Апрель Ивановна• 06 ноября 2022
Рятуйте, контюктивіт(
Дівчатка, прошу допомоги. Всю ніч не могла спати через контюктивіт. Вчора на вітрі обривала яблука, а вночі проснулась від болю в очах, повіки закипіли від гною, біль, сльозотеча, почервоніння, набряк.
Я розумію, що мені в аптеці не продадуть той же Тобрекс, чи інший антибіотик. А як же ж мені рятуватися до візиту з лікарем?
Апрель Ивановна
• 06 ноября 2022
Ответ дляТоска в носках
офтальмодек попробуйте
Нажаль, він не допомагає(
интайм_не_предлагать• 06 ноября 2022
попообуйте по разным аптекам пройтись взять тобрекс, обьясните ситуацию, не звери же все
Тоска в носках• 06 ноября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Нажаль, він не допомагає(
сразу и не поможет, но в нем же есть декаметоксин — антисептик та протигрибковий препарат для місцевого застосування.
Yarina-753a• 06 ноября 2022
Ответ дляСлаваUkraine
Обожаю окомистин
да, эти капли как раз, чтобы продержаться до визита к врачу. Это не антибиотик, а антисептическое средство для глаз. Продается везде без рецепта.
Единственное, может быть слабоват если все запущено