ЖонДуан• 04 ноября 2022
Соромно людям розказати, так неприємно.
Так сталось, що ми з чоловіком розходились на 3 місяці, потім помирились. Якій подрузі не скажу, всі "оо, та це він з усіма спав, а потім до тебе повернувся" і так соромно, бо ж я всім говорила, що у нас з ним кохання до смерті, що йому треба лиш я. Я хотіла створити картинку ідеальної сім´ї. Дітей у нас немає. І мені неприємно, що ми скільки з ним не говорили. Я заганяюсь чи це нормально, коли люди сходяться після розриву?
НеГолосую• 04 ноября 2022
Нікого не слухайте і живіть так, як хочете ви! Яка різниця, що там люди скажуть. В нас таке життя зараз, що завтра може і не настати, то ж робіть те що вам подобається!
Борщец• 04 ноября 2022
Це нормально. Ненормально вносити у вуха чужим людям подробиці ваших сімейних відносин. Чи вам більш нема про що говорити?
У спілкуванні з моїми подругами згадка про чоловіків лише у сенсі ’передай вітання’.
Думы мои думы• 04 ноября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Никогда не выносите из семьи свои соры
Золоті слова.
Стервочка• 04 ноября 2022
Менше подругам триндіть. Якби мені таке сказали, я б швидко на місце поставила, це не припустимо
ЖонДуан
• 04 ноября 2022
Ответ дляИграюся
А ваша простынь тут зачем?
потому что у меня это вопрос, а ваш ответ никак не относится к теме
Тут как тут• 04 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
мой три года жил отдельно, иногда виделись, отдыхать вместе ездили, но мне никто не говорил что он спал со всеми...
Брызжу ядом• 04 ноября 2022
милые бранятся - только тешатся
никогда не слушайте подруг
живите своей головой
никогда не слушайте подруг
живите своей головой
Сундучок с каникулами• 04 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
чтобы мне завидовали
теперь понятно о какой АшиПке вы пишете в соседней теме
ЛеньГуглить_правда• 04 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Хотела написать по делу, но после такого тона автора передумала.
Да сходитесь с мужчиной, не слушайте никого - но если решите ребенка родить, то вам придется из шкуры вон лезть чтобы удержать мужчину, намного сложнее будет вам чем другим женщинам.
Антонина матушка• 04 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
откуда мне знать? думаю, что нет. ему вряд ли кто-то даст))
просто я всем говорила, что он пылинки с меня сдувает и на руках носит, а он забил на целых три месяца
Так скажите что вы сами ушли, хотели переосмыслить все что происходит меду вами, тот ли это человек.
И вообще впредь не надо хвастаться как с вам пылинки сдувается муж.
Даже если это так? В чему это?
ХдеЯсь?• 04 ноября 2022
Ответ дляТут как тут
зачем вы так говорили если это не так?
Ну як для чого? Ви в інсті і фейсбук не бачите, як картинки красиві виставляють? То ж хвороба уже в деяких. Створити « картинку щасливого життя».
У мене однокласниця такі фото постить, там квіти, подарки,відпочинки. Але я знаю ( і вона також знає), що в чоловіка уже давно є коханка молоденька. І не просто є, а він їй машину купив, квартиру хорошу знімає і інше напевно ж також оплачує. Але на фото завжди така сімейна любов, що капець.
Ну, здоровим людям це не зрозуміти напевно.