Рву и мечу• 31 октября 2022
Підскажіть, чи треба щось купити сину подруги?
Завтра маю зустрітися з подругою.Давно не бачила вона народила,буде з сином ще маленький пів міс.Підем гуляти скажіть будласочка чи треба щось сину купити ???
мимАпроходила• 31 октября 2022
А ви без підказок не можете вирішити?
Усі скажуть не купувати і що, не купите?
Питання дивне, звісно я би привітала подругу подарунком. Але якщо у вас немає зараз можливостей фінансових, то і не треба, хто-хто а подруга дійсно зрозуміє.
Чорнобаївка• 31 октября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ПідСказую: слово підСкажіть пишеться без С
Вроде и грамотно пишите, а общаться не умеете
Чёрти Шо• 31 октября 2022
А такой вопрос, девушки.
Вот встреча с подругой и малым раз, ок, подарок какой-то принести.
А если вот потом будут такие же встречи, ну допустим, 2-3 раза в месяц, прогуляться там или домой к ним зайти - это каждый раз какой-то хоть мини, но презент делать? Или как?
Или 1 раз масштабный хороший подарок - и больше не дарить?
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 октября 2022
Ответ дляЧёрти Шо
А такой вопрос, девушки.
Один раз подарить и все.