kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
І тривоги почались. Тільки накапала пустирніка заснути🤪
10минут назад глянула карту, думаю еще сюда зайду и привет блин.
Julia_1997• 04 ноября 2022
Ну люди, якщо не пишуть, то значить поки не треба всім цього знати. Думаю, пізніше скажуть
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Давно не бачились😂
Ага.
Хочу поблагодарить вас девочки за поздравления 29 числа, когда я в бане была,и за переживания за меня, очень приятно до слез,читала и плакала, спасибо Вам всем родные.
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляAngyRed
Короче, хз що за хернь
Це не прильот і не мопед, але вибухівка якась, в будь якому випадку не колесо
Від колеса не відчувається вибухова хвиля
У нас на районе газ в доме в квартире у алкоголиков ночью взорвался,лет 10 назад,єто было жесть,там в соседних домах окна вылетели,в машинах тоже,в том доме дыра,и соседние тряхнуло не хило,и мы в 600 метров охерели от звука.
Ответ дляkirpichenko
Я на західній жила у будинку, який повністю відстрочили після такого взриви. Сусіди розказали. Рік вимушені були жити по родичам.
Теж алкоголіки …
Ответ для crystal
А я дівчата узнала, що під час комендантської години немає ніяких виключень окрім швидкої, подарки та поліції.
Захворіла собака, треба в клініку везти, як до ранку її протримати не знаю.
Телефонувала у поліцію та рай відділок - не можна ніяк 🥲
Це капець(((
далеко ехать? мы везли, но правда слово знали , но не только мы привезли, обычно пропускают если все объяснить и документы показать
а что с собакой? до утра никак не дотерпит?
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Вітаємо ще раз! А за що хоч бан? Як встигли заробити?
Типа за матюки я так поняла. Но я материлась на ситуацию не на когото.
Ответ для crystal
Це капець(((
Якщо честно то я їздила й не один раз,бо було потрібно,правда по своєму району
Перевіряли й відпускали
А ветклінікі в комендантську працюють?
Перевіряли й відпускали
А ветклінікі в комендантську працюють?
Ответ дляkpss2017
Та, ні, не далеко
Зателефонувала - кажуть не можно
Дали телефон райвідділу - теж кажуть не можна
Маленький йорк, дуже болить, работа з кров’ю (
Телефоную у всі клініки, чекаю, коли врач зателефоную, скаже, що до ранку робити, що вколоти
Зателефонувала - кажуть не можно
Fashion_besties• 04 ноября 2022
Ответ для crystal
Це капець(((
Таксисты ездят. Ветклиники тоже имеют свой транспорт, позвоните, может, приедут и заберут Вас с собакой.
Я бы плюнула на комендантский час и ехала на такси в такой ситуации
Ответ для crystal
Це капець(((
По телеку показывали как полиция везла в ветлечебницу котика ночью.
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ для crystal
Привіт!
Рада бачити
Розкажіть, як святкували
Рада бачити
Розкажіть, як святкували
Да ніяк,пожарили шашлик під домом в гаражі з чоловіком і дітьми,вони поїли,і додому,ну і трохи випили.перший раз без гостей і друзів.
Обично я готовлю поляну два дні,а цей раз настрій так собі,ще й сирена в 18 з чимось почалась.