ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Отчебучкина• 30 октября 2022
Ответ дляБубль Гум)
чи варто жити з чоловіком як сусіди і раді дитини.
ми вже один раз розводилися, потім зійшлися, бо мене так навчили: шлюб на все життя. Зараз народилася дитина, живемо майже як сусіди. В основному все добре, но нема того огонька, і секс рідко (через мене). Я нічого міняти не хочу, бо знаю, що нові відносини точно не для мене, і як тато чоловік прекрасний, дитину дуже любить і проводить дуже багато з нею часу. Но мене постійно мучить питання: а чи не буде для дитини це погано? Вона ж з часом зрозуміє, що ми не близькі як чоловік і жінка.
Може вам розібратись в собі чому сексу не хрчеться з чоловіком? Може проблема у вас? Може треба дати другий шанс, якщо гарний батько. Якщо не ображає вас, поважає, допомагає

Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Це точно знак. Я випадково відкрила цю тему. Настрій був жахливий. Для себе я не відчуваю нічого, оскільки емоційно дуже зацікавлена. Так, часто бачу як може бути, але не знаю, що з цим робити. У роду нікого немає з даром. Ще й дідусь священник був.
Заблоковано все,можна відкрити,якщо захочете,але чи треба? Це монетка з двома сторонами нажаль.Добре що зайшли.Др зустрічі )
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую на доброму слові приємно,коли можеш щось дати,навіть мало,але можеш.Так відповім,трохи пізніше.
Так, від Вас віє свтлом))) Так приємно, коли є такі люди,як Ви
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую на доброму слові,питайте як що є що,всім відповім.
arina8• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
До зустрічі! Не знаю чи треба.
Леди Г• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую на доброму слові.Поганого нажаль достатньо,але не дозволено про це говорити.Нікому.Ьагато питань у людей в серці відповіді є,яких нажаль вони бояться,і хороші і погані.
Можна запитати, що значить сон, коли покійник приносить подарунки
Страхованная• 30 октября 2022
Автор ,я прошу пробачення що в вашій темі влаштувала от таке,сама в шоці,але я тільки з добром,якось все пішло,треба було зупинятися,але не змогла! Бажаю усім спокійної ночі дівчатка,до зустрічі,сподіваюсь
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я вже питала, якщо у Вас буде час та бажання... Дякую Вам , просто дякую а те, що Ви є і даєте часточку надії всім. ))В мене настрій був поганий.А зайшла в тему- трошки легше
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Вибачте стільки було питань,не змогла відслідкувати все.

Отчебучкина• 30 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Вибачте, наболіле( Дуже краю себе за те, що зриваюся на дітях і кажу їм багато образливих слів? Порадьте, будь ласка, як зупинитися...
А спробуйте обнімати більше дітей, любити, вони ж малі, їм треба допомагати. Не буває поганих дітей, бувають погані вчинки. Може треба пояснювати дітям, чому ви невдоволені. Якщо вас дратують діти, значить, це щось дратує у вас самій і це виливається на беззахисних, можливо підсвідомо ви переносите на них свої негаразди.
Тамбовский мел• 30 октября 2022
Меня тоже зовут Елена, мне 42. Не замужем и детей нет. Образование, временно без работы, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной тоже что-то не так?
*добавлю - раньше думала, что будет и муж, и ребенок. родить ’для себя’ не рассматривала, хотела только полную семью. последнее время больше общаюсь с племянниками и понимаю, что упускаю (если уже не упустила). племянников люблю, но у них есть родители (слава Богу), хочется своего собственного
Кили и Манджаро• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А можна вам питання?
Кили и Манджаро• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Чи лишатись мені з чоловіком чи йти геть до іншого?
Кофр для ноги• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Спасибо Вам.
Было интересно читать. Надеюсь автор не против.
И что про Алипию напомнили, как раз недавно про нее вспоминала, давно там не были.
Страхованная• 30 октября 2022
Я подумаю,як згуртувати усі відповіді,може напишу наприклад нік напроти відповідь,подумаю,щоб нікого не забути.
Кили и Манджаро• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
До вас можна звернутись?
Крем для арбуза• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вибачте, що дублюю,вище зверталася.Будь ласка, якщо можете, дайте і мені відповідь. Мені 38, не заміжня, дітей немає. З чоловіками геть не складається, ще й по здоров’ю проблема,яку лікарі не можуть вирішити. Дуже хочу родину та дітей, але вже почала зневірятися. Можливо, щось порадите, що потрібно зробити,щоб здвинутися з місця зі здоров’ям та особистим життям?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
До вас можна звернутись?
Так пишіть я відповім пізніше
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А можна повторити? Дуже буду вдячна...
В мене все покотилося під укіс.Без роботи, два роки тому обікрали дитина з інвалідністю, на роботі просто не дають роботи.Ще зламала ногу.Дитина дуже хворіє, крім того,аутист, дуже з особливостями.. Ще одна жінка почала наговорювати на дитину та цькувати її перед колективом. Всім похвалилася що вона порчі робить.Скажіть, з чого починати мені?Я не хочу жити в замкненому колі.. Дуже дякую.
Якщо зможете, чекаю відповіді

Я тоді скопіюю, можна? Дякую..

В мене все покотилося під укіс.Без роботи, два роки тому обікрали дитина з інвалідністю, на роботі просто не дають роботи.Ще зламала ногу.Дитина дуже хворіє, вдома кожен день. Ще одна жінка почала наговорювати на дитину та цькувати її перед колективом. Всім похвалилася що вона порчі робить.Скажіть, з чого починати мені?Я не хочу жити в замкненому колі.. Дуже дякую. .

Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Так передивлюсь всіх пізніше,всім відповім,вибачте зараз вже не можна
Ку ка ку ка ку• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я відповім,трохи пізніше,не можу зараз малювати.
Спасибі велике! Ви дуже добрi.буду дуже чекати.чи потрібно конкретно сформулювати питання, які цікавлять?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ні,я все відчуваю,налаштовуюсь,малюю і бачу
Летчица• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Просто так,знаєте можу собі дозволити,коли є час та настрій)
А можете і мені глянути? Зараз переживаю зраду, дуже тяжко мені.. Чи буде в мене інший чоловік?
Бубль Гум)• 30 октября 2022
Ответ дляОтчебучкина
Допомогає, дуже.. А вот з повагою часом біда, обіди мішають і буває і докори, і навіть гостре слівце.
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Будемо чекати! ВІд мене подяка за Ваше добре серце
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую вам,сил багато,ми все зможемо!
Кили и Манджаро• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так пишіть я відповім пізніше
Дякую як вам віддячитись?
Я хочу знати що мені робити дальше в житті...
В мене є дитина і я стою перед важливим вибором клеїти з чоловіком дальше чи йти до іншого який мене чекає давно
lenlen• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дівчата залиште якісь смаколики,хто має на столі сьогодні,це важливо,день такий та відпочивайте,попросіть Бога про те,що на душі важливе.Я обов´язково відповім,пізніше.
Смаколики потрібно залишити на ніч, чи можна зранку, маю лише фрукти?
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Нічого не потрібно,живіть в мирі
Я дуже втомлена, виснажена морально, така якась зневіра вже у всьому, що буду вдячна за будь-яку пораду.
Просто хочу жіночого щастя
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляlenlen
Байдуже що,хоть хлібчик,що є,що маєте.