Просто я• 05 ноября 2022

ХвилювАллочки, дорого вам утра!

Какие планы на сегодня?
автор Просто я • 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Одеса.

автор Просто я • 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Одеса.
Санжейку для себя открыла в прошлом году. Были там?
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Ні. Іноді, тільки у минулі роки Кароліно-Бугаз.
автор Просто я • 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Блин, свет вырубили. До встечи
Fany• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
У нас туман целый день. Такая сырость.
Ооо, октябрьско-ноябрьские туманы жто моя тема
Обожаю
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Хорошо, что только подскочили. Могли же быть и непредвиденные последствия. Муку где брали и почём?
Мука в Велика кишеня по 10,85 на развес,вот и развлекаюсь.
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Можна до вас прийти
Можно.

kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Меня определенно заинтересовал пирог. Рецепт
Заливной на кефире,400 мл кефира теплого,3 яйца,мука,соль сахар разрыхлитель, Взяла первое видео на ютюбе,начинка у меня,фарш кур филе обжареное с грибами,луком и морковкой+каких то специй натрусила,потом оно остыло и я вилкой перемяла с двумя плавлеными сырками,жаль зелени небыло,а так вариаций по начинке куча,и капуста и рыба и яйца и тд.....
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я була сьогодні у нас на морі. Годували чойок та ще котиків. Прохолодно вже поруч з морем. Вітер був
В Киеве и без моря тоже холодина и ветер.
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я на вагу в екомаркеті беру, воно зараз по 14.80, мені таке борошно краще за багатьо фасованих ТМ
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ооо,я три года назад отдыхали у знакомых в Каролино бугаз,там где новый аквапарк построили Одесса вроде называется,у них дом там где самый широкий пляж,пока до моря дойдеш по пляжу то тапки сгорят.
Очень крутое место.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
У нас сьогодні було +14(
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
Я супер торты не пеку,мне на блинчики, шарлотку,пицу,вареники отличная мука и цена всегда супер.
Реально 10.85 шара. Екомаркета рядом нет, може у вас тож такая мука.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Очень крутое место.
Це на межі з Затокою. Ну, так пісок літом нагрівається так, що і ступати не хочеться
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Капец, терпения вам
Та то така жіночка цікава , що сини невісток до неї не допускають, бо в мами всяких дурощів навчилися. Свекруха як кішка, яка гуляє сама по собі, безвідповідальна особа все своє життя, щоб невістки не брали в неї приклад, то всім займаються її сини. Дуже непредсказуєма людина, примхлива, артістка. Правда сини в неї відповідальні, компенсують мамині примхи . Вона свій діабет не любить і всі роки, що з ним живе, вічно старається наказати всіх оточуючих різними яскравими неприємностями(гліки систематично на Великдень і Різдво), а сини, дбайливі, весь час прикладають зусиль і медики відкачують її і т д. Сини краще знають які інсуліни і о котрій годині колоти, коли їй харчуватися

Тому бережіть себе!
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
У нас сьогодні було +14(
Я незнаю скільки градусів було,але такій вітер був що до кісток продувало,але без вітру і не дуже холодно було. Я згодна на любу погоду,аби не бомбили.
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Треба дивитися етикетку.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Це так. Згодна. Хочется миру.
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Ооо, а в березні мука на вагу була 17 з копійками, 10-90 була мука минулого серпня

kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Так через міст Затока,до моста хвилин 5-7 їхати на машині,вони нас туди возили гулять, дітей на атракціони.
Просто там де вихід на їхній пляж, саме широке місце,по боках в 20 метрах люди лежать один на одному,а у нас тупо пусто ,хоч у футбол грай біля самого моря.
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
Треба дивитися етикетку.
У нас та мука просто у пластикових баках,я незнаю де дивитися етикетку.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Це той міст
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Буває коло цінника.
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
А я незнаю що це за атракціони щедрості з мукою,нагребла вже всій рідні і подругам.
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я за борошном слідкую завжди, але ще маю березевих закупок. Просто літом подарували пів мішка борошна 1 гатунку, то я ще маю, додаю 50/50 з борошном в/с при необхідності
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Це той міст
Його підірвали?
Я тільки згадала. Знайомі із Киева, завжди з дітьми там сиділи усе літо,і ми усі туди переїздили,а цього року жопа повна.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Його підірвали?
ЗМІ писали що по ньому прилітало.
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
У мене мука летить капець,чоловік і двоє дітей,діти люблять млинці, піца,вареники,жаль торти не вмію пекти, може навчуся,мені 41 а я тільки літом шарлотку почала пекти,я сьогодні ось до заливного пирога дійшло,все легко і швидко,наколотив вилив спік і готово,я на піцу тісто купляла,а тут оказуеться все просто,замісив дві минути і супер.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Ви вареники вмієте робити Я один раз зробила. Тісто було окремо, начинка теж. Більше не роблю
ok1904• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я шарлотку не вмію, вмію все окрім шарлотки. Але з початком війни перестала пекти солодке, зараз з солодкого печу у виключних випадках. Стала пекти хліб без магазинних дріжджів після 24.02 і він мені заміняє всі солодощі. Поки себе не розумію. Сьогодні планувала печиво... Може завтра спечу, а може і не спечу.