпайте,також не залишайте свої речі на балконі відкритому по можливості.З сьогодні зтирається грань між мертвими та живими,сьогодні нічка буде весела,я не лякаю,просто будьте уважні до всього.
До мене на плиту сьогодні приповз величезний павук, я його прямо там і спалила
Чого раніше не побачила Ваш пост
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГороховая
Дуже прошу відповісти.
Я БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА ВАМ

Що можна зробити мені?
Чи зможе він зможе бути реалізований ?

І коли буде власне житло?
Чому так не везе?
Дуже дякую
Трошки пізніше,я пояснювала чому
Проня_Прокоповна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А якщо нещодавно віддала натільну білизну, можна її якось відпустити?
...аяприкольная• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так,тут вже 4 дівчини такі)
І вони знають про свій дар, чи тільки Ви його відчуваєте?
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляМаняша28
Мені часто сниться колишній чоловік.Ми розійшлися 13 років тому,а 2 роки тому він помер.Розійшлися погано,подавав навіть на ДНК через суд,щоб не платити аліменти.Дуже нервів помотав.А тепер сниться,часто інтимні сни з ним.Зараз трохи рідше і вже без інтиму.Сниться часто і разом з його матір´ю,хоча стосунки в нас з нею були погані,вона онука свого один раз бачила як народився.Як присняться,ходжу тоді пів дня,як не по собі.Що їм від мене треба?І так все життя зіпсували і мені і дитині(((
А если у него мысленно сейчас спросите, что ему от вас нужно, зачем приходит к вам с матерью - он вам скажет.
Точная копия плова• 30 октября 2022
Підкажіть, будь ласка, мого чоловіка шеф кинув на гроші. Чоловік людина скромна чи може він ще знайти себе в цьому житті?чи буде нормальна робота в нього?
Велике вам дякую!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Чого раніше не побачила Ваш пост
То душа чиясь була,ну ви не від знання,хіба всі мають знати це чи що) ну прогнали,попросіть пробачення у всіх рідних,кого нема,ще повернеться.То він на захист приходив від сьогоднішньої ночі.

Домашка• 30 октября 2022
Скажіть,будь ласка,коли мій чоловік повернеться з війни і буде з ним все дрбре?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Три знають,але блок стоїть,вони бояться,чи є сумніви треба чи ні ,домовилися попрацювати.
Маняша28• 30 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Дякую за відповідь)
Колись після сну псіхонула і сказала для чого ти приходиш,ти мені не потрібен,щось в такому дусі.То довгенько після того не снився.Потім знову почав.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Нічого страшного,не переймайтеся)
Челюскина• 30 октября 2022
Скажіть для чого мені в житті така мати? За чиї гріхи я розплачуюся? Що треба зробити, щоб відпустило від горя і болю скілтки ця людина несе нам все життя?
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
На веник, которым в доме мели полы, просите домового пересесть и ехать в новый дом.
...аяприкольная• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую за відповіді )))
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Чи сумку,бо з віником наприклад до Польщі)))))
Все будет, но потом• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Прочла ваше сообщение уже после указанного вами времени, понимаю что вы советовали исходя из времени которое в Украине, все равно сразу все захотелось закрыть, теперь вот сижу читаю вас и как-то мне неспокойно, в общем понимаете вы, как-то подействовали ваши слова, почему-то зашла именно в эту тему и на эту страницу, увидела ваши сообщения. Спасибо вам, что ответили, не пойму что ж я так реагирую то. Как теперь успокоиться. Спасибо за ответ, вы не представляете как это важно для нас всех.
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная

Отакої(((
Ще й здивувалася який великий і страшний і прямо на плиті, то було теж дивно
Я просто їх боюсь дуже, навіть саме павутиння.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами

Отакої(((
Нічого,ви від незнання.Я теж боюсь)