В Японії працюють над гаджетом, який буде прати людей ультразвуковими хвилями.
Якщо бульбашок, пелюсток троянд і ароматичних свічок недостатньо, щоб заспокоїти вас після довгого дня, ванна вашої мрії може бути не за горами.
Вчені з Японії розробляють «людську пральну машину», яка очищає ваше тіло під час відтворення розслаблюючого відео, вибраного для вас штучним інтелектом.
Ультразвукова ванна обдуває користувачів високошвидкісною водою, яка містить надзвичайно дрібні бульбашки повітря, які видаляють бруд із пор.
Це розробка Science, технологічної компанії в Осаці, яка створює душові лійки та ванни за цією технологією бульбашок.
Очікується, що продукт, який отримав назву «Project Usoyaro», буде завершено до 2024 року, а потім буде представлено на виставці в Осаці в 2025 році.
Його мета полягає в тому, щоб «промити розум», а також тіло, створивши максимально комфортний досвід для користувача.
Як виникла ідея:
На проєкт Usoyaro надихнула яйцеподібна ультразвукова ванна від Sanyo Electric, яка була представлена в павільйоні Осаки на виставці Osaka Expo 1970 року.
Повідомляється, що голова Science Ясуакі Аояма відвідав виставку, коли йому було 10 років, і він був зачарований винаходом.
Ванна Sanyo автоматично наповнюється гарячою водою, коли людина сідає, потім 300 масажних кульок масажують її тіло, а надзвукові хвилі витісняють бруд.
Потім вона висушує людину, і весь цикл зайняв лише 15 хвилин.
Продовження -
Як думаєте, чому в них виходять такі дивні речі?
Так хочеться випробувати всі їх технології, які доступні для користувача.
Як виникла ідея:
Продовження -
натуся1977• 30 октября 2022
Ой, я просто уже вся в ожидании!
Я обожаю душевые кабины продвинутые. Ванна меня обессиливает, не моё. А эти струи, массаж, я просто кайфую и согреваюсь быстрее.
Кошка Соня• 30 октября 2022
Интересно))
Я буду ждать головомойку с кнопками- прямые, локоны, просто сушка. Чтобы голову засунула, встала и красавица.
Апель-синка• 31 октября 2022
Хорошая тема. Интересно, сколько это стоит, сможет ли себе обычный гражданин в ванной поставить или это будут ’общественные прачечные’ за деньги, как у нас были общественные бани. В которые ходили целыми семьями.