Бабка_в_кедах• 02 ноября 2022
По следам темы) голосовалка,Притула
Потом вспомним) Будет Притула баллотироваться в президенты? Думаю,да..Предвыборная компания в самом разгаре.Чисто для доп голосов самизнаитикому)
Результат:
вже голосів:
144 (77.01%)
Канеш будет
43 (22.99%)
Точно нет. Он не такой
Домовенок Кузя• 02 ноября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Ні, я не з 73%
Серьёзно?! И даже сейчас вы смеете говорить о клоунах?!
Как вам не стыдно?!!
Домовенок Кузя• 02 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Ой, да прям. У притулаботов главная методичка: если кто-то не хочет донатить ему, то сразу рашист, это даже не смешно.
Кто такие притулоботы?
Я сама хотела создать тему о новом сборе средств.
JungleYankee• 02 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Кто такие притулоботы?
Это те, кто у притулы на ставке и защищает его на форумах и в ютубе.
JungleYankee• 02 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Кто такие притулоботы?
Лучше задонатьте напрямую военным, без всяких притул и прочих.
Домовенок Кузя• 02 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Удалено администрацией...
ИзЮмрудная• 02 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Как вам не стыдно?!!
Зараз особливо все підтвердилося
JungleYankee• 02 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
Вы в адеквате? я патриот Украины до мозга костей. А вы притулабот на зарплате, и даже боитесь открыться.
МамОмужа• 02 ноября 2022
Притула має великі гроші з свого фонду. Там великий відсоток йде на утримання фонду і власні трати. Ну як власні...типу витрати фонду. І я б наче навіть погодилася з тим: з/п, паливо, їжа... Гарну справу робить. АЛЕ!!! Він геть не шарить в тому, що купляє. Не буду ворушити його збори на минулі бпла, візьму за приклад ШАРК. Дівчата, ну який б..яха шарк? Я в темі і мені ДУЖЕ образливо, що зараз українці вкинуть мільйони на той літачок, а він за ттх дуже сильно поступається тим, що вже є. А за ціною то взагалі плакати хочется. Є в нас крила набагато крутіші і дешевші в рази і теж українського виробництва. Але ж Притула їх не піарить, бо йому не вигідно то. Там же відкат не дадуть=((( Мені дуже прикро з цього приводу. Дуже!
Якщо дати об´єктивну оцінку його закупівлям, то сміливо скажу 50 на 50. Щось реально круте і вартує своїх грошей, а щось ну просто 🤯
JungleYankee• 03 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Ну саме так, але вас зараз теж його захисники назовуть рашисткою.
МамОмужа• 03 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Учасника бойових дій?=) Ну то хай назвуть, а я буду сміятися в голос
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляПоследний вагон
Одного комика достаточно, надеюсь люди это понимают
Судячи з розмов між деякими групами людей, то не всі зрозуміли. Молодь, яка буде мати право вибору, за нього (((
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Якщо буде балотуватися і буде 75% за нього, я буду в шоці, м´яко кажучи. Не м´яко, зроблю все щоб виїхати з цієї країни. Хоча я люблю свою Батьківщину, але все що твориться з 2019 року піднабридло.
Та да, розгрібати те, що начудили наші 73% з їх клоуном вже набридло. Хочеться пожити . При всьому патріотизмі та любові до України
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тема попахивает рашизмом. Сразу же набежала толпа теток, орущих клоун, цирк и прочее.
Предлагаю жаловаться на тему.
Яким рашизмом. Я без аноніму напишу. Ще - це клоун, якого вибрали в президенти. Він хлопчик, який не доріс ментально до рівня президента України. Бо йому ще хочеться мірятися яйцями з опонентами навіть під час війни. Бо він банально свої обидки, гординю ставить вище загального блага. Він реально актор, який вміє гарно читати з листочка та у якого набагато сильніша і прошареніша команда піарників .А люди, в більшості, не хочуть думати , аналізувати. Хоч як не прикро, але в цьому ми не далеко від раші. Теж переміг телевізор ((((і теж дуже піддаються впливу пропаганди
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Как вам не стыдно?!!
А чому їй має бути соромно? У мене питання: а 73 %, не соромно?
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
А щось просто піар. Але нас за це заклюють(
МамОмужа• 03 ноября 2022
Ответ дляНеугомонная
Багато речей зараз відбувається огидних і відверто бридких у владі. Я реально маю велику надію, що все ж таки ми зможемо змінити корумпованість в нашій державі. Я розумію що кожен любить гроші, але ж робити ´бізнес´ тоді, коли гинуть люди... не можу вкласти це в голові.
