Стрекозей• 03 ноября 2022

От вам і жіноча консультація. Аналізи

Три роки ходила в жк до лікаря Степанова, вона звілтнилась нажаль. Сходила до Кушнір на огляді вона побачила запалення, взяла мазрк та цитологію. Після взяття мазка в мене була мазня - таке вперше.До результатів аналізів призначила тержинан на 10 днів.
Скарг немає, виділень немає - я просто прийшла на огяд. Ніколи не мала зпп, молочниці чи будь чого.
Всі ці роки що я ходила до Степанової аналізи ідеальні.
Чепез 2 тидні прийшов мазок - ідеальний.Місяць чекала на цитологію з жк, по ньому запалення, хоча по мазку оейкоцити в нормі, якась кров і ще поліферація.
Кушнір радить прийти та здати цитологію ше раз для подальшого лікування.
Мені тут дівчата порадили здати в ділі пап тест методом жидкістої цитології, щойно прийшов результат - все добре. Питання для чого я 10 днів вставляла антибіотик? Від чого лікувала мене лікар Кушнір?
Тепер знову в пошуках нормаль
ного лікаря.
Фото аналізів додаю
Клин_Кляйн• 03 ноября 2022
То Луцьк? Чого місто не написали

Флюорография гуся• 03 ноября 2022
Ну, если меня ничего не беспокоит, не вижу смысла идти к врачу и тем более, лечится антибиотиками даже без результатов анализов. Это, как говорится ’не скучно і самому’
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Раз в рік проходжу мамолога та гінеколога, це наче як норма для всіх жінок.
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
То Луцьк? Чого місто не написали
Київ
Капитанша• 03 ноября 2022
Ну так вже сталося, пролікували запалення, хай вже буде. Головне, що антибіотики - це не «смертельно». Але визначати запалення на око, теж таке собі вміння.
Клин_Кляйн• 03 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Ну я теж так пішла в Добрий лікар, познаходили незнати що, виписали ліків на 2т в 2018 році. Мене нічого не турбувало. Пішла до іншого, аналізи гарні і я здорова. Так само аналізи здавала платно що там шо там
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Я ж про що, дивно. Ще і коли я попросила номер телефону, лікарка каже а нащо, прийдете за аналізами я ж лікування призначу.
Четырёхсторонний скотч• 03 ноября 2022
послухаю
Единорог_помог• 03 ноября 2022
У меня после вагинального узи появился запах у мочи, извините, это вообще может быть?

Туфли в чешуе• 03 ноября 2022
Так вы ведь после антибиотика анализ сдали. Может надо был сделать до, чтобы понимать есть ли проблема
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Мрак, і от кому вірити?
Спочатку здати аналіз а потім іти на огляд
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Її не було, ніколи не було проблем
Тим більше запалення, це вже я потім оговталась
Анонимус Я• 03 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Київ
а район?
советский цирк• 03 ноября 2022
Раджу - Рябенко О.П. або Теплюк Л.М. клініка Надія
Перша кмн - дорожче, друга - дешевше по вартості консультації
язззззь!!!• 03 ноября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Теоретически могли инфекцию занести
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Цей антибіотик я так зрозуміла від молочниці, ванініту і т.д
Яких я ніколи не мала на щастя
Единорог_помог• 03 ноября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Теоретически могли инфекцию занести
Сразу в первый же вечер запах?
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляАнонимус Я
а район?
Дарницький
Анонимус Я• 03 ноября 2022
А на Гарматній є нормальні лікарі в жк?

автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ длясоветский цирк
А місцезнахрдження ще підкажіть будь ласка
Мрія• 03 ноября 2022
Усі тут знають лікаря Степанова та Кушнір....
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляМрія
Просто написала прізвища, щоб знали.
І ситуацію як вона є
Блондинка в Законе• 03 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Дарницький
Чугай Вікторія Миколаївна. До війни працювала в Оксфорд Медікал.
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую
советский цирк• 03 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Київ, Севастопольська площа або КІСІ орієнтир
вул. Максима Кривоноса 19-а
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Це далеченько
Carin• 03 ноября 2022
У Вас кровь на 12 дне цикла - возможно, агрессивно делала врач забор, если раньше такого не было
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ще додам для розуміння, що цитологія в жк показала запалення та проліферацію - це термін який означає швидкий ріст клітин, ще і дописали кров, не дивно бо шкрябала мене добряче. Все пекло після огляду
Тержинан не вилікує від проліферації, то ж те що зараз аналіз в нормі це не від тержинану це 100%
автор Стрекозей • 03 ноября 2022
Ответ дляCarin
Скоріш за все, ніразу після забору аналізів не було мазні та дискомфорту
Я не тону• 03 ноября 2022
К сожалению, таких врачей тьма…..