ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Так, зверталася. І у мене вже справдилися деякі речі.
Я слідкувала за тією темою)мені було дуже цікаво колегу послухати
що вона там розкаже
Кофр для ноги• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так)
А как ваш дар с точки зрения церкви- он от Бога или..?
АБВГДэшница• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я ще тут,але відповідати не можу вже,закрито усе.Пл темі відповім трохи пізніше.Якшо просто щось цікавить можете питати про життя може,щось цікавить ще може) ну як з усіма тут)Поділюся)
Подивіться, будь ласка, чи будуть в мене ще діти і якщо так, то чи здорові?
Бо була завмерла вагітність, дитинка була хвора і теперь страшно вагітніти…
Дякую
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКофр для ноги
Дар від Бога і я не роблю нічого,що від зрозуміли кого,я не гадаю на картах,не працюю ні з чим різні ритуали не роблю,тільки з енергетикою.Та молитви.
Ответ дляСтрахованная
що вона там розкаже
У мене також враження, що я вас або знаю, або ви близькі мені за духом. Я читала ваші відповіді іншим дівчатам, розуміючи зміст, який ви вкладаєте у кожну відповідь.
Mama Chelly• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Підскажіть будь ласка. До нового року виїду?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Так у нас є певний зв´язок,обов´язково розкажу потім.Ви можете також,але колись блоканулись.
Оксана-1939• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дівчатка я усім бажаю тихої ночі,нехай Бог буде з нами! Я повернусь обов´язково та відповім,як тільки зможу.Хто вірує то помоліться та попросіть у матушки,від щирого серця,повірте воно того варте!
Гляньте чи закінчаться наші походи по лікарях з сином, лікарі причин не знайшли
Кофр для ноги• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А лечить можете?
И ещё подскажите, астрология- это темное? Заинтересовалась и вот в раздумьи..
ДА да да• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Скажите, пожалуйста, будет ли у меня ещё мужчина, с которым я смогу жить вместе или так и буду жить с детьми? Очень хочу знать.. и , если будет, то дома или в другой стране?
Крем для арбуза• 30 октября 2022
Будь ласка, якщо можете, дайте і мені відповідь. Мені 38, не заміжня, дітей немає. З чоловіками геть не складається, ще й по здоров’ю проблема,яку лікарі не можуть вирішити. Дуже хочу родину та дітей, але вже почала зневірятися. Можливо, щось порадите, що потрібно зробити,щоб здвинутися з місця?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКофр для ноги
А лечить можете?
Ні не темне,а цікаве,можна багато дізнатися.Не бійтеся) Лікувати можу молитвою,так.Але на жаль не все.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Напевно, я рлзумію про що ви. У мене немає здібностей, але віщи сни та померлі приходять. Я спілкуюся у снах.
я дуже рада що ви зрозуміли про що я)але! Може й нема,якщо розвивати,могли б,але самі блоканули,час ще є.Зможемо поспілкуватися трошки пізніше.
КараПузовна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Тобто ви ворожите чи як? Цікаво як це все працює. Чи з духами зв’язані? До Бога молитесь чи до святих тільки?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
Не ворожу ,не роблю порчі ніякі,можу працювати з живою енергією та з неживою,так.Спіритизм.До Бога і до святих,це його намесники.
Красавица писяная• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Будь ласка! Навзаєм!
Я вас не знаю і не бачу, але чомусь через екран йде таке тепло та легкість. Мені здається, що у вас навіть не може бути поганий прогноз. Ви дуже щира та позивна.
Тамбовский мел• 30 октября 2022
Меня тоже зовут Елена, мне 42. Не замужем и детей нет. Образование, временно без работы, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной тоже что-то не так?
Красавица писяная• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
що вона там розкаже
Мабуть таки спитаю. Чи будемо ми разом по життю з чоловіком, чи вже все?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Дякую на доброму слові.Поганого нажаль достатньо,але не дозволено про це говорити.Нікому.Ьагато питань у людей в серці відповіді є,яких нажаль вони бояться,і хороші і погані.
Ответ дляСтрахованная
Дуже сподіваюся на спілкування! Буду чекати!
Так символічно все - день народження матушки Аліпії ще.
Щиро дякую вам! Коли ви написали про блокування, я почала згадувати певні моменти. З´явилося багато енергії, не дивлячись на пізню годину та якась надія, що у мене складеться все добре.
Манька Галченок• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго вечора ! Дуже турбує питання чи повернуся до дому ?
Интернет Бродилкин• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вы такая необычайно добрая, такая редкость. Если вдруг появится у Вас время, ответьте, пожалуйста, и мне) Что мне нужно сделать, чтоб исполнилось мое самое заветное желание?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Так,це не з проста ви тут) я можу вам певні речі пояснити,що цікавить ,но то вже потім у приватному)І налічує вас не просто так,бо ви відповідь знаєте на деякі питання самі.Йде інформація
Сплюшка• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А можете мене подивитись? Чи видужаю я,чи буду ходити?Дякую дуже..
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Дякую на доброму слові приємно,коли можеш щось дати,навіть мало,але можеш.Так відповім,трохи пізніше.
Кофр для ноги• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Спасибо за ответ.
Я не знаю уже где найти ответы на свои вопросы, стала смотреть в сторону астрологии, чуть ознакомилась, реально цiкаве
Ответ дляСтрахованная
Це точно знак. Я випадково відкрила цю тему. Настрій був жахливий. Для себе я не відчуваю нічого, оскільки емоційно дуже зацікавлена. Так, часто бачу як може бути, але не знаю, що з цим робити. У роду нікого немає з даром. Ще й дідусь священник був.