Притула до цього закупив кучу дронів, які працювали через 1. Ні, вони працювали усі, але саме в бойових умовах можна було працювати з тими, що були вироблені до конкретної дати. А ті, що робилися вже з новою системою до бойових дій були непригодні. Але ж Притула не схотів хоч трохи зануритися в тему і наклепав лазером одразу на всіх ’фонд Притули’. Реклама, піар... тепер ті дрони стоять десь і збирають пил. Бо з тією гравіровкою обміняти їх неможливо, і працювати на фронті з ними теж немає сенсу. Не ті характеристики. Так і з ШАРКОМ виходить. Характеристики хороші, але і ціна космічна як для бпла такого типу. Тим паче є варіанти набагато кращі і дешевші. Але виробники мають гідність і принципи. Працюють без відкатів. Тож вони не цікаві виходять ні для Притули, ні для Арахамії (там ще можна декілька прізвищ написати)
Я голосувала за Зеленського. Бачу, що Ви не підтримуєте його. В мене наразі теж є питання що до чого і чому так то. Але зараз є справи важливіші ніж балачки влаштовувати. Тож хочу і Вам нагадати, що тоді в нас вибір був між Зеленським і Порошенком. І якщо б зараз президентом ми мали Порошенка, то все б була набагато сумнішим. Я не певна що він би зміг зробити те, що зробив Зеленський. Не кажу що Зеленський ´красавчік´, але в умовах вибору між двома, то однозначно Зеленський.
Домовенок Кузя• 03 ноября 2022
Надеюсь, эту тему снесут утром)). Пожаловалась. Всех, кто подозрителен и без анонима - записала, буду наблюдать).
Я шалунья• 03 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Не можу знайти в Твітері хтось твітнув висер шарія щодо Притули. І тепер стають зрозумілими всі ці пости тут про недовіру Притулі.
Я ему никогда не доверяла, и без шариев
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Порошенко готувався до війни. Так що, ми могли б бути більше підготовленими. Але, що є то є вже.
Я свою думку про Зеленського як тоді мала не високу, то зараз ще нижче. Але.. в цей момент я найбільш хочу , щоб мій коханий повернувся живим , не ушкоджених з війни. Все інше буде цікавити мене після війни.
Я щиро сподіваюся, що люди будуть обирати не за піаром, а дійсно замисляться, зважать всі + та мінуси кандидатів. Хто б там не був. І навіть якщо не дуже імпонує варіант, але за аналізом він краще буде на той момент для України - то обируть його. Повторюся, я не маю на увазі під ’ його’ когось конкретного. Я також буду дивитися з тих хто буде і буду намагатися обирати не за особистими симпатіями, а за користю для України.
МамОмужа• 03 ноября 2022
Ответ дляНеугомонная
Можливо. Хто зна як воно було б.
З приводу + і - цілком з Вами згодна. Критичне мислення нам усім в цьому допоможе!
Сил Вам і наснаги на добрі справи! Все буде добре ❤
Неугомонная• 03 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Можливо. Хто зна як воно було б.
Мені дуже імпонує текст з пісні
’Цінуймо те, що є, а не те, що не було’
Воно підходить до всіх сфер життя.
’Цінуймо те, що є, а не те, що не було’
Воно підходить до всіх сфер життя.
Грушки-яблочки• 03 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Слава Притулы не дает покоя. Мне он симпатичен и его действия, я верю его фонду и его помощи ЗСУ.
Но голосовать за него не буду, если пойдет. У нас уже есть один шоумен :)
Я буду в первой 10 независимых журналистов которые опровергнут вранье притулы .
Красть на армии -это Мега низко .
200 млн гривен нужно притуле на старые британские БТР .
Он объявил цену 100 тыс долларов за каждый .
50 штук .
Это 5 млн долларов.
На британских сайтах цена от 17 до 25 тыс фунтов .
Берём даже 25 тыс фунтов , умножим на 50 -это 1 250 000 фунтов -это в гривнах ( по курсу 45 ) 56 250 000 млн , а 200 000 Мега збор)
143 750 000 млн гривен куда идут ?
Правильно Пинчук и ОП , а также чтобы не видели силовики 😉
Очень хочется узнать за какую цену порох купил 😂😂😂
Заходим в инет и всё проверяем .
Парни из ЗСУ мне Вас очень жаль ….
Слова не мои..но .я согласна с каждым словом
Красть на армии -это Мега низко .
50 штук .
Это 5 млн долларов.
143 750 000 млн гривен куда идут ?
Заходим в инет и всё проверяем .
Парни из ЗСУ мне Вас очень жаль ….
Коробка с карандашандрами• 03 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
В мене шок з 2019. В мене шок як можна було проголусувати по приколу, подивившись перед цим серіальчик. Зато зараз реаліті шоу
Чого по приколу,багато голосувало,щоб Порошенко не був,я зовсім не голосувала,бо ні за кого було
Запретный фрукт• 03 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Предлагаю жаловаться на тему.
Удалено администрацией...
Катька Пушкарева• 03 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Задонатив напрямую военным, можно поучаствовать только в покупке авто б/у или какой-то мелочи вроде термобелья, генераторов, тепловизоров и пр. А когда вы донатите большим фондам, вроде фонда Притулы или Повернись живим, вы участвуете в покупке серьезных вещей для фронта. Мне казалось, это очевидно...
Соображалочка• 03 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Ну я не лише про війну говорю.
Война это отчасти следствие того, что началось с майдана. Уже в январе 2014 было понятно, что будет война рано или поздно. Это, к сожалению, обсуждалось.