Не стесняюсь• 31 октября 2022
Хто розуміється УЗД судин шиї
Малій час від часу 11 років темніє в очах після курсу масажу і ЛФК. До того такого ніколи не було. Тому скерували нас на ехо та УЗД судин шиї.
Пройшли УЗД судин шиї та ехо. Все добре ехо.
Судини - сказав лікар що одна судина вужча від природи і таке можливо. Щоб не робити різких рухів, уникати забитих маршруток і людних жарких місць, щоб не ставало погано.
Не крутити головою різко.
Хто розуміється, куди копати далі, бо на прийом до своєї лікарки попадаю аж післязавтра і як кожна мама нервуюсь та переживаю.
Не крутити головою різко.
Прасковична• 31 октября 2022
в смысле, до массажа и ЛФК не темнело,
а стало хуже (начало темнеть) после этих процедур?
Не стесняюсь
• 31 октября 2022
Ответ дляПрасковична
в смысле, до массажа и ЛФК не темнело,
Так, саме після курсу того і того, не знаю що саме нашкодило, почалось таке
Не стесняюсь
• 31 октября 2022
Ответ дляКрошка Енот
Улучшили кровообращение а спазм не сняли .
А як зняти той спазм?
Цыпка• 31 октября 2022
В мене хвороба Арнольда Кіарі і при ній, наприклад, заборонено масаж в області шиї і фізичні нагрузки, бо сосуди просто не витримують навантаження при цьому всьому. Мені теж таке узі робили і все в нормі було. Може теж буде якась хвороба по неврології, але не так все страшно. Можливо якісь ліки пити прийдеться і все.
Не стесняюсь
• 31 октября 2022
Ответ дляЦыпка
Дякую. Так мені і сказали на УЗД. Не закидати голову назад, не діставати наприклад кружку зверху, масаж не робити.
Поки нічого не робити УЗДист сказав, спостерігати, за півроку переробити УЗД. А якщо таке буде повторюватись , тоді піти з тим всім до невролога чи вертебролога, і скоріш за все він припише якісь лайтові ліки для судин. Ще піду до своєї лікарки післязавтра, почую її думку.