Аноним_Русалка• 05 ноября 2022

Порадьте мені будь ласочка. iPhone 11 64Gb чи Samsung

Хочу купити новий телефон, хочу
iPhone 11 64Gb новий. Чи хороший?чи краще Samsung
На новішу модель грошей не вистачає
А_мій_самий_самий• 05 ноября 2022
Айфон хороший.
Шкала Радости• 05 ноября 2022
Якщо в вас завжди були самсунги, то беріть самсунг
автор Аноним_Русалка • 05 ноября 2022
Айфону ще ніколи немала
english book• 05 ноября 2022
64Гб то вже критично якщо збираєтесь користуватися декілька років.Беріть 128,не менше.
автор Аноним_Русалка • 05 ноября 2022
Ответ дляenglish book
А що флешку там неможна поставити?
ПодругаМужа• 05 ноября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
А що флешку там неможна поставити?
Ні.
Автор, беріть айфон
english book• 05 ноября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
А що флешку там неможна поставити?
В Айфон ні.
В Самсунг можна,але вона годиться лише для файлів фото,музики,та ін.Програми будуть встановлюватися у внутрішню пам´ять.Більшість програм ви не встановите на карту,тільки кеш туди зможете перенести.
Будь яка карта пам´яті ,буде повільніша за внутрішню память.Тому краще купити телефон одразу на 128,чим на 64 і потім вставляти карту ще на 64.
автор Аноним_Русалка • 05 ноября 2022
Ответ дляenglish book
В Айфон ні.
Дуже вам дякую,мені хватає тільки на Aйфон 11 64Gb за 21 000 новий .Чи вартує він таких грошей ,збирала 2 роки на нього.Чи краще самсунг за 7000???
english book• 05 ноября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
За 7 тисяч Самсунг не варто.Якщо брати,то дорожчий.
Айфон не знаю.Все залежить від вас,чи влаштовують вас відмінності між IOS та Андроид.Вони відрізняються.
Я користувалася як однією,так і іншою системою.У кожної свої переваги.
ПодругаМужа• 05 ноября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Автор, айфон и андроид - это как жигуль и лексус (для меня, по крайней мере).
Айфоны не глючат, не виснут. Модель вашего самсунга через 3 года утратит актуальность, с айфонами такого нет.
Плюс через воемя, когда вы захотите снова менять телефон, самсунг вы сможете продать за 3 копейки. Если флагман - чуть дороже.
Айфоны так быстро в цене не падают. Т е вы сейчас берете, потом его по трейд ину меняете на другой.

И еще, посмотрите б/у вариант. За 21 тыс можно и 12й смотреть. Как правило, все бу айфоны продают в идеальном состоянии
english book• 05 ноября 2022
І ще хочу вас застерегти,щоб якщо Айфон,то купляйте в надійному місті,тому що багато де нові айфони,трирічної давнини,насправді Refurbished.
автор Аноним_Русалка • 05 ноября 2022
Дуже всім дякую за відповіді
Ра ру ра ру ра• 05 ноября 2022
В 11 Айфоне батарея быстро разряжается