ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Спелый баклажан• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я ще тут,але відповідати не можу вже,закрито усе.Пл темі відповім трохи пізніше.Якшо просто щось цікавить можете питати про життя може,щось цікавить ще може) ну як з усіма тут)Поділюся)
Чи будуть в мене діти? 40 років. Згасає бажання взагалі щось робити та сенс життя
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ви мені не відповіли, але дякую за ваше добре серце, читала всі відповіді дівчатам. Дуже б хотіла зустріти таку людину як ви!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Чи можуть померлі близькі попереджувати у снах?
Так,і буде важливо що кажуть і в якому вигляді прийшли.Не плутати перед погодою чи якщо напередодні думали про них,то нє.Саме коли не чекали а вони прийшли,то в 80 відсотків,щось мають донести.
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
І ще якщо є питання, на які я не можу знайти відповідь, так має бути?
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Тому я і бачу,що вони не разом,але він дуже хотів цього і не має бажання поєднуватися.Поки що.Ж можливість дати час,а потім вирішити? Так буде краще.
Дякую. Щиро дякую, що приділяєте час. Може ще щось бачите по нашій родині і по мені особисто , буду вдячна🌺
КараПузовна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ви християнкв?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Розкажіть, будь ласка, хто така матушка Аліпія?
Це чудова людина,черниця вона була,справжні дива робила,допомогла та допомагає багатьом.Чудотвориця.30 жовтня це день її смерті,то ж можна починати та заодно звертатися по допомогу.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Я відповім,пізніше,я пояснила чому не можу вже)
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Щиро дякую за відповідь. Значить, я вірно розгадала сни.
Чи можна просити у матушки Аліпії за здоров´я дітей? Хвора донька
Полтавська галушка• 30 октября 2022
А я хочу, чтобы мой покойный муж... был жив и был рядом со мной.Чем больше лет проходит с дня его смерти, тем сильнее я скучаю, чаще вспоминаю. Вот что МНЕ делать? Есть сын, есть новый муж... Но это всё не то... Тот был моей настоящей половинкой, без него и меня какбы нет... Сложно объяснить...
Ксения_ksen• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А про закінчення війни щось бачите?рік?два?більше?
Бубль Гум)• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
чи варто жити з чоловіком як сусіди і раді дитини.
ми вже один раз розводилися, потім зійшлися, бо мене так навчили: шлюб на все життя. Зараз народилася дитина, живемо майже як сусіди. В основному все добре, но нема того огонька, і секс рідко (через мене). Я нічого міняти не хочу, бо знаю, що нові відносини точно не для мене, і як тато чоловік прекрасний, дитину дуже любить і проводить дуже багато з нею часу. Но мене постійно мучить питання: а чи не буде для дитини це погано? Вона ж з часом зрозуміє, що ми не близькі як чоловік і жінка.
Ку ка ку ка ку• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
доброї ночі. а чи не могли б Ви по мені сказати, що бачите? Будьте так ласкаві
Копирайторша• 30 октября 2022
Головне питання для мене. Мій син. Як складеться його майбутнє, як йому допомогти. Дякую та чекаю відповідь, бо це для мене головне.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я відповім,трохи пізніше,не можу зараз малювати.
Вся в кредитах• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А чого тоді ви допомогли людині 15-18 років назад,згадуйте
тогда инторнетов не было и это была не помощь,а законный брак и лет мне было не 40.
ошибочка у вас только в 15-18.
Оловянный_Прагматик• 30 октября 2022
Подскажите пожалуйста,если можете,в каком направлении развиваться,чтобы иметь финансовую стан. Спасибо 🌷
КараПузовна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так)
Чи потрібна згодалюдини, щоб випобачили її?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляВся в кредитах
ошибочка у вас только в 15-18.
Не судіть інших людей то може зможете краще жити,і не трапилось ото всьо,самі знаєте що,подумайте над цим дуже серйозно!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКсения_ksen
Так звичайно бачу,але прислухайтесь і до себе також,ви відчуваєте як воно буде.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
У вас такий дар чи вчилися десь?
Ні,це спадкове все,від батька,у нього від своїх батьків ітак далі)
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можна питання Вам? В мене все покотилося під укіс.Без роботи, два роки тому обікрали дитина з інвалідністю, на роботі просто не дають роботи.Ще зламала ногу.Дитина дуже хворіє, вдома кожен день. Ще одна жінка почала наговорювати на дитину та цькувати її перед колективом. Всім похвалилася що вона порчі робить.Скажіть, з чого починати мені?Я не хочу жити в замкненому колі.. Дуже дякую. .
Страхованная• 30 октября 2022
Дівчатка я усім бажаю тихої ночі,нехай Бог буде з нами! Я повернусь обов´язково та відповім,як тільки зможу.Хто вірує то помоліться та попросіть у матушки,від щирого серця,повірте воно того варте!
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так, з Києва)) Яка війну передбачила..читала про неї..голосіівська чудотвориця
Ответ дляСтрахованная
Дуже переживаю, щоб тему не закрили Напишіть мені, будь ласка!
Спасу мир• 30 октября 2022
Вибачте, наболіле( Дуже краю себе за те, що зриваюся на дітях і кажу їм багато образливих слів? Порадьте, будь ласка, як зупинитися...
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Ви мені так знайомі,ви випадково не звертались колись у темі,де дівчина Томатіко була,ні?
Бубль Гум)• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так дівчатка,дуже багато питань,вибачте,не встигаю малювати,так я малюю)Я намагаюсь усім відповісти відповім,обов´язково,просто треба перечитати ще раз усіх.
і ще мене мучить питання про маму. з часу заміжжя, мама проти мого чоловіка, а зараз і проти мене. уже не спілкуємося давно. скажіть будь ласка, як мені бути з нею? чи старатися налагодити стосунки чи безрезультатно? і чи їй і мені це потрібно, чи краще не мучати один одного?