Харьков, очередь в банкомат
7 утра
Alice_Sherman• 04 ноября 2022
Ответ для vihola
А якого ви тут розхитуєте? За кого?
23.02 ввечері через моє місто, по обїздній їхала безкінечна колона військової техніки.
Отак взяли самі організувались і поїхали, з ваших слів.
Да, пусть будет с моих слов.
Ответ дляginora
Зараз дивилася фото.
Виявляється, 19 лютого, в суботу, ми ходили в оперу
А 23 го я вибирала квитки на балет...
Якесь інше життя.
А 23 го я вибирала квитки на балет...
Якесь інше життя.
Ми 27 планували зустрітись з однокласниками в ресторані.
Після 24.02 в групі жодного повідомлення.
А, ні, хтось написав що потрібні в школу матраси в спортзал, бо готуються прийняти людей.
Kaprichoza• 04 ноября 2022
Скріншот відео виїзду з Києва на одеську трасу в сторону Умані. Як всі гнались(
Ми лише по Києву виїжджали 3 чи 4 години.
Наступного дня була дууже довга дорога до Львова. Перед комендантською годиною не встигли, ночували у Хмельницькому десь в офісі, всі квартири були зайняті, там таких як ми було багато. Вночі весь офіс став заповнений. Дякуємо їм за прихисток.
ratpuasson• 04 ноября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Це не моє, тобто ні я робила. Але воно саме з ранку 24.02.2022. І дуже історичне.
Це Київ, проспект Перемоги. Знято з Повітрофлотського шляхопроводу. Це рух в бік Житомирської траси
Це фото увійде в історію.
FireKitten• 04 ноября 2022
Ответ дляlisiza35
27 февраля Харьков. Непонятно чьи танки шли и было ужасно страшно
27 к нам орки вползли. Их потом дня 2 или 3 гоняли..
вползли мимо нас, с окружной по Алексеевке. Я не видела (у меня 2 дома за окном дорогу закрывали) но слышно было пипец как...
Ответ дляSanechko
Нема.
Пустота до 13 березня.
Я в той день нафарбувадася, зробила зачіску- щоб було гарне селфі...для надгробного пам´ятника....
Ось так
А сусідка моя кожного дня мила голову , бо боялася що прилетить ракетата...а її знайдуть з немитим волоссям.
І сміх і гріх
Пустота до 13 березня.
Ось так
І сміх і гріх
Настоящие женщины🌷
Очень плакательная тема....у меня нет фото, т.к. телефон сломался в 3:00 утра 24.02 и орал очень громко, не выключался...я поняла, что-то не так....хотя не верила, что это начнется все...., смотрела все новости с утра, но все ’было тихо’, только решила лечь в кровать и тут ракета над нашим домом пронеслась, со звуком и вибрацией и все стало понятно.
Alice_Sherman• 04 ноября 2022
Ответ дляFireKitten
Тетя жила в частном доме 5 минут от окружной на салтовке.
Как прислала фотки выезда с Харькова, обгоревшие танки, трупы орков по дорогам((( просто не верилось, что это происходит с нами.
Я почему то думала, что пойдут наступать только со стороны Луганской и Донецкой областей.
Никогда не могла подумать, что будут так жестоко бомбить Харьков, Мариуполь, Киев, Николаев или Херсон.
Ответ дляЛюсильда.ua
Таке фото може є за 17 квітня з Броварів.Ми їхали на півгодини привітати дочку подруги ,в Броварах в 6 ранку були прильоти і з Броварів була отака черга на виїзд,ми спокійно їхали на в’їзд.А ввечері спокійно виїхали.
Нет никаких фото . Я не верила что это надолго , 24 утром после взрывов лежала в кровати , потом через полчаса увидела пробку ,и думаю , куда все едут . 25 утром опять ракеты , думаю да ну нафиг , полежу посплю . Опомнилась после обеда . Собрали какие то и вещи и уехали типа на 2 дня ) совсем в обратную сторону от западной )
Lena-Lena12• 04 ноября 2022
Не робила фото. Зовсім. Жах від подій. Бо не було ні сирен, нічого, прокинулася від ракет, 4-5 вибухів, ще подумалося, що за дурне… може салют:-( чи може якась аварія:-( сестра сказала, що пришле чоловіка на авто, бо пропаде зв‘язок, щоб була біля під‘їзду; приїхали до неї, вибігла з дому, бо думала на півдня… завезли всіх стареньких до неї. Хотіли всі гуртом пересидіти. Аж поки біля дому в метрах 500 ракета. Бо там частина (про яку ми всі чомусь забули). Страх досі. Наші хлопці ЗСУ одразу стали машинами військовими… такий движ почався страшний, досі страшно, як згадую. Тому зовсім не до фото було. Довгою дорогою до знайомих знайомих, розвозка стареньких родичів по безпечним місцям, досі пам‘ятаю прощання з бабусею, якій вже 85… потім дорога на ЗУ весь час молилася, бо тоді здавалося, що все востаннє. Честь і шана нашим захисникам! Дивно, що 24 в нашому місті зовсім не було сирен.