Ответ для crystal
Можуть забрати з собакою до райвідділку до ранку
Знаю і такі випадки, нажаль
На кого натрапиш
Вколола дитинці укол, чекаю, може легше до ранку буде
Знаю і такі випадки, нажаль
На кого натрапиш
Знаете случаи, чтоб с собакой, которой плохо, забрали в отделение? И никто их не прославил по соцсетям потом?
Ответ дляЕлена1265
Что они сделают? Выпишут штраф? Пофиг. Садитесь в авто и езжайте. Остановят - так и скажете, собаке плохо. Все мы люди.
Навесні мій чоловік повертався від матері ввечері, маршрутка не приїхала, дощ. На зупинці ще підібрав бабульку, яка ще й промокнути встигла під дощем. Він її вів під руку, дійшли до мосту Патона, а там їх не пустили,послали до мосту метро. Вони пів ночі добирались, їй взагалі на Ленінградську площу. Каже, що волочив ту бабцю майже на собі.
Ті зарази могли б і пустити, документи з реєстрацією на Лівому березі бачили ж.
Отже, на кого попадеш
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляHelenny
Точно ватніци забанили, або ждуніхи. Сидять тут вичитують, тварюки.
Фиг его знает кто забанил,но я еле пережила суботу без вас,читать могу но написать нет,писала девочам в личеку что я с вами и все читаю,ну и в понедельник вообще жесть,читаю,все пишут что жесть бахкает,я тоже все слышала,написать не могу блин,после какогото оповещения на тел дети согласились бежать в убежище,нас там много было.єх с...ка життя настало.
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляSoufit
Отже, на кого попадеш
Пипец полний
Ответ для crystal
А я дівчата узнала, що під час комендантської години немає ніяких виключень окрім швидкої, подарки та поліції.
Захворіла собака, треба в клініку везти, як до ранку її протримати не знаю.
Телефонувала у поліцію та рай відділок - не можна ніяк 🥲
Це капець(((
Цей перелік ширший
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляlisulya
Не переживайте, у нас тут все под контролем. Мы не переживаем и Вы не переживайте
Да как же не переживать.
Дай Боже щоб все було добре.🙏🙏🙏🙏🙏
Anita123-13ef• 04 ноября 2022
Ответ дляOlyaNaFoto
Тупо
Тупо клепати теми сюди типу тут сидить генштаб і одразу всім відповість з детальним звітом що то було