Красавица писяная• 05 ноября 2022
Що сьогодні на сніданок?
У мене так швидко
emerald_88• 05 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
В мене щодня одне і теж
Я так і зрозуміла
А знаєте, що видало? Огірок видно, що домашній))
Anjavoloschykk• 05 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
а что это такое на втором фото?
Налисники-блінчики
Ответ дляНевидимка Майя
Ой, какая у Вас чашка 🎃
А где Вы такую покупали?
То мені з Іспанії у посилочці передали, знають що я таке всяке полюбляю. В якомусь магазинчику купували. Три з гарбузиком і три з привидами, милими такими. Зараз пошукаю фото як я то все у шафі порозставляла.
По сніданку нашуршала.
Собі - у дусі Порадниці - все найкраще і одразу :)))
3 яйця, лосось, авокадо, горгонзола. Я толком їм раз на день, але так дуже солідно. Ще потім манго з´їла.
Чоловіку і сину - відбивні, вони такі люблять ’у клярі’, сухарики для кляру житні.
Дочкам - панкейки (вже поз´їдали майже все поки взялась фоткати) - кефір+сода+трохи солі, трохи цукру, екстат ванілі + 2 ложки кокосового борошна, 2 ложки звичайного пшеничного. На сухій пательні смажити.
Невидимка Майя• 05 ноября 2022
Ответ для4мама
Привиди біля відьминого казанку. Милі дуже.
Вже й зимові треба на передній план скоро виставляти. Час так летить.
Класс!
Не обижаюсь• 05 ноября 2022
Ответ дляemerald_88
Я так і зрозуміла
Він не домашній. Вчора на базарі купила
emerald_88• 05 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Він не домашній. Вчора на базарі купила
Тоді дуже круто, видно, що смачний.
Марина-af26• 12 ноября 2022
Завтрак у меня в лагере ежедневно чай и булка с нутеллой, у мужа какао и бутерброд с колбасой и сыром, у дочки фрукты (яблоко, банан, мандарин, киви) что есть то и берет